Вся така шо куди там• 31 марта 2023

Интересный собеседник. Какой он? Как им стать?

Вот что для вас интересный собеседник?
Вот например еду я с начальником в машине, дорога час. О чем можно с ним разговаривать? На какие темы, чтобы не быть скучной или занудной? Молчать же всю дорогу не будешь
В рот не ложи• 31 марта 2023
Интересный собеседник прежде всего тот, который внимательно слушает.
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Много читать и не умничать на основании того факта, что вы много читаете :)
Посудомойка• 31 марта 2023
Я люблю слушать, мне все равно о чем рассказывают, лишь бы не матами.
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Ну да. Вот едут они с начальником. Он молчит, она слушает... Интереснейшая беседа)
В рот не ложи• 31 марта 2023
Ответ дляStiflers Mom
А с чего вы взяли, что обязательно нужно разговаривать?
Stiflers Mom• 31 марта 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Это вопрос, озвученный автором. Ей нужно
Сердючка• 31 марта 2023
А що керівник не така сама людина?)
В рот не ложи• 31 марта 2023
Ответ дляStiflers Mom
Пусть изучает первоисточник))
ДлинноНожка• 31 марта 2023
Ответ дляВ рот не ложи
собеседник - от слова беседовать. а то - слушатель, в народе ’свободные уши’
В рот не ложи• 31 марта 2023
Ответ дляДлинноНожка
Если автора обязывают собеседовать и развлекать в поездке, то ок. Иногда хочется просто помолчать.
Пушка заряджена• 31 марта 2023
Елементарно ж. Заводимо розмову про природу/погоду/пейзаж і плавно переходимо до мистецтва/літератури/музики (бачила/читала/слухала). Така собі світська бесіда. І дуже уважно слухаємо реакцію співрозмовника - це головне.
Наприклад.
Ой який дощ. Випадково ввімкнула телік, а там лисий з квартала.
Співбесідник такий: фу бля
І ви така - я ж і кажу, рагуль порепаний. Тут ось виставка японських каліграфії, обожнюю її.
Співбесідник - а я більше графіку люблю.
Вуаля - ви хороший співрозмовник.
Трошки загальної ерудиції і вміння слухати.
Сорока-ворона• 31 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Наприклад.
Співбесідник такий: фу бля
Вуаля - ви хороший співрозмовник.
Представила себе...
Еду с нашим диектоом в машине, вижу красивый пейзаж и ненавязчиво коментирую, что вот Гейнсборо, между прочим, предпочитал рисовать именно пейзажи, а не портреты. Хотя его использование синего цвета на переднем плане в портертной живописи было настоящей революцией, конечно. Какая пощечина Королевскому художественному сообществу!
Представляю как на меня директор посмотрит. И будет прав.
Искусство/литература/музыка - не всегда хорошая идея для беседы, поверьте. Иногда это воспринимается как выпендреж и слишком большие ожидания к собеседнику, он потом от вас шарахаться будет.
Вумна вутка• 31 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Представила себе...
+, мені це взагалі якесь дивне визначення хорошого співрозмовника.
Можна бути експертом з літератури і розкладати на атоми, але якщо вашого співрозмовника це не цікавить - ви для нього будете занудою, а не цікавим співрозмовником.
Пушка заряджена• 31 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Представила себе...
Перші ’промацування’ співрозмовника не мають містити особистих оцінок. ’Кидаємо м´яч’ (’лисий з квартала’, без жодних оцінок) і чекаємо ’пас’ (припустимо, ’фу бля’).
А так да, ’з розгону’, замість бесіди ’ні про що’ прочитати людині непрохану лекцію, я б теж здивувалась.
Мені якось ’кинули м´яч’ саме темою ’лисий з квартала’ і я чесно сказала ’фу бля’. І була приємно здивована, коли дядько сказав ’ну слава богу, ви нормальна’. Далі теми для розмов знайшлись самі собою.
Вумна вутка• 31 марта 2023
Знайдіть теми, цікаві для вас обох з начальником.
Коти, діти (сподіваюся, що й так очевидно, але про всяк випадок додам - мова не про хвороби чи як вам з ними важко, а про якісь кумедні випадки, дії), воєнне (не сказати, щоб тема легка і розслабляюча, але точно зараз всім близька і зрозуміла). Може, хоббі якесь, мій директор класно готує, наприклад.
Сорока-ворона• 31 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Ну ви написали ’мистецтво/література/музика’.
А Лисий, перепрошую, по якій з цих категорій проходить?
Пушка заряджена• 31 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Це з категорії ’розумові здібності/культурний рівень’. Я такі питання називаю ’камертон’.
У випадку відповіді ’да, він кльовий’, я починаю розповідати види на врожай і квіточки на дачі або пропоную ввімкнути радіо.
автор Вся така шо куди там • 31 марта 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Пусть изучает первоисточник))
А что у нас первоисточник?
Сорока-ворона• 31 марта 2023
Ответ дляПушка заряджена
Так, це слушна стратегія.
Я не погоджуюсь саме з тим, що ’мистецтво/література/музика’ підходять для смол ток.
Добре англійцям, у них погода - універсальна тема для цього соціального ритуалу.
Пушка заряджена• 31 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Так, це слушна стратегія.
Погода у всіх універсальна тема. В даному випадку (поїздка довша за 10 хв) смол ток має перейти в бесіду.
Колись читала про симпатичну ’вправу’ - на вікіпедії, за 15 переходів по посиланням в статті, від статті про умовні ’пельмені’ дійти до статті ’штучний інтелект’. Це коли вікі стала модною, була така розвага. Тут той же принцип - починаємо з погоди і продовжуємо про що завгодно. Відслідковування реакцій (це як пошук посилання в тій вправі), в тому числі невербальних вкрай важливе. Ну, це якщо ви не той щасливий тип людей, який може видавать півгодинні монологи і яким не важливо, чи їх хтось слухає.
В рот не ложи• 01 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
А что у нас первоисточник?
Библия
В рот не ложи• 01 апреля 2023
Ответ дляДлинноНожка
По ситуации. Кому-то свободные уши нужнее, кому-то развлекательные беседы в дороге, чтоб не уснуть.
Ирина-bbd0• 01 апреля 2023
Может именно для поездки с начальником ’Государь’ Макиавелли? Ваше предприятие это тоже государство
Но её нужно прочесть.осознать слова и предложения..если это Вам будет самой интересно и важно
Хотя не факт.что он читал книгу эту.многих встречала и не слышали))
автор Вся така шо куди там • 01 апреля 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Библия
И? Чем мне Библия поможет? Цитировать по дороге ее?