Телефон Рубика• 01 апреля 2023

Дівчатка, тут є юристи? Підкажіть будь ласка

Читала, що перед покупкою нерухомість можна перевірити по реєстру нерухомого майна. Відкритого безкоштовно не нашла, знайшла тільки через опендатабот за 48 грн.
Думала там видасть дані про всіх попередніх власників і скільки разів продавалось майно, а в витязі тільки теперішній власник...
Неодноразово читала, що треба перевіряти і попередніх, але не можу знайти де і як(
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляА вот недавно
то що саме ви хочете побачити? які саме ’трабли’
Може вона кожного року продається, значить є якісь проблеми

Домовенок Кузя• 01 апреля 2023
Там не буде інформації до 2013 року.
Домовенок Кузя• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Це було в реєстрі
А вот недавно• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
найміть фахівця для перевірки
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Там не буде інформації до 2013 року.
Ну хоч до 2013, і то легше
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Це було в реєстрі
Немає
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляА вот недавно
найміть фахівця для перевірки
Не знаю де знайти такого
Хочу в БАНю• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Стан майна на зараз мені зрозумілий. Цікавить історія продажів і попередні власники. Нотаріус не буде це робити, я так зрозуміла
Попередніх власників ви можете встановити, прочитавши правовстановлювальний документ на майно теперішніх власників - це буде скоріш за все договір купівлі-продажу. І там буде прописано, хто продавець.
А вот недавно• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Не знаю де знайти такого
є юридичні компанії, які спеціалізуються на супроводі правочинів з нерухомістю.

Хочу в БАНю• 01 апреля 2023
Автор, я адвокат і скоріш за все не придбавала б майно, яке у власності лише 1 рік. У нас строк позовної давності - 3 роки. А яка причина продажу?
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я так зрозуміла купили убиту, зробили ремонт і продають
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Тобто треба перевірити попередніх власників тільки за 3 останні роки, я правильно зрозуміла?
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Але ж є такі підприємці, що купують дешево, роблять ремонт і одразу продають. Це не надійні квартири?
Я просто шукаю з новим ремонтом, щоб ніхто не жив
А вот недавно• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
перебіг позовної давності починається з дня , коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу , яка його порушила . а не з дня укладання правочину.
Хочу в БАНю• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Ну ви можете перевірити за останні 3 роки, але, наприклад, може бути ситуація з поновленням строку позовної давності, коли подають в через 5 років.
А може бути ситуація, що у квартири кожні рік-два-три змінюється власник, оскільки там є приховані недоліки. Мене б таке теж насторожило.
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Тому ж і хочу все перевірити,
Зрозуміла, що треба шукати когось, хто допоможе з цим
Хочу в БАНю• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Є, але не знаю, наскільки в цій ситуації це вигідно підприємцям. До 24 лютого 22 року ціни на квартири були значно вище, ніж зараз. Не думаю, що щось вдалось заробити. Плюс не забувайте про додатковий податок для особи, яка володіє нерухомістю менше, ніж 3 роки.
Ацетилсалициловая кислота• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Тому ж і хочу все перевірити,
Удалено администрацией...
автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
У вас проблеми?

автор Телефон Рубика • 01 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Удалено администрацией...
Дякую. Я вам бажаю всього найкращого
Ответ дляТелефон Рубика
У вас проблеми?
Проблеми швидше у вас, бо ви шукаєте якісь трабли, самі не знаєте які.
Яким чином нотаріус має перевіряти історію попередніх переходів, якщои в ДРРП вперше відкрито розділ га цей обєкт рік тому? Ви знаєте ЯК це хтось має робити?