Смурфетта• 01 апреля 2023
Подскажите пожалуйста сайты барахолки
Подскажите сайты или страницы на фейсбук, вк или любых других платформах где можно купить книги/журналы и подобные детские товары
LIANA171185• 01 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
В в мене навіть плєй маркет пише ,що заборонено ВК не має доступу ,а через Гугл форми ну то таке маленька програма не повна версія
Мабуть може в кого як
В мене нормальна версія Вк,встановлений на телефоні вже років 2-3.В малого на планшеті теж давно стоїть.Але у мене чоловік встановлював,він уміє.
Вам подивитися треба в налаштуваннях телефона,де у вас Vpn і його ввімкнути,тоді повинно пропустити.