Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
Ответ дляVodoleya
При Порошенко було б краще, ви це хочете сказати?
Вам подобаються закони і поправки від Третьякової? Мені ні.
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Я в отпуске последний раз была в 2012 году. И что? Полностью официально пашу. И неизвестно когда мы все отдохнем.
🙈🙈🙈
Ответ дляTacay
Цілодобово? Спите в окопах і бліндажах? Під обстрілами?
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
А де ви пашите? Якщо ще й офіційно то могли відпустку собі брати . А як щось болить - лікарняний
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляVika-N
Так набирати солдат не після звільнення попередніх же. А місяці за три до звільнення попередніх, щоб встигли підготувати. Чи подумати ні?
Я помітила що на порадниці такі теми дуже «не люблять».
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Ваше керівництво порушує КЗоТ.
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Кто на что учился. Я прекрасно пополняю наш бюджет налогами много лет.Некоторые и этого не делают.
Все зрозуміло.
Ответ дляMira29-c3c3
Звичайно, бо чуже не болить. От і роблю висновок, що більшість чоловіків дома, і міняти наших на своїх, ой як не хочеться. Зате - Герої, котики. Ліцеміри!
Ответ дляTacay
Підпишіть петицію, це ж неважко.
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Так-так.І Крим будуть брати порадниці ,і перемоги чекають.
Але тільки це все чужими руками…
77 года рождения• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Немає ніякої ротації, то прорвали оборону, то ждуть наступ. Поповнюють, а на відновлення вже пів року не відводять! Так не повинно бути.
Автор, я знаю, що там на сході, мої обидва там, третій вище.
Коли у січні зелений телемарафон волав і брехав, що солідар стоїть, я вже бачили сотні вбитих і роззутих, які не здалися в полон підорашні.
Але люди в нас в більшості своїй не хочуть сприймати правду, як вона є, а тому зелений марафон зараз л´ьє у вуха про ’як лідор року вигризає зброю для ЗСУ’, роздає нагороди пікаловим та ін. але при тому жодного авто за рік не було закуплено державою, хлопці їздять на своїх або ж на волонтерських.
Але, млять, яблука по 50 гривен за кг, той самий замміна, який закупляв яйця по 170 гривен, знову закупив та ще й у тієї ж фірми.
А марафон розповідає, що президент мівіну запарює.
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Я просто розумію, що при Порошенко ми б просто далі розширювали Мінські домовленості і поступово б поступалися територіями, от і все.
Якщо ви знаєте, як краще, чому ви досі не у Раді??
Пані,не починайте ,будь ласка.
77 года рождения• 31 марта 2023
Ответ дляNat-li
Чем это вам Байден поджимает?
Що ви маєте на увазі ’поджимает’?
ПанВиктория• 31 марта 2023
Автор може тему закрити? Хто хоче і так підпише) бо вже починається ’срач’)
77 года рождения• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Что за глупости вы пишете?
Все мои знакомые кто служит уже 2 раза отдохнули.
То ви не володієте повною інформацією, що відбувається
Ответ дляVodoleya
Ви так легко критикуєте попередню владу. Зараз при владі Слуга народу, майже монополія, і питати потрібно з них, а не фантазувати, як Порошенко б здав пів України.