Зроблено у 80-х• 01 апреля 2023
Жіноча мудрість.
Навчіть жіночої мудрості. Як воно - бути мудрою жінкою? (Не лише дружиною мається на увазі). От чим ви могли б поділились сьогодні з кожною? Якою фразою? Я почну перша:
1.Завжди треба думати головою, а не серцем. І чим більше ти закохана, тим більше бійся сама себе і наслідків.
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
подкорректирую-))всегда нужно думать.. прежде чем открыть рот
Це ви про мене?
Ниф_ниф• 01 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
А я сначала говорю и делаю. Норм
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляТріль!
Завжди мати свої гроші
Це база, однозначно.
Вэнди Стар• 01 апреля 2023
а любви бояться не стоит! и ’ наслидки’ могут быть только хорошие и позитивные.. если снова таки- прежде ДУМАТЬ!!
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
Можливо це лише мій досвід гіркий. Чим більше я любила людину, тим більше вона мені потім у душу…
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
А тема о вас?
Ні, це тема про всіх нас і про поради одна одній
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Жіноча мудрість -- мізогінний вислів та хвора практика для віктимізації, маніпулювання та використання жінки як об´єкту.
Я про іншу мудрість. Не про ту «будь мудра жінка, терпи все бо мужиків мало, нагуляється , а ввечері всеодно до тебе йде».
Майданщица• 01 апреля 2023
Завжди май власну фінансову подушку, навіть якщо у вас самі ідеальні стосунки.
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляМайданщица
На цьому я теж погоріла…
Вэнди Стар• 01 апреля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
но это не значит, что так будет с каждым!
Каждая ситуация нас чему-то учит. И если понять чему и правильные сделать выводы, то можно не повторить ошибки в будущем!
и не поверите, но позитивный настрой и вера в хорошее порой очень помогают! позитивные мысли притягивают позитивных людей!
Невидимка• 01 апреля 2023
Иметь профессию, уметь себя обеспечить, не вкладываться в чужие жилье и карьеру. Любить себя и не соглашаться на мезальянс. Надо быть самостоятельной и искать ровню. Не жалеть мужчин в некоторых ситуациях в ущерб себе
Вэнди Стар• 01 апреля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
это вы жили по такому принципу?
так это не мудрость вовсе, чтоб не сказать иначе и грубее.
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
Думаєте? Я просто була дуже довго в негативі не усвідомлюючи. Тепер зі мною щось відбувається дивне. Раніше я страждала, потім ненавиділа, любила а тепер в мене якесь відчуття пустоти і нелюбові до всіх і всього. Просто не відчуваю нічого. Я навіть не знаю що краще ненавидіти чи нічого не відчувати…
Невидимка• 01 апреля 2023
Время лечит, пройдет полгода год и вы встретите другого. Еадо время придти в себя. А пока балуйте себя и любите
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Поясніть, будь ласка, про яку, бо у мене той вислів лише от з тим одоробло асоціацію викликає.
Про те щоб ми порадили щось дійсно добре одна одній. Можливо в якійсь мірі навчити хитрості життєвої, поради. Я не про ту мудрість жіночу, яку раніше вчили нас, нажаль.
Вэнди Стар• 01 апреля 2023
Все это хорошо про фин подушку и профессию.
Но все же второстепенно и как следствие.
А главное- не бояться нового и не держаться за деструктивные отношения. думая ’ шо люди скажуть’..
Всегда уважать себя, и идти вперед..
меняя все в жизни и всех, до тех пор, пока не найдется нужное и ’ своё’комфортное.
Всегда уважать себя, и идти вперед..
Мама Чели• 01 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Господи, как можно в каждой теме писать одно и тоже?
Выучите новые слова, что ли.
Вэнди Стар• 01 апреля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
я не просто думаю, я уверена и знаю наверняка .
Ненависть = это деструктив, который Вас опустошает и выхолащивает.. Это как выжженная сухая земля, на которой что не посади - не взойдет!
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну, у мене суму за минулим не має. Домострой ще не повністю, але відійшов, та я взалюбки станцюю на його на кістках.
А що тут радити? Фінансова незалежність, власне житло, не кидати роботу, навіть коли тобі обіцяють усе і зірочку з неба на додачу, бо втрати будуть не тільки у грошах. Зразу проговорювати усі важливі речі та окреслювати кордони.
После 18• 01 апреля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
так немає іншої мудрості, крім цієї вами вказаної.
думати головою і мати свої гроші-то просто розумна жінка, а не мудра.
Ответ дляМама Чели
Выучите новые слова, что ли.
Вы за жертвами патриархата тоже бегаете с навязчивой ’просьбой’ выучить новые слова? Риторический вопрос, если что;)
Да, давайте не будем проговаривать эту проблему и она решится сама собой.
Пс. И пока, что ли. Ибо, ну вот смысла нет отвечать тем, кто с анонима так диалог открывает.
Зроблено у 80-х
• 01 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
Ви знаєте мене взагалі лякає мій стан. Ні я не в депресії, я хочу веселитись. Але мені стало байдуже до деяких людей і я не конкретно про якогось мужчину зараз. А про тих, яких раніше любила а тепер я нервують коли вони мені дзвонять і намагаюсь не відповідати і уникати. Тобто немає почуттів до цих людей, навіть дружніх. Просто багато було сказано і зроблено… Щось дивне зі мною відбувається …
Мені стало раптово до людей через яких багато плакала байдуже і мені страшно від цього
Эскиз бесконечности• 01 апреля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Автор то нормально. Вони перестали бути для Вас нормальними не просто так
Вэнди Стар• 01 апреля 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
И это же и хорошо!
У всех наступает такой период. когда уже все равно на человека. Значит излечились от привязанности к нему\к ней\ к ним..
Этого не бояться нужно, а радоваться.
Вы перестали быть донором.
Этого не бояться нужно, а радоваться.
Вы перестали быть донором.