Копуша• 01 апреля 2023
Что будет дальше с долларом?
Си подмял под себя Сирию и весь восток
Си договорился с Бразилией отказаться в рыночных отношениях от доллара
Доллар немого просел
Банк 16 по престижности рухнул
В сети куча роликов что доллар обрушится( возможно это ролики рашко-ботов)
Что вы думаете по этому поводу ?
Доллар немого просел
Банк 16 по престижности рухнул
Что вы думаете по этому поводу ?
Сижуревувшоке• 01 апреля 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я наоборот сдала по 41) И купила по 37.45 под депозит)
Прагматик флегма• 01 апреля 2023
Воєнні аналітики тимчасово перекваліфікувалися в аналітиків фінансових 😂😂😂😂😂
Лика-прилипка• 01 апреля 2023
Ответ дляFashion_besties
Нажаль, початку вже не буде, скоріш за все.
Бо країна і населення деградує до аграрної країни.
Чоловік працює на, скажімо так, середньотехнологічному виробництві - електроніка.
Буквально вчора розповідав, що китайське дороговартісне обладнання (вузол) виявилось повним лайном. Власник планує розширювати виробництво і виготовляти то самостійно (роботи вже йдуть). І це вже чергова така заміна, бо все спаскудилось. Раніше Китай перебивав низькою ціною і заміною браку ’в літ’. Тепер ціни виросли і на брак вони почали ’прикидуватись дурниками’.
Оскорбляю всячески• 01 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Так и есть. И на этом форуме тоже)
Акуна_Матата• 01 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Не знаю, что будет. Но сегодня еще куплю
Буду купувати до пізньої осені, потім він рости буде .все циклічно. І знов падати навесні.
Оскорбляю всячески• 01 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Максимум по $ было лето-начало осени, а с октября он начал падать. И падает до сих пор)
Акуна_Матата• 01 апреля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Та звісно ж. Літом купляла по 36-37, а в осени впав до 41.
Куда_бежать• 01 апреля 2023
Ответ дляenglish book
Все високотехнологічне поступово виноситься в США, Європу, Австралію та Південну Америку. В США змінився курс в цьому плані. Все найтехнологічніше буде всередині країни. Точніше все саме найновіше.
А Китай тим часом окуповує Африку, вкладаючи туди мільярди коштів,чим дуже дратує Росію, яка має там багато своїх інтересів. США та Європа теж незадоволені. Але поки що Китай у Африці тільки корисні копалини цікавлять.
Україні вже давно пропонували займатися високотехнологічних виробництвом. Але чи то наші ціни скласти не могли, чи на ті території були інші плани-скоріше за все. Не склалося. Приїздили делегації з Японії, США, Німеччини, і всі поїхали ні з чим, хоча їх все повністю влаштовувало. Це були підприємства оборонки, зі спеціальними приміщеннями де і клімат, і обладнання, і системи безпеки, і головне - спеціалісти!!!
Тепер за 25 років це все втрачено. Будівлі знищують і на їх місці ростуть ЖК, ТЦ, ресторани та кав´ярні. А спеціалістам вже 70+.Були втрачена ’преемственность’, когда старые учили молодых. Теперь абсолютно все нужно начинать с нуля. Батька мого, та інших ’дідів’ , запрошували прочитати тех. документацію, бо молодь взагалі не розуміє що там накреслено. А батьку вже 74...
Все можна зробити і навчити. Але сумно що були втрачені можливості,а тепер все з початку.
Кто ваш отец по профессии? Инженер чего именно?
Куда_бежать• 01 апреля 2023
Ответ дляЯзвочка
Бл... сколько они уже тех кредитов набрали?? Кто отдавать их будет?
Сво...чи...
Что именно вас так пугает?
Вы о внешнем долге США в курсе?
english book• 01 апреля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Военка. Чего именно я писать не буду. Но там было два параллельных производства. Вначале, когда ты приходил, то шёл в цеха, где гражданскую продукцию производили. А затем лучшие шли на военку. Там немного другой уровень сложности, и ответственности.
Сижуревувшоке• 01 апреля 2023
Ответ дляenglish book
Дуже сумно, що 30 років тільки занедбували, а не розвивали одну з найважливіших галузей. Але я переконана, що це робила наша влада з подачки кремля. Кацапи не допустили б сильну Україну у військовому плані. А наші щурі тільки про свою шкіру думають.
Куда_бежать• 01 апреля 2023
Ответ дляenglish book
Где он учился? Где на это учат сейчас?
english book• 01 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Так, я впевнена що це робилося навмисно, і саме з росії росли ноги.
Ще десь до початку 2000-х вони користувалися нашими підприємствами, а потім поступово все що змогли, перенесли до себе. І технології, і обладнання, і навіть потрібних спеціалістів. Виїздили цілими сім´ями. Їм пропонували вирішити житлові та побутові проблеми, давали велику зарплатню. Багато хто виїхав туди. Не розуміли чим це обернеться. Наче ж братами були... Просто їхали, бо тут все майже зупинилося. Ніхто не знав чим це обернеться.
Оскорбляю всячески• 01 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Разве что в июне...Август-сентябрь максимум по курсу был. И только по вашей теории покупать надо до поздней осени, а то зимой самый дорогой $
english book• 01 апреля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Где он учился? Где на это учат сейчас?
Після армії його батько привів на завод, де сам і працював. І там він почав від простого слюсаря-збиральника підійматися вище. Запропонували навчатися, він закінчив Політех, але там було лише загальне навчання.Спеціалізоване було у них в конструкторському бюро, на самому підприємстві.Воно було засекречене.
До речі там і зараз таке є.Наприклад загальний поліграфічний факультет. Але там є відділення, де навчаються ті, хто друкує гроші, документи, та іншу захищену продукцію. Там вчаться ті, хто вже працює на таких підприємствах. В них є допуск до секретності, і їм викладають вже те, чого інші студенти не бачать.
Куда_бежать• 01 апреля 2023
Ответ дляenglish book
Поняла. Спасибо.
Хочу помочь сыну с выбором инженерной специальности).
Смотрю и на киевский политех, и на львовский
english book• 01 апреля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Поняла. Спасибо.
Зрозуміло.Немає за що.
Не знаю як зараз, але і в мої часи було таке, що декому(частіше найкращим як за навчанням, так і за загальною відповідальною поведінкою) пропонували перейти трохи в інший напрямок. Дехто з моїх одногрупників так потрапив до СБУ, спецпідприємств, та інших організацій. Я ’зайшла’ вже з іншого боку. Працювала довго на звичайних підприємствах, а потім мої знайомі 20 річної давнини, порекомендували мене як досвідченого спеціаліста. І тепер я теж в цікавому місці працюю.)
МастерЮля• 01 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Что значит искусственно?
Видела рассуждения экспертов, типа у них есть вполне средства, чтоб остаться на плаву, но как то нужно нагнать этот мыльный пузырь, и потом якобы по дефициту будут выкупать обесцененные доллары. Короче, опять мутят воду. А там видно будет, конечно
Воздух в банке• 01 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Там не нагонишь, комиссии следят за сделками на биржах, да т не только в Сша ’ уравнители- регуляторы’
Взять те же швейцарские Свиссы что недавно купил конкурент, но банк удержали
МастерЮля• 01 апреля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Ну, я не эксперт, просто одним глазом слежу))
Кошка Мурка• 01 апреля 2023
Ответ дляКопуша
Есть мировая валюта и это доллар
Если он рухнет - будет кризис оч серьезный
І чому він впаде раптом?
Я таке чую ще з часів совка.
Кошка Мурка• 01 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Да, в штатах искусственно банкротятся банки. И евро скорее всего уберут, будут нац валюты опять
А євро навіщо прибирати?
МастерЮля• 01 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
А євро навіщо прибирати?
Страны пересрутся между собой, некоторые вообще из ЕС выйдут вроде как
Кошка Мурка• 01 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
вроде как - це як?
Кошка Мурка• 03 апреля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
после встречи Си с пу война США и Китая неизбежна.
з чого б це?)
Кошка Мурка• 03 апреля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
не останется он мировой валютой. Уже сейчас многие страны не-союзники США между собой договорились о транзакциях без доллара, и таких стран будет все больше.
Бакс будет такой же региональной валютой как юань - внутри США и что-то на внешнем рынке
многие страні - це скільки?) 2-3?
Копуша
• 03 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
многие страні - це скільки?) 2-3?
Це теж багато
Кошка Мурка• 03 апреля 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Доллар США продолжает доминировать в качестве глобальной резервной валюты: 63,9 % валютных резервов хранится в долларах, и 26,5 % хранится в евро (см. Резервная валюта).
А як було до ковіду наприклад?