Анонім Перший• вчера в 20:51
Переїзд в квартиру з незавершеним ремонтом,потрібні ваші поради
Діачата,переїжджаю в вересні в квартиру з незакінчкним ремонтом.
Зроблена повністю ванна кімната(покладена плитка,встановлені ванна,унітаз,пралка)
Розведена електрика.
Покладена плитка в кухні-вітальні на підлогу.
Стіни прошпакльовані-проштукатурені(чорнова обробка)
Привезу ще електричну духовку, і куплю холодильник,куплю матрас,або матрас з ліжком,якщо буде в наявності,щоб не чекати.
Підкажіть,що ще критично треба буде докупити,щоб можна було хоч якось жити.
Я сама,без дітей
Розведена електрика.
Я сама,без дітей
ЗновЗдоров• вчера в 20:53
Стіл, тумбочку хоч одну під посуд, стільчик. Вам за чимось їсти треба.
Синиця у спідниці• вчера в 20:54
У вас норм всё, мы переезжали, не было ванной вообще, не было унитаза, не было кухни и даже плитка не доложена на кухне, спали на матрасах, мылись в миске, готовили на походной газовой грелке, это мы с 2 детьми были.
Анонім Перший
• вчера в 20:54
Ответ дляЗновЗдоров
Дякую
Анонім Перший
• вчера в 20:54
Ответ дляДетские_Будут?
Електрочайник,мікрохвильовку.
Гладільну дошку
Чайник є.
Дякую
Любимка-анонимка• вчера в 20:55
Вы бы скинули фото-как сейчас
Например, фото- где вы предполагаете спать
Анонім Перший
• вчера в 20:56
Ответ дляЗновЗдоров
Гаряча вода у вас від чого автор буде?
Бойлер, забула написати,вже куплений,ще не встановлений
ЗновЗдоров• вчера в 20:56
Ответ дляАнонім Перший
Це добре, найнеобхідніше вже є.
Любимка-анонимка• вчера в 20:57
Главное- обеспылить максимально , иначе, весь ваш пионерский задор живо закончится
Анонім Перший
• вчера в 20:57
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы бы скинули фото-как сейчас
Планую спати в кухні-вітальні,на мстрасі,або якщо пощастить то на ліжку з матрасом, фотку пізніше скину,майстер ще там плитку докладає.
Забризкана водою• вчера в 20:57
Я бы вам очень рекомендовала повесить шторы где вы планируете спать.
Мы так тоже заезжали и пока были без штор у меня появились большие проблемы со сном.
Анонім Перший
• вчера в 20:58
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це аи про стіни?
Думала грунтовкою по них пройтись.
Але вони наче не пилять,чи це мені так здається
Думала грунтовкою по них пройтись.
Анонім Перший
• вчера в 20:58
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та не скінчиться, бо закінчується аренда,вибору не має
Анонім Перший
• вчера в 20:59
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую,про штори я щось взагалі і не думала.
ЗновЗдоров• вчера в 21:01
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Купите мусорные пакеты большого литража- будете там хранить вещи
В мене в паперових коробках посортовані стояли, так зручно також. Як у шафках
Я пані прохана...• вчера в 21:01
Ответ дляАнонім Перший
А доделывать вы будете сама или мастер продолжит работы в уже жилой квартире? Я бы старалась максимально закрыть все пыльные работы и только потом заезжала. Жить и текущем ремонте, особенно если он не интенсивный - тот еще напряг.
Бегущаяпо• вчера в 21:01
Ответ дляАнонім Перший
Мы 2 месяца назад заехали в дом, тоже спешили съехать с аренды. Со шторами нас подвели и повесили временные, без них очень плохо, нужны обязательно, хотя бы в ту комнату, где будете спать
Анонім Перший
• вчера в 21:02
Ответ дляЯ пані прохана...
Я думала сама поклеїти шпалери,чи зробити декоративну штукатурку,ще не вирішила що саме.
Анонім Перший
• вчера в 21:03
Ответ дляСоветничаю тут
Бажано мати електрику, щоб всім цим користуватись змогли...
Електрика розведена,але не зроблений ще щиток
На крайняк переноску кину,як зараз
Советничаю тут• вчера в 21:04
Ответ дляАнонім Перший
На крайняк переноску кину,як зараз
Ви не зрозуміли, я мала на увазі, взагалі її мати) хоча може ви не в Києві
Леопардові панчохи• вчера в 21:08
Ответ дляАнонім Перший
Це аи про стіни?
Думала грунтовкою по них пройтись.
дивлячись, що ви далі плануєте зі стінами робити.
Я в такому ремонті з дітьми вже майже рік живу. Підлога, 1 санвузол, але стіни вже пофарбовані.
Ми купували тимчасову кухню, готові шафи, дешева, але повністю мене влаштовує.
Анонім Перший
• вчера в 21:09
Ответ дляСоветничаю тут
Аа,я зрозуміла.
В Києві.
Але поки що наче є світло.
А там вже будемо бачити.
Минулу зиму пережили і цю думаю якось пережевемо
В Києві.
Але поки що наче є світло.
А там вже будемо бачити.
Анонім Перший
• вчера в 21:10
Ответ дляЛеопардові панчохи
Планую або шпалери або декоративну штукатурку
А де купували кухню?
Бо зараз фінансів на нормальну взагалі не має(
А де купували кухню?
Леопардові панчохи• вчера в 21:11
Ответ дляАнонім Перший
купіть в юску, дешево і сердито, в мене такі вісять і мені навіть подобаються) Сплю на матрасі, дітям купили дивани.
Одяг - підлогові вішлки, в ікеа вони недорогі, під ними в таких великих чохлах зберігаю постільну білизну. Все охайно і навіть зручніше, ніж шафа)) Бо все на виду))
Леопардові панчохи• вчера в 21:13
Ответ дляАнонім Перший
А де купували кухню?
кухню мені тут порадили, то я тепер також раджу. Купувала на табуретці, там різний набір шаф. Спочатку планували лише нижні, але добре, що замовили ще і верхні. Можна різної довжини.
Анонім Перший
• вчера в 21:13
Ответ дляЛеопардові панчохи
Дякую
ЗновЗдоров• вчера в 21:14
Ответ дляАнонім Перший
А де купували кухню?
В епіцентрі автор я купила за три тисячі в тимчасову кухню, третій рік користуюсь