Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
ЛиМоНнАя_ДоЛьКа• 31 марта 2023
Ті, в кого чоловіки вже на фронті - вас підтримають. Інші - ні. Все.
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Знаю, тому й прошу підписати петицію, може є такі, що ще не знають.
ПанВиктория• 31 марта 2023
Підписала ще позавчора. Ну хоча б вже ця стала дієвою. Надіюсь на неї. Дуже . 🙏
ksusha1155• 31 марта 2023
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Чому це? Я підтримую. Повинна бути ротація!
Ответ дляПанВиктория
Мені якось ще важче стало
, надії дуже мало. Глянути, хоча б, на закони від Слуг які прийняли і хотіли прийняти щодо військових.
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ дляАняКирова
Це вже не перша?
Ну були ті, щоб через 12 місяців за власним бажанням. Вона назбирала достатньо голосів. Є відповідь Зеленського стосовно неї. Якщо знайду ту петицію, можу скинути, щоб ви прочитали що він відповів.
ЛиМоНнАя_ДоЛьКа• 31 марта 2023
Ответ длякенгуруша
Зроблять так як треба і як краще для перемоги. Навряд чи петиції матимуть значення.
Саме так. Якщо якась петиція спрацювала - це просто означає, що ваші бажання співпали з бажаннями влади.
Ответ дляTeonaa
Нічого нового - вже мусолили-перемусолили. Вибір має бути в усіх, но в той же час його нема
Ви петицію підписали?
77 года рождения• 31 марта 2023
Автор, моліться і вірте в те, що повернеться живим.
Ротацію було б добре робити через місяць. Тоді і фізичний стан, і моральний був би вищий, некажучи вже про бойовий дух бійців, які необстрелені.
Але правду знають лише такі, як ми з вами, в кого чоловіки там не в перше.
А оті всі ждуни з величними ніками вас ніколи не зрозуміють, вони чекають паски і травневих свят.
Ответ для77 года рождения
Немає ніякої ротації, то прорвали оборону, то ждуть наступ. Поповнюють, а на відновлення вже пів року не відводять! Так не повинно бути.
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ длякенгуруша
Тільки напевно ніхто не думаю в якому настрою хлопці (я за тих хто вирішує стосовно петицій) . Як вже сил не має. Ще як зп зменшили то взагалі. Чоловік вже морально без силий. .. 🤷♀️
77 года рождения• 31 марта 2023
Ответ дляТамара0104
Мені якось ще важче стало
Автор, я вас прошу, яник тікав до ростова, а цим нікуди буде тікати і вони про це знають.
З моїх улюблених невербальних
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Что за глупости вы пишете?
Все мои знакомые кто служит уже 2 раза отдохнули.
Моєму чоловіку ледь видали ту відпустку на 10 днів. 5 не було.
Ответ дляTacay
Что за глупости вы пишете?
Вашому пощастило. Можете не вірити, але це так.
ПанВиктория• 31 марта 2023
Ответ дляTacay
Ну выдали же, а вы тут разводите сопли. Нет чтоб нормально вести. К чему ваша тема? Великие советчицы чем помогут?
Це не моя тема.
Ну видали ж??? За рік 10 днів...
Ответ дляTacay
Підпишіть петицію, можливо це допоможе. Дуже надіюсь..
Олечечччка• 31 марта 2023
Ответ дляOxana22
Мой брат сейчас борется за жизнь в реанимации. За год войны дали отпуск на его ДР на 2 дня. Так что не обобщайте. Значит вашим знакомым просто повезло.
Как вашего брата зовут? Хочу молитву о его здравии почитать.