Тамара0104• 31 марта 2023

Які ж ви лицеміри! Наші військові - герої, котики, а потім отак!

Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
https://petition.president.gov.ua/petition/185770
Оксана_12• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
От ви й показали своє справжнє нутро.
Тобто на фронті одні бідняки і вони мають захищати статки отих ,хто має гроші?😡
Тобто якщо у нас заберуть рядового співробітника в конторі - то йому заміна знайдеться. А якщо пана директора - то на вулиці залишиться трохи більше 1000 чоловік. Які мали собі роботу, зарплату і можливість годувати свою родину (ххай і не відпочивали в буковелі). А ви собі можете писати, що хочете. Ваше яке нутро? Всі рівні? Рівні, та не дуже. Бо Ваня як фірми не мав і людям роботу не давав, так і не буде. В де буде працювати Ваня, коли з фронту прийде? Аби триндіти...
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляОксана_12
От і не триндіть👋
ЛерусикП• 02 апреля 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Ну и где я сказала, чтобы вы не помогали? Сами придумали? И причем тут Испания ко мне вообще?
На жаль, Ваш пост видалили (хоча, я не блокувала його), якби Він був, я б Вам показали фрази де Ви казали, що дарма люди трясуть кишенями для наших хлопців і подібні висловлення.
Напевно не я одна визнала ці слова обурливими. Ось і робіть висновки!