Телефон Рубика• 01 апреля 2023
Дівчатка, тут є юристи? Підкажіть будь ласка
Читала, що перед покупкою нерухомість можна перевірити по реєстру нерухомого майна. Відкритого безкоштовно не нашла, знайшла тільки через опендатабот за 48 грн.
Думала там видасть дані про всіх попередніх власників і скільки разів продавалось майно, а в витязі тільки теперішній власник...
Неодноразово читала, що треба перевіряти і попередніх, але не можу знайти де і як(
Фокус-Покус• 01 апреля 2023
Вы ж не просто покупаете недвигу, а у нотариуса оформляете сделку, он имеет доступ к реестрам и проверит, хотя предыдущих собственников навряд ли. Зачем они вам?
Ацетилсалициловая кислота• 01 апреля 2023
Перевірте продавця по Єдиному реєстру боржників та youcontrol
Нерухомість перевірить нотаріус перед п., у нього ризики вище ніж у покупця
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це перевірила. Я хочу саме попередніх власників продивитись
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
А в каком году квартиру купили там видно?
Так
Швабристка• 01 апреля 2023
предыдущих собственников - то другой вытяг. а сто вы будете делать с этой инфой?
Хочу в БАНю• 01 апреля 2023
Нотаріус вам перевірить щодо стану майна на зараз. Впринципі, може подивитись і історію. Ви, якщо знаєте ПІБ власника, можете в судовому реєстрі подивитись, чи немає/не було справ проти теперішнього власника.
Ответ дляТелефон Рубика
На інше у вас немає прав. Попередні власники це таємниця нотаріальних дій для вас, ви не були учасником тих правовідносин. Зараз ви ніхто відносно цього обєкта.
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
И там же написано как стали купили или наследство
Так
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тут читала, що хтось знаходив таку інформацію у відкритому доступі
А вот недавно• 01 апреля 2023
в реєстрі тільки наявний власник та підстава виникнення права власності.
Ответ дляТелефон Рубика
Це не правда. Не читайте на заборі.
А вот недавно• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
ну то хтось збрехав
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Стан майна на зараз мені зрозумілий. Цікавить історія продажів і попередні власники. Нотаріус не буде це робити, я так зрозуміла
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
И цена привлекает? Тогда ищите другую
Чому?
неДоПриличий• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Чому?
А для чего вы хотите отследить всех предыдущих владельцев, чтивы собирались делать с информацией
А вот недавно• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
звичайно, не буде
це не входить в коло його обов’язків.
шукайте адвоката, який це зробить професійно
це не входить в коло його обов’язків.
неДоПриличий• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Чому?
Тогда покупайте, сразу вспомнила, про квартиру в Вышгороде, где ее за долги отобрали, а потом продали и опять продают
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
На основі чого такі висновки? Нотаріус документи перевірив. Тобто цього все таки недостатньо?
Телефон Рубика
• 01 апреля 2023
Ответ длянеДоПриличий
Тому що сумма не маленька. А я читала, що буває вилазять якісь трабли від попередніх власників. Не хочу попасти
неДоПриличий• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Вот и как раз год мало, ищите квартиру где она по дольше у хозяев
неДоПриличий• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
В той теме девочки писали если появятся наследники которые пойдут в суд, то квартиру могут забрать...
А вот недавно• 01 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
то що саме ви хочете побачити? які саме ’трабли’