Мастер Пис• 01 апреля 2023

Вывести жидкость из организма

Какие есть способы? Возможно таблетки кто то пробывал какие то?
Сколько_мне_лет?• 01 апреля 2023
Белки+овощи - выгонит быстро
Видящие_помогите• 01 апреля 2023
З якою ціллю?
Пополняю_Карму• 01 апреля 2023
Послухаю.
Така ж проблема.
Я пропиваю курсами Канефрон,трохи краще стає ,але набряки все одно є .
Тётушка Лошадь• 01 апреля 2023
Любі таблетки про які ви автор питаєте гонять крім води калій... от і міркуємо, на що ж воно вплине. Взагалі, так для інформації, сечогони для спортсменів допінг.А звичайним людям - тільки , як лікар приписує. А самому пити , ні. Шукаємо інший спосіб .
Броніки для Моніки• 01 апреля 2023
Більше води, обмежити сіль по максимуму, рухатися більше. І обстеження у лікаря. Ні з того, ні з сього набряки не виникають, це може бути і сердце, і нирки, судини.
gdsN• 01 апреля 2023
лимфордренежный массаж
Фима Собак• 01 апреля 2023
1 табл Верошпирона 50мг (утром натощак) + 1 табл Панангин форте (после еды) в день, эффект накопительный, подходит для длительного приема.
Брюльтик• 01 апреля 2023
Если проблема с почками, то мочегонное их быстрее добъет.
Ms. Похвала• 01 апреля 2023
Вы уже тему создали про мочегонное
Ms. Похвала• 01 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Про допінг ви загнули
Істеріомама• 01 апреля 2023
Є такий препарат рослинного походження, кверцетин. Почитайте інструкцію, може Вам підійде, якщо нема серйозних проблем з нирками. Якщо увечері випити пакетик, вранці не буде ніяких набряків. Але є нюанс: гіменце теж буде сухеньке
СкиниУскачи!• 01 апреля 2023
Нужно разбираться какая причина отёков.
У меня например сосудистое было
Тётушка Лошадь• 02 апреля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Про допінг ви загнули
Фуросемид - запрещен как допингов.препарат, например у художниц, это из самого простого. Вес девченки пытались сгонять таким образом, например путинская дамочка была поймана.