Нет войне• 02 апреля 2023

У військоматі лякають тим що подадуть у розшук

У військоматі лякають тим що подадуть у розшук якщо не явитися закінчити перекомісію ВЛК.
Хтось знає як це відбувається на справді? Якщо знайдуть то що буде -штраф,тюрьма або заломають та відвезуть силою?
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляShaan
Нажмите под своим ником кнопку ’все сообщения’, прочитайте, а потом себе расскажите, какой тон в сообщениях недопустим. Ваш ’уровень культуры’ виден с первых же ваших сообщений.
Ой, не треба цього тільки
Shaan• 02 апреля 2023
Ответ дляjabka ya
Автор, ВЛК - також сказали -раз прийшли то вже ’придатний’, і у відкриту кажуть - наказ з верху.
Именно так и есть. Военные адвокаты уже практически в открытую говорят, что если нет желания воевать, то ни в коем случае не идти нас влк. Там все сейчас годны, назависимо от реального состояния здоровья.
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
За що
За все «хороше».
Shaan• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Ой, не треба цього тільки
Что, нажали и прочитали? Ага, конечно не треба, себе ж вы все позволяете, только тон других задевает Вот реально, уж кто-кто, а вы бы молчали про недопустимость тона и культуру. Где вы, а где культура общения.
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляShaan
Не читала, у мене з пам‘яттю доволі непогано
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляShaan
Доречі подивилася. Все гаразд
Iryna-N• 02 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Чим люди порушують закон? Що хочуть отримати відповідь і дізнатись?
Дізнатись що? Як ухилитися від призову? Це кримінальна відповідальність. Аналогічно як дізнатися як вбити людину. Усі ж розуміють що ухилення це кримінал. І розуміють для чого створюються такі теми. А потім ці самі люди пишуть про корупцію і інші порушення інших людей, так корупція порівняно із невиконанням військового обов´язку із захисту країни це дрібнички. Наслідки різні. І не потрібно тут писати про недосвідченість і чи небажання вмирати. Усі недосвідчені і усі не бажають вмирати, а закон є закон і обовязок один на всіх.
Iryna-N• 02 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Ось тому ми не хочемо відправляти туди своїх дітей, чоловіків. Потім думати, що ніколи більше не побачиш? Хай ідуть і воюють поліцаї, вони військовозабов’язані, хай їдуть депутати іїхі синки, бо вони допустили цю війну.
Допустили цю війну люди, які обирали януковичів, партії регіонів, і тому подібних, люди, які говорили російською і не зробили висновки після 2014, люди, які обирали до влади недосвідчених непатріотичних керівників, а таких людей більшість, і до сьогодні продовжують робити, те що робили завжди і що призвело до війни, то ж не потрібно тицяти на якихось депутатів, яких ви самі привели до влади. За що боролося.., як то кажуть... Ну а наслідки своїх дій тепер самі і розгрібайте. А то вибирали ми, а воювати нехай йде хтось за нас.
Inno4ka-ya• 02 апреля 2023
Ответ дляIryna-N
Давайте язык не приплетать
Iryna-N• 02 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
А де справжні військові? Майже всі в тилу чи на дивані. Брат подруги військовий за освітою, не воює, йому страшно. А цивільні сому повинні?
Яка кількість справжніх військових? а Яка кількість окупантів? ви хоч розумієте те, що пишете?
Inno4ka-ya• 02 апреля 2023
Ответ дляIryna-N
Да мне все равно на их количество. Если человек воевать не хочет, он не преступник. И нечего его клеймить, сажать, угнетать. Имеет право бояться за свою жизнь. И он может уехать, если хочет. А у военного такого права быть не должно.
Iryna-N• 02 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Він якраз і є злочинець, читайте кримінальний кодекс, а те що ви собі придумуєте, то лише ваші ілюзії і бажання.
Iryna-N• 02 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Давайте язык не приплетать
Якщо ви досі не побачили прямого зв´язку із зросійщенням України і цією війною, то мені вас відверто шкода.
Inno4ka-ya• 02 апреля 2023
Ответ дляIryna-N
Нет, преступники те, кто отправляют на убой, кто не выдает экипировку,а говорит ’купите сами, вот список’. Если руководство не может обеспечить всех обмундированием, они преступники. И спросите у мам убитых сыновей, нужна ли им уже та победа?Им уже все равно. Почему полиция, депутаты, их сыновья не воюют? Я уверена, что ценой жизни их детей им победа не нужна, а чужих не жалко, это статистика
Shaan• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Доречі подивилася. Все гаразд

Скопировала:

Слідкуйте за собою, щоб не виглядати тупо

Немає слова «допроходит» ані в вашій мові, ані в будь-якій іншій. Хіба що в «**більній

Вибориш тут, якщо побратим-ссикун або бігать , умовно, не може. Ну не вийде воїна з ухилянта/ссикуна/нитіка/хворого

Оказывается, все намного глубже. Если человек, оскорбляющий людей, возмущается словом ’строчить’, а свою писанину считает нормой, то тут уже вопрос даже не в отсутствии культуры общения, а в элементарной адекватности
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Неправду ви пишете про мамів полеглих воінів . Вони так не думають.
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляShaan

Скопировала:

То ви спочатку розберіться, що то було
Така як ви - наїхала. Перша. Ні за що. Через те, що я наиисала не «чому», а «сосу», опечатка така вийшла. А у самої - аж п‘яте речення вийшло без помилок написати. Я лише пояснила безграмотній людині, що не варто прискіплюватись до опечатки, якщо сама в 5 реченнях 4 написала безграмотно. От і все.

А ссикун - це взагалі слово із переписки , його не Я «ввела», я відповідала прямо по тексту, не змінюючі слів.

І от з‘явились ви і пррсто прям за секунду зі мною розібралися😂
Teonaa• 02 апреля 2023
Ответ дляShaan

Скопировала:

Я нікого не оскорбляла ссикуном. Ви заходете в кінці теми і починаєте незрозуміло що з вашим «строчітє» чи як там було
Shaan• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
То ви спочатку розберіться, що то було

Что там разбираться? Вас спросили, что такое сосу в предложении. Нормальный человек ответил бы: ой, опечатка. Но к вам это не относится, конечно. Ваш ответ: тупая, дебильная и т.д.
Так что ваша ’культура’ всем чётко видна.
Красавишна-Улыбавишна• 02 апреля 2023
Ответ дляIryna-N
Представляю как вас коробит.. а ещё в Европу хотите..
Там надо уважать любую культуру. Да лучше конституцию нашу почитайте - многое для себя откроете.
Знаете какой процент военных русскоговорящий?..
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
І який?
Красавишна-Улыбавишна• 02 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І який?
Очень большой
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Очень большой
Ну я і не сумніваюся .Офіційне посилання надайте,будь ласка.
Адвокат Пономаренко• 02 апреля 2023
Ответ дляIryna-N
Дізнатись свої права.Дізнатись про відповідальність. Дізнатись, що робити якщо не згодний з висновком ВЛК. Людина має право це знати. Яка коруцпція? Де Ви її бачите?