Директриссимо• 31 марта 2023
Звільнилась з аптеки, тепер шкодую
Звільнилась через булінг на роботі і незручний графік. Залишилось ще трошки відпрацювати і все трудову віддадуть на руки. Коли я звільнялась мені казали "ти ще смаленого вовка не бачила, побачиш як тобі буде". Є варіанти куди перейти. Але там платять менші гроші і ти весь час один на зміні, незручна програма, трошки застарілі умови. Сходила ще на дві співбесіди, але так вийшло, що вони були невдалі мене почали питати який у мене рівень IQ, який рівень англійської, ким я себе бачу через кілька років і чому саме аптека. Бліін, ну так задурманили голову, коли запитала за зп, мені відповіли що вони не знають яка зп, плюс я повинна бути ще й прибиральницею, але ті гроші я не отримаю, а вони типу в якийсь фонд підуть. І тепер я не знаю, що робити далі. На менші гроші не хочу йти, а вакансій підходящих мало.
Директриссимо
• 31 марта 2023
Ответ дляПротея
Спрашивали про уровень айкью?
Вы куда устраивались, в эпл?

Я сама в шоці....до такого я була не готова. Я там розумію тести на рівень фармакологічних груп, обслуговування клієнтів. Але IQ шок, і англ теж. Чи це я володію застарілою інфою, чи дійсно в аптеки зараз такі вимоги🤣
Директриссимо
• 31 марта 2023
Коли я в свій час влаштовувалась в менн нічого не питали))) сказали яка зп, графік, і що маю пройти стажування. Все
Директриссимо
• 31 марта 2023
Ответ дляШеллар
Це була ваша перша робота?
Так.. коли влаштовувалась все було норм, і графік, і колектив. Потім прийшла нова завідуюча, і почались проблеми. Дві дівчини звільнились(вчасно втекли можна сказати:)
Директриссимо
• 31 марта 2023
Набридло також це впарювання весь час, виніс мозга за те що план не витягуєш. Думаю може в державну аптеку спробувати піти типу як КП Фармація.
Директриссимо
• 31 марта 2023
Є така аптека Гала фарм, мій запасний аеродром. Там норм графік ,сама аптека наче норм, але менші гроші
Голубец• 31 марта 2023
А навіщо англійська мова? Наскільки я знаю, то в аптеках завжди недобір. Знайдете нове місце, не переймайтеся
Не зви чайна• 31 марта 2023
Рівень айкью, англійської.Гроші підуть у фонд))За кого вони себе мають!Нехай не смішать.
Директриссимо
• 31 марта 2023
Ответ дляГолубец
Хз. Мене теж мучає це питангя
Ответ дляДиректриссимо
Тоді зрозуміло, тепер будете мати досвід, що спочатку шукаєте нову роботу, а потім залишаєте попередню.
Часом під час пошуків починаєш розуміти, що там де ти є зараз таки нормально.
Пошаманю• 31 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так а шо ща проблема? Тих аптек як грязі. З різними умовами. Знайдете собі роботу.
Булінг нащо терпіти? Нервові клітини не відновиш. Жити потрібно максимально комфортно.
Пэрисхилтонша• 31 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Я проводжу співбесіди для працевлаштування...
То це і є норма у відповідального роботодавця)
Пошаманю• 31 марта 2023
І у нас є мамочка в класі, вона провізор. Пише з такими помилками, що ’кров із глаз’. Але ж працює, то в одному місці, тепер в іншому, рівень IQ їй не завада.
Директриссимо
• 31 марта 2023
Ответ дляШеллар
Я так і хотіла...але було дуже нестерпно робити, плакала весь час....от і терпець увірвався
Роза в вазі• 31 марта 2023
Ответ дляПротея
Спрашивали про уровень айкью?
Вы куда устраивались, в эпл?

Это что б сбить с толку, тогда уже и полы мыть согласишься бесплатно))
СережкинаЯ• 31 марта 2023
Если бы я была владельцем аптеки давно бы сама Вас выгнала
И эти люди среди нас
Добро с Кулаками• 31 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
И эти люди среди нас
?
наКоблучках• 31 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ой,тоді не парьтесь навіть. Їх за життя цих аптек буде ще мільйон. Умови +- однакові всюди
Бибер-анонимер• 31 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
И эти люди среди нас
Чому ж?
звездная галактика• 31 марта 2023
Ответ дляПротея
Спрашивали про уровень айкью?
Вы куда устраивались, в эпл?

требование компании. проходила собеседование на помощника фармацевта. тест айкью. английский. три этапа собеседования. зар плата - минималка
звездная галактика• 31 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А зачем это все? Чтобы возвысить себя в глазах соискателя?
Бог их знает. по скольку все это тра-ля-ля длилось почти 2 месяца у меня было время одуматься))))
ПАЦАНКА О• 31 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
И эти люди среди нас
Но вы и не владелец аптеки ,милочка !

звездная галактика• 31 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
За два месяца уже можно стажировку закончить и уволиться)))
ну, в каждой избуше свои тараканы
СережкинаЯ• 31 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Но вы и не владелец аптеки ,милочка !

Да я владелец более крупного бизнеса, дорогуша