Дівчатка кому ставили діагноз риніт вагітних? Коли пройшов, чим рятувались?
ДіанаДіана• 01 апреля 2023
Пройшло зразу після пологів. Допомагав сольовий розчин, зволожувач, часте провітрювання і температура в кімнаті не більше 20гр. Якщо зовсім погано - то лікар порадить краплі. Піносолом краще не користуйтесь.
Ответ дляДіанаДіана
Була уже у 3 різних лікарів , краплі ніякі не дозволяють
Ответ дляoleshenka
вазомоторний риніт
Ну я вот несколько месяцев сплю на высокой подушке и нет никаких намеков на ринит. Поэтому врачу даже ничего не говорила. Это сегодня решила поэкспериментировать с подушкойи в 6 утра проснулась с забитым носом. Подушку поменяла и в 11 проснулась огурчиком.
ДіанаДіана• 01 апреля 2023
Ответ дляАлекса831
Шкода, в мене на пізніх термінах теж так бувало( Вам ще довго носити?
Купіть в ніс сольовий розчин щоб було написано ГІПЕРТОНІЧНИЙ (не треба боятись цього слова, воно означає що вода трохи солоніша). Чим прохолодніше повітря - тим легше дихати. І зі зволожувачем на багато легше спати.
Ответ дляlily300
у мене так само, але на високій - шия болить. По черзі ніздю закладує в залежності на якому біці сплю. Але я знаю свій діагноз, Назонексом користуюсь час від часу. А ще допомагає з відчиненим вікном спати
Ответ дляДіанаДіана
22 тижні зараз
buymh.com.ua• 01 апреля 2023
в мене був з 20 тижня до пологів. Я брала судиннозвужуючі (хоч це і не рекомендують робити) і провітрювала постійно, бо задихалася. Навіть народжувала з краплями. Мені і уколи якісь робили у ніс гомеопатичні, то все до одного місця було. Розумію, як Вам важко, тримайтеся
ДіанаДіана• 01 апреля 2023
Ответ дляАлекса831
22 тижні зараз
О, то Вам ще довго. Постарайтесь знайти свій спосіб, з яким буде хоч трохи краще дихатись. В мене зараз 20т, вже боюсь як буде далі, бо попередні рази було чим далі, тим гірше( На пологи їхала з краплями в ніс. І під кінець спала в напівсидячосу положенні.
Ответ дляДіанаДіана
В мене ще з’явилась сухість в носі і носоглотка, теж не знаю що робити