Замрійлива• 01 апреля 2023
Конфлікт на вулиці
Сьогодні вранці гуляла з дитиною, по дорозі зустріла чоловіка з двома собаками, одна з них прямо до нас підійшла, я подивилася на чоловіка, щоб забрав, навіть нічого не сказала. Він спочатку сказав що вона не кусається, потім почав хамити в жорскій формі. Як би ви себе поводили в такій ситуації?
Чорт і Шо• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
*хамити в жорсткій формі
Ніяк. Відвернулась та пішла по своїх справах щоб не налякати дитину. З такими як вам зустрівся нема про що спілкуватися, бо вони дурні і все одно не зрозуміють
Намакушка• 01 апреля 2023
Это, типа, он начал хамить, в ответ на Ваш взгляд?)) А по теме - никак, я люблю собак и мои дети тоже
Подмигашка• 01 апреля 2023
Я бы стояла не двигаясь , и настойчиво не агрессивно просила увести собак, если они препятствуют на пути.
Не агрессивно, потому что мужчина явно не адекват.
Если можно пройти, то молча уйти.
Замрійлива
• 01 апреля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я так і зробила, тому що по перше думала так саме, щоб дитина не налякалася і він дійсно поводив себе як неадекватний, просто накинувся на мене просто так🤦 написала сюди просто почути думки, тому що себе не відстояла в цій ситуації
Крошка Енот• 01 апреля 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Дебилов хватает
И собаки, естессно, без намордников
Удалено администрацией...
ВЫВсеВрете• 01 апреля 2023
Що я можу сказати, в мене весь жк наповнений собачніками.
І вони постійо таке творять. Ми просто обходимо подалі, як бачимо що без поводка ведуть.
А так то підбігають, на ноги кидаються, мені також неприємно, моя ж дитина нікому ноги лизати не кидається і ногами не мастить одяг.
Тоска в носках• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
записывать его прогулки с собаками без намордников и поводков, выкладывать в фб района, писать заявления в полицию. только так
Замрійлива
• 01 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Так, від сказав: якщо хазяїн так близько допускає собаку, значить вона не вкусить
Моя відповідь: я ж не знаю, це ваша собака
Подмигашка• 01 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Удалено администрацией...
Они люди, не нападают и не кусаются.
Тоска в носках• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
больной какой-то
Подмигашка• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
А он не может отвечать за собаку без намордника и без поводка.
Он не знает что у нее на уме.
Дебил , жаль что такие живут рядом с нами.
Он не знает что у нее на уме.
Щось не спиться• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
Автор, сейчас в конфликт лучше с людьми не вступать, 90% населению нужна псих помощь в той или иной степени, это официальная статистика.
Замрійлива
• 01 апреля 2023
Ответ дляТоска в носках
больной какой-то
Вперше такого зустріла 🤯
Замрійлива
• 01 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Он не знает что у нее на уме.
Дитина може в той час почати бігти, яка гарантія що собака не кинеться на дитину? Для мене це загадка для чого дозволяти собакам підходити до чужих дітей
Вбигудях• 01 апреля 2023
А какая порода? Если там подошли две овчарки, то понятно страшно, а если мальтипу, то это другое
Вишнёвая Леди• 01 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Удалено администрацией...
А вы свой почему сняли?
Крошка Енот• 01 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Они люди, не нападают и не кусаются.
Вы многодетные?
Замрійлива
• 01 апреля 2023
Ответ дляВбигудях
Хаскі, іншої собаки породу не знаю
Вбигудях• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
У меня нет собаки, но для меня большая загадка, почему мамы разрешают своим детям подходить к собакам. Это я не к вам лично, но этот вариант, что дети на глазах у мам подходят к собакам чаще встречается, чем собака к детям подходит.
Вишнёвая Леди• 01 апреля 2023
Автор, сейчас с войны вернулись и вернутся много, мягко скажем неадекватных, с поломанной психикой, поэтому не нужно ничего говорить, просто проходите мимо
Подмигашка• 01 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Да.
Что да ?
У меня один ребенок.
И причем неадекваты с собаками ко мне ?
У меня один ребенок.
И причем неадекваты с собаками ко мне ?
Вбигудях• 01 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
Хаскі, іншої собаки породу не знаю
Это крупные собаки и без поводка, тем более эта порода склонна к побегам?
Замрійлива
• 01 апреля 2023
Ответ дляВбигудях
В нашому випадку ми йшли навпроти і до нас собака підійшла, а не ми до неї