Леся Українка• 01 апреля 2023

Фарбування старих меблів, це піпець

Вирішила перефарбувати, тут якось показувала старі свої меблі. Як-то кажуть, половину роботи не показують, але то жестяк повний. Тиждень граюся, вже не вистачає сил, нервів, ну і навичків. Наче ідея норм, але оцей останній етап... руки трясуться, як довести до розуму не знаю.
Столічна штучка• 01 апреля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
А вот ногти аккуратно красиво красить я так и не научилась) Кстати, возможно, вы не подозреваете про свои скрытые таланты. Я до 25 тоже искренне верила, что руки не из того места растут, а потом нужно было делать ремонт быстро и бюджетно. И тут я удивилась - получалось практически все))
Ну, мне-то 50. Может, конечно, какие скрытые таланты ещё и вылезут, но маловероятно).
Танго утрьох• 01 апреля 2023
Ответ дляlith_oops
Акриловый лак все равно слезет... Вы ж хотите без запаха. Акриловый лак не лучше акриловой краски.
И фишка в том, что сама краска не держится.
Сейчас вам реально тот шкаф проще выбросить.
Если выбросить - не вариант, то те же действия, будто бы и не красили - шлифмашинкой пройтись, снять краску, пошлифовать что было. Обезжирить, прогрунтовать. Застелить все вокруг пленкой, шкаф аккуратно задуть краской для дисков. Она недорогая, купите ящик. Будет как новое и вечное - для дисков, она такая. Сохнет очень быстро, после высыхания не воняет. Ну типа нитрокраски. Люди ее часто берут, чтобы чугунные батареи ’оживить’.
Підкажіть, як краще вчинити зі старовинними меблями? Є тумба, стільці.
Шліфонути, знежирити, ґрунт? Фарба для дерева чи задути фарбою для дисків? Який лак краще?
Дякую за відповідь? 🌹
Я не Тролль• 01 апреля 2023
Ответ для4есотка
Оно очень дорогое и, по сути, это просто толстый кусок полимера,как скатерть, вряд ли это практично для комода.
Мне кажется наоборот,кусок прозрачной плотной клеенки нужен под размер ,тогда не страшны царапины и разлитый лак для ногтей
Я не Тролль• 01 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Думала про нього, якщо чесно, навіть вже дізналася, що на цю тумбу 150 грн коштує за розміром. Але як виглядає воно в реальності, не буде як в селі у бабці
Оно ж прозрачное и подрезать под размер
lith_oops• 01 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Дякую за відповідь? 🌹
Дивлячись, чи є там шпон. В мене був комод старовинний, але з тонким шаром шпону, то я сама не знаю, що з ним робити....
Ще й така справа, якщо дерев´яний, то може бути прооліфений, тож може не лягти акрилова фарба. На олію можна тільки олію. ((( Акрил теж використовують, але погано тримається. Якщо воно оброблено оліфою, то й для дисків не ляже...
Має хтось подивитися, хто з деревом працює.
З сучасними простіше - ДСП і ДСП, нема чого мудрувати. Дерево краще, але з ним не все так просто.
Танго утрьох• 01 апреля 2023
Ответ дляlith_oops
Без шпону.
Дякую за відповідь))🌷
Murzeelka• 01 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Дякую за відповідь? 🌹
Нужно отодрать шпон, если он поврежден. Пройтись наждачкой. Загрунтовать. Покрасить- берите обычную мебельную краску. Как высохнет, заклейте маляркой и красьте снова. Имею в виду, заклейте то, что не нужно окрашивать.
автор Леся Українка • 01 апреля 2023
Ответ дляMurzeelka
Це ваше? Як такі полоски вийшли гладкі?
Natalia505• 01 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Було таке. Як люди роблять, щоб вийшла цукерочка.
Чудовий колір доречі був, я б не фарбувала, а змінила фурнітуру.
автор Леся Українка • 01 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Була моя тема, хотіла лише змінити ручки. Всі радили саме кардинальне рішення, бо ручками не допоможеш
автор Леся Українка • 01 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3302106

Ось
автор Леся Українка • 01 апреля 2023
Одну тумбу домучала. Завтра шафа і ще 1 маленька.
Я не Тролль• 01 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Вы молодец
Murzeelka• 01 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Це ваше? Як такі полоски вийшли гладкі?
Малярку покупайте фиолетовую. Она дороговатая, но зато отличный результат
Танго утрьох• 01 апреля 2023
Ответ дляMurzeelka
Спасибо большое 🌷
автор Леся Українка • 01 апреля 2023
Ответ дляMurzeelka
Мені яку дали, ту і взяла. А нюансів виявилось багато. Але награлася на роки вперед