Прям нічого не можу зробити
Можу просто сидіти і починається
Серце колотиться, наче не вистачає кисню відчуття страху
З першою вагітність такого не було
Порадьте шось
Можу просто сидіти і починається
З першою вагітність такого не було
Порадьте шось
Na kablukah• 01 апреля 2023
Ответ дляАлекса831
Приймаю
Вже і валеріянку призначили
Делали анализы на дефициты?
Без_паніки• 01 апреля 2023
зверніться до психолога, тригер панічних атак - завжди внутрішній, це ваші фізіологічні відчуття, яких ви лякаєтесь.
Тобто це буде свято, яке завжди з вами) якщо нічого не робити.
Ответ дляБез_паніки
Просто до вагітності такого не було
З першим було, але поряд був чоловік і якось він мене заспокоював, а зараз сама з сином чоловік воює, я думала може ще через те
Немає з ким просто по душам поговорити, все тримаю в собі…
Без_паніки• 01 апреля 2023
Ответ дляАлекса831
Просто до вагітності такого не було
Панічна атака - це і є прояв надмірної тривоги.
Якщо високий базовий рівень стресу, то розігнати тривогу до рівня паніки - це взагалі нескладно.
А далі починається ’а що якщо я зараз помру’, а что якщо не зможу дихати, а з ким дитина залишиться, якщо я знепритомнію і тд.
Все буде добре, від цього не помирають і не втрачають свідомість, але рівень стресу треба зменшувати. Це не дуже корисно для вас і для дитини.
Ответ дляБез_паніки
Знаю що шкодить, але вже не знаю що робити
Тільки 22 тижні, а в мене як не паніка то ніс не дихає… перша вагітність так добре прошоа
Без_паніки• 01 апреля 2023
Ответ дляАлекса831
під час вагітності і без панічних атак завжди вистачає приводів для хвилювання)
Тримайтесь)