Админко• 01 апреля 2023
Як позбутися плісняви у ванній?
Хім.засоби допомогають, але є ділянки що не бере вже ні один засіб! Що можна зробити? Може потрібно змінити шви між плиткою, бо пліснява саме там.
Галябалована• 01 апреля 2023
Це не прибере причину( Вентиляція погана і знов пліснява рости буде. У мене так само
А я з косою• 01 апреля 2023
Шви вичистіть.обробіть проти плісняви. Наново санітврним герметиком пройдіть.
Цей герметик не переносе миючих з хлрром.зверніть увагу при виборі миюче-чистячих засобів.
На майбутнє-протирайте після користування сухою ганчіркою і частіше провітрюйте чи двері відкритими в ванну тримайте.
Околовита• 01 апреля 2023
Я мажу доместосом, но это временно все равно. В межсезонье без отопления опять растёт, на потолке. Кстати началось, как соседи сверху ремонт сделали.
Автопортрет нурофена• 01 апреля 2023
Ответ дляОколовита
Запитайте в сусідів чи в них душова кабіна на плитці чи піддон душовий
бибизяна• 01 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А це має значення?
Пишу каліграфічно• 01 апреля 2023
Я теж не знаю, що робити з цією пліснявою на швах у ванній кімнаті. Сьогодні купила Savo, про яке так багато чула. Але дива не сталося.
Бубль Гум)• 01 апреля 2023
Ответ длябибизяна
А це має значення?
ну якшо на плитці, то може герметика погана та й влага проходить-от і грибок на стелі
Автопортрет нурофена• 01 апреля 2023
Ответ длябибизяна
А це має значення?
Сьогодні модно робити душовий піддон з плитки. Звісно про гідроізоляцію забувають або роблять неякісно. Результат ви бачите в себе на стелі
Админко
• 01 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Я беру в аврорі від плісняви, і взагалі будь який підходить, видаляє скрізь, але ті що бліш шви проїло то там ні один засіб не бере
Пишу каліграфічно• 01 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Так у мене ніде крім швів і немає плісняви.
Админко
• 01 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Так і в мене теж тільки на швах
Сонечко• 01 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Покажіть, будь ласка, який саме берете в Аврорі?
Пишу каліграфічно• 01 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Так і в мене теж тільки на швах
В мене вже думка - може частіше обробляти саме шви?
Админко
• 01 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Я обробляю саме шви, але через відсутність вентиляції нормальної воно буде цвісти.
Пишу каліграфічно• 02 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Зрозуміло. В нас також погана вентиляція, доводиться на цілий день двері залишати відчиненими.