Паратруперсупер• 16 апреля в 09:17
Як офіційно переказати в Європу з України гроші?
Чи є якийсь адекватний спосіб переказати 30000євро одноразово чи хоча б за кілька разів офіційно з рахунку?
Білочкой назви• 16 апреля в 09:22
З України перекази не роблять, В Україну- да...цікаво чому так
Одна_на_всей_планете• 16 апреля в 09:25
Ответ дляБілочкой назви
Як це не роблять? Не пишіть маячню
КокошинЭль• 16 апреля в 09:36
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Як це не роблять? Не пишіть маячню
Отак це. Розпорядження на час війни.
Всім шампаньського• 16 апреля в 09:39
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Як це не роблять? Не пишіть маячню
Подскажите как со счета частного лица в Украине перевести деньги в европейский банк? Не хочу вести нал, не хочу снимать с лимитами и платить комиссии, чтоб в итоге положить нал на счет банка в ЕС.
KROX@• 16 апреля в 09:39
Ответ дляВсім шампаньського
позвоните в большие банки вам все расскажут
Блакитна устриця• 16 апреля в 09:48
Ответ дляКокошинЭль
В Україну можна, з України до 100 000грн вроді в місяць.
Там наче тільки за певним призначенням можна, типу лікування, навчання. А просто так переказати зараз не можна, є заборона.
Життє Бентежне• 16 апреля в 09:56
Ответ дляКокошинЭль
Отак це. Розпорядження на час війни.
роблять вже, здрасти
Життє Бентежне• 16 апреля в 09:59
Ответ дляБлакитна устриця
вже можна
Білочкой назви• 16 апреля в 10:06
Ответ дляЖиттє Бентежне
вже можна
’вже’ це коли? у березні отримала відповідь що заборона на переказ на карту у валюті не можна оскільки такі перекази обмежені постановою нбу.. а в гривні -будь ласка
Всім шампаньського• 16 апреля в 10:55
Ответ дляЖиттє Бентежне
зараз з комісією
100 тыс грн/мес. Я могу без декларирования налом в 5 раз больше вывести за один раз. Это мне надо 2 года минимум переводить, очень надежно
Одна_на_всей_планете• 16 апреля в 11:02
Ответ дляВсім шампаньського
Ну я переводила донці навіть без комісії. З карти на карту.
До цього переводила через трансфер гоу. Але там комісія. Ну і не 30000, звісно. А менші суми.
В любому додатку банку є варіанти як переказати, як варіант swift, western union
Треба в вашому банку уточнювати. І якщо у вас є банківський рахунок в Європі, то яка складність? Якщо це гіпотетично, то що я можу порадити
Одна_на_всей_планете• 16 апреля в 11:03
Ответ дляКокошинЭль
Отак це. Розпорядження на час війни.
Воно вже давно не актуальне, ви не в темі
Паратруперсупер
• 19 апреля в 18:11
Ответ дляПоторописька
Swift. А що значить адекватний?
Адекватний - це не з комісією 4% і більше.
Можете детальніше розповісти про Свіфт? А то б онлайн чаті мені толком нічого не пояснюють, лише відправляють посилання на сайт, де моя ситуація не вказана. Ну і сказали, що зробити це можна лише у відділенні банку.