Смурфетта• 01 апреля 2023

Подскажите пожалуйста сайты барахолки

Подскажите сайты или страницы на фейсбук, вк или любых других платформах где можно купить книги/журналы и подобные детские товары
Губи з філером• 01 апреля 2023
Олх я там найчастіше знаходжу
Варена цибуля• 01 апреля 2023
везде можете купить - ОЛХ, клумба, кидстафф, шафа, клубок
Zara Zara• 01 апреля 2023
ВК ?
В як ви заходите в таку програму ?
LIANA171185• 01 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
ВК ?
В як ви заходите в таку програму ?
Через Vpn.
Zara Zara• 01 апреля 2023
Ответ дляLIANA171185
Через Vpn.
В в мене навіть плєй маркет пише ,що заборонено ВК не має доступу ,а через Гугл форми ну то таке маленька програма не повна версія
Мабуть може в кого як
LIANA171185• 01 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Мабуть може в кого як
В мене нормальна версія Вк,встановлений на телефоні вже років 2-3.В малого на планшеті теж давно стоїть.Але у мене чоловік встановлював,він уміє.
Вам подивитися треба в налаштуваннях телефона,де у вас Vpn і його ввімкнути,тоді повинно пропустити.
Укр_жіночка• 02 апреля 2023
Які книги вам потрібні?
автор Смурфетта • 02 апреля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Які книги вам потрібні?
Вінкс, монстер хай