Нет войне• 02 апреля 2023

У військоматі лякають тим що подадуть у розшук

У військоматі лякають тим що подадуть у розшук якщо не явитися закінчити перекомісію ВЛК.
Хтось знає як це відбувається на справді? Якщо знайдуть то що буде -штраф,тюрьма або заломають та відвезуть силою?
ЛерусикП• 02 апреля 2023
Дарма так піздно написали. Вже всі сплять.напишіть завтра ближче до 19.00

Він у Вас працює?
-Инга-• 02 апреля 2023
ага, особенно ’отвезут силою’. Прям под Бахмут.
Автор, регистрироваться специально под такой вопрос очень наивно
автор Нет войне • 02 апреля 2023
Ответ для-Инга-
В чем наивность?
Не понимаете серьезность ситуации, проходите мимо.
автор Нет войне • 02 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП

Він у Вас працює?
Зараз ні,але має шукати роботу.Він ВПО
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Вот чем они хотят напугать парней больше чем фронтом с снарядами и пулями?Тюрьма ? так кам тихо и спокойно и еда 3 раза в день и нары что б выспатся ,в окопе такого нету комфорта.Замотивировать зарплатой, военн подготовкой и прочими бонусами чиновники точно нехотят ...
ВаршавскаяЮ• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
В чем наивность?
Автор, объявят СЗЧ и дальше суды, которые практически невозможно выиграть. Тюрьма! Пусть допроходит комиссию, в чем проблема?
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
Що за дивне питання. Як це в сосу проблема - самі не розумієте?
Яка різниця - переховатись УЖЕ, чи почати переховуватись після проходження комісії? Чи після комісії вже можна?
Ну чесне слово
Teonaa• 02 апреля 2023
В чому*
ВаршавскаяЮ• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну чесне слово
На каком языке вы пишите? Что такое ’сосу’
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
А здогадайтеся з 10 разів? Спробуйте. По контексту. Може вийде
ВаршавскаяЮ• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
Зараз ні,але має шукати роботу.Він ВПО
Немає слів... Чого ж він такий сцикун? Та він в першу чергу має йти захищати свою землю... Вибачте, але я ніколи не зрозумію, чому чоловіки маючи бізнес, або хорошу роботу, і живучи далеко від лінії фронту ідуть в ЗСУ, та віддають своє життя визволяючи частини України де раніше ніколи не були... а чоловіки( якщо їх можна так назвати) з тих територій тікають та ще й отримують виплати від держави як ВПО....
’Не понимаете серьезность ситуации’-вы бы сами ее поняли для начала....
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
Удалено администрацией...
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Удалено администрацией...
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
Удалено администрацией...
«Может» у цьому контексті - вставне слово (вводное слово), отже на письмі виділяється комами.
Що ще?
Цирк
Слідкуйте за собою, щоб не виглядати тупо.
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляГалина_Киев
Ну да - загинути, стати інвалідом - це ж геть не страшно. І комісії у нас самі чесні. Ну да ну да
ВаршавскаяЮ• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Що ще?
Цирк
😁😁🤣🤣🤣🙈
ВаршавскаяЮ• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
автор Нет войне • 02 апреля 2023
Ответ дляГалина_Киев
Тобто людина яка мала житло, роботу,виїхала з окупації щоб не жити під ганчіркою та не бути спонсором війни купуючи русняві товари винна що вона ВПО???? А що захищати людині яка все втратила,чужу дупу тих хто такий крутний має бізнес???
Ви вважаєте що чоловік який не має жодного воєнного досвіду,шкульгає та дихає сальбутамолом може приблизити Перемогу???Його смерть принесе користь?
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
«Завершит прохождение», «пройдет»
Немає слова «допроходит» ані в вашій мові, ані в будь-якій іншій. Хіба що в «**більній»😂😂😂😂
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Якщо б всі хто зараз в окопах думали б так само , ви б забули що таке спокійний сон...
Чи це тільки про свого так кажете?
Чи хлопці які там не мають сімей, дітей? Ви думаєте їм не буває страшно?
Ви навіть не уявляєте як страшно, коли не виходить на зв´язок 5 діб і більше, і як страшно коли дізнаєшся що більше ніколи його не побачиш....
автор Нет войне • 02 апреля 2023
Ответ дляГалина_Киев
Ви вважаєте що людина яка отримує 2000 на місяць і не має житла дуже багата та щаслива?
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
😁😁🤣🤣🤣🙈
Ага ага, що б ще ви написали, назвемо це так. Літери все, закінчились?
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
Я вважаю що чоловік повинен заробляти гроші та захищати свою країну!
Де ви там прочитали про багатство та щастя.....
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляВаршавскаяЮ
Удалено администрацией...
А тут, на диво, без помилок. Нарешті!!! З 5-ї спроби.
автор Нет войне • 02 апреля 2023
Ответ дляГалина_Киев
Ну Вас чіпляє що людина живе на виплати ВПО.
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
Як що ? Те що й інші захищають. Що захищають хлопці на Донеччині з інших областей України?
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
Якщо все так як ви пишете, то ваш чоловік нікому не потрібний... чого тоді боїтесь?
А без воєнного досвіду там половина.... всіх навчили.
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляГалина_Киев
Чи це тільки про свого так кажете?
Амя не про них кажу
Я про от такі коментарі як Ваш, що Вас ппц як дивує - як це так можна, бути ТАКИМ ссикуном.
Дуже навіть можна. Бо людина цінує воасне життя і власну сім‘ю. А хто , як не він - подбає про цю сім‘ю? Дайте відповідь
автор Нет войне • 02 апреля 2023
Ответ дляГалина_Киев
От просто з неба почала боятися...
Бо йому сказали що він придатний і всіх хлопців з району того шлють на Бахмут.кожного дня ховають Героїв.
Ви нічого не чули про беззаконня та гарматне м´ясо?