Тамара0104• 31 марта 2023

Які ж ви лицеміри! Наші військові - герої, котики, а потім отак!

Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
https://petition.president.gov.ua/petition/185770
Vodoleya• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Мені якось ще важче стало , надії дуже мало. Глянути, хоча б, на закони від Слуг які прийняли і хотіли прийняти щодо військових.
При Порошенко було б краще, ви це хочете сказати?
Tacay• 31 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Це не моя тема.
Ну видали ж??? За рік 10 днів...
Я в отпуске последний раз была в 2012 году. И что? Полностью официально пашу. И неизвестно когда мы все отдохнем.
Vika-N• 31 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Доречі так. Заміна буде не рівноцінна ж
Так набирати солдат не після звільнення попередніх же. А місяці за три до звільнення попередніх, щоб встигли підготувати. Чи подумати ні?
автор Тамара0104 • 31 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Вам подобаються закони і поправки від Третьякової? Мені ні.
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
🙈🙈🙈
Oxana22• 31 марта 2023
Ответ дляОлечечччка
Как вашего брата зовут? Хочу молитву о его здравии почитать.
Евгений. Сегодня врач после очередной операции сказала, что полностью слепой, глаз нет. Кишечник пробит осколками, прооперировали, легкие пробиты. ИВЛ.
автор Тамара0104 • 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Цілодобово? Спите в окопах і бліндажах? Під обстрілами?
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
А де ви пашите? Якщо ще й офіційно то могли відпустку собі брати . А як щось болить - лікарняний
Milanaher• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Где ж вы так бедная то пашите? И ненадорвались то еще.....
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляVika-N
Я помітила що на порадниці такі теми дуже «не люблять».
Teonaa• 31 марта 2023
Ответ дляVika-N
Ну навчання і бойові умови і рядом не стоять. Що тут думать?
Tacay• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Кто на что учился. Я прекрасно пополняю наш бюджет налогами много лет.Некоторые и этого не делают.
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Ваше керівництво порушує КЗоТ.
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Все зрозуміло.
Vodoleya• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Я просто розумію, що при Порошенко ми б просто далі розширювали Мінські домовленості і поступово б поступалися територіями, от і все.
Якщо ви знаєте, як краще, чому ви досі не у Раді??
Tacay• 31 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
Отпуск дают, но все равно работаешь. Вот такой отпуск. И ночью работаю, и на выходных.
автор Тамара0104 • 31 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Звичайно, бо чуже не болить. От і роблю висновок, що більшість чоловіків дома, і міняти наших на своїх, ой як не хочеться. Зате - Герої, котики. Ліцеміри!
Milanaher• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Ой- йо. Как еще время на Советчицу то находите????
автор Тамара0104 • 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Підпишіть петицію, це ж неважко.
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Так-так.І Крим будуть брати порадниці ,і перемоги чекають.
Але тільки це все чужими руками…
77 года рождения• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Немає ніякої ротації, то прорвали оборону, то ждуть наступ. Поповнюють, а на відновлення вже пів року не відводять! Так не повинно бути.
Автор, я знаю, що там на сході, мої обидва там, третій вище.
Коли у січні зелений телемарафон волав і брехав, що солідар стоїть, я вже бачили сотні вбитих і роззутих, які не здалися в полон підорашні.
Але люди в нас в більшості своїй не хочуть сприймати правду, як вона є, а тому зелений марафон зараз л´ьє у вуха про ’як лідор року вигризає зброю для ЗСУ’, роздає нагороди пікаловим та ін. але при тому жодного авто за рік не було закуплено державою, хлопці їздять на своїх або ж на волонтерських.
Але, млять, яблука по 50 гривен за кг, той самий замміна, який закупляв яйця по 170 гривен, знову закупив та ще й у тієї ж фірми.
А марафон розповідає, що президент мівіну запарює.
Tacay• 31 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Зашла ’отдохнуть’ в пятницу.
Milanaher• 31 марта 2023
Ответ дляTeonaa
А свежие силы и морально и физически истощенные - тоже и рядом не стояли.
Mira29-c3c3• 31 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Пані,не починайте ,будь ласка.
Milanaher• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Зашла ’отдохнуть’ в пятницу.
Ну вы того... не перетрудитесь и тут. А то так пашите, что аж невмоготу.
77 года рождения• 31 марта 2023
Ответ дляNat-li
Чем это вам Байден поджимает?
Що ви маєте на увазі ’поджимает’?
ПанВиктория• 31 марта 2023
Автор може тему закрити? Хто хоче і так підпише) бо вже починається ’срач’)
77 года рождения• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Что за глупости вы пишете?
Все мои знакомые кто служит уже 2 раза отдохнули.
То ви не володієте повною інформацією, що відбувається
автор Тамара0104 • 31 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Ви так легко критикуєте попередню владу. Зараз при владі Слуга народу, майже монополія, і питати потрібно з них, а не фантазувати, як Порошенко б здав пів України.
Teonaa• 31 марта 2023
Ответ дляMilanaher
Ну бачете, вже нема завзяття у хлопців. Канали про повістки ітд. Насильно ж не поведуть на повідку