У військоматі лякають тим що подадуть у розшук якщо не явитися закінчити перекомісію ВЛК.
Хтось знає як це відбувається на справді? Якщо знайдуть то що буде -штраф,тюрьма або заломають та відвезуть силою?
Ответ дляГалина_Киев
Якщо б всі хто зараз в окопах думали б так само , ви б забули що таке спокійний сон...
Чи це тільки про свого так кажете?
Чи хлопці які там не мають сімей, дітей? Ви думаєте їм не буває страшно?
Ви навіть не уявляєте як страшно, коли не виходить на зв´язок 5 діб і більше, і як страшно коли дізнаєшся що більше ніколи його не побачиш....
Чи це тільки про свого так кажете?
Пост 14 - гарно написано теж
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Амя не про них кажу
Я про от такі коментарі як Ваш, що Вас ппц як дивує - як це так можна, бути ТАКИМ ссикуном.
Дуже навіть можна. Бо людина цінує воасне життя і власну сім‘ю. А хто , як не він - подбає про цю сім‘ю? Дайте відповідь
А про сім´ї наших воїнів хто подбає?
Чи ви думаєте вони не люблять своїх дружин, дітей? Люблять більше свого життя, і тому готові його віддати щоб ніхто не прийшов в їх дім, а не чекають що хтось за них це зробить....
Ответ дляГалина_Киев
А про сім´ї наших воїнів хто подбає?
То чи не вважаєте Ви, що чоловік сам має вирішувати? А не ссикунами їх обзивать
Ирина-bbd0• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Амя не про них кажу
А хто подбае про сімью того.хто зараз на фронті захищае місто впо? Вони разом повинні чи ні?
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
От просто з неба почала боятися...
Бо йому сказали що він придатний і всіх хлопців з району того шлють на Бахмут.кожного дня ховають Героїв.
Ви нічого не чули про беззаконня та гарматне м´ясо?
Знаєте тільки тут про таке і можна прочитати....
Навпаки знаю багатьох хто хоче, але не беруть.... І не шлють на Бахмут без підготовки....
Ответ дляГалина_Киев
А про сім´ї наших воїнів хто подбає?
То ВИ мені скажіть, хто подбає, це ж я запитую у ВАС))) я саме про родини воїнів і кажу в першу чергу, а вже в другу - про родини усіх в цілому
Ответ дляMira29-c3c3
Як що ? Те що й інші захищають. Що захищають хлопці на Донеччині з інших областей України?
Мені шкода кожного.
Але моя думка незамінна.Е воєнні які присягу давали,є добровольці і ці люди наближають до перемоги за що велика дяка та шана.
Але якщо людина фізично не спроможна бігати то вона ймовірно і одного бою не переживе.Для чого гинути,а мені овдовіти????
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Амя не про них кажу
Ті хто на передовій не цінують власне життя?
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
В моєму випадку: про своїх трьох дітей дбаю сама....більше розраховувати нема на кого...мій чоловік був справжнім чоловіком і воїном.
Ответ дляГалина_Киев
А про сім´ї наших воїнів хто подбає?
Дивіться. Ви знаєте що відбувається під Бахмутом? Ви згодні на 100% з цим?
Чи, можливо, Ви б обрали відійти зараз, щоб зберегти саме людські життя, хай навіть потім (маючи необхідні види зброї) буде складніше вибивать русню.
А іх там не питають. І рішення вони там навряд приймають. І нам не кажуть правду. Нічого не кажуть.
Ответ дляНет войне
Мені шкода кожного.
Та заспокойтеся
В тюрму когось посадили? Ні? Ну так?
Ответ дляИрина-bbd0
Ніхто його не захищає те наше місто і військові в перший день місто покинули,бо так мабуть було треба.Так що я знаю скільки хлопців з мого міста загинуло у не своїх містах,а за наше місто дякувати Богу ніхто не гине.
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
А ви знаєте?
Знаю від тих хто там зараз, і вони відходити не хочуть...
І силою туди нікого не відправляли, всі їхали за власним бажанням.
У мене чоловік загинув в грудні під Бахмутом...і його батальон знову там, вони знають чому вони там і для чого....
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляГалина_Киев
А ви знаєте?
Вашому чоловікові шана і подяка .
Сили вам і терпіння 💦💦💦
Ответ дляГалина_Киев
А ви знаєте?
Удалено администрацией...
Ответ дляГалина_Киев
Я здогадуюсь, що Ви маєте на увазі. І слова підібрати непросто.
Хіба що висловити співчуття та сподівання, що це було власним вибором, і з Вашого розуміння його вибору також.
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
Удалено администрацией...
Я не бажаю вам такого...я навіть найгіршому ворогу не бажаю пережити те що пережила сама...
Але перемога не прийде сама, її потрібно виборювати.
Я хочу щоб мої діти жили в вільній країні, і мій чоловік теж хотів саме цього...як і всі хто там зараз...
Ответ дляГалина_Киев
А ви знаєте?
Ну бачете, ви кажете що вони НЕ хочуть відійти і почекати.
А хтось више мені писав, що чуть лі не жодного там , хто за власним бажанням там знаходиться.
Ответ дляTeonaa
Та заспокойтеся
В тюрму когось посадили? Ні? Ну так?
Так отож що я не знаю як і що.
Бо чоловік мій по закону має бути обмежено-придатний ,але як сказали на влк ’які закони коли війна?’
Так от настав час зрозуміти що не діють зараз закони.Тому я й написала тему щоб почути якусь реальну історію
Але лише переконалася що люди ВПО для усіх як кістка у горлі.Ми так тяжко виїхали втративши усі речі та ледве не загинули,ми б раді повернутися до дому але дорога туди закрита.
Ответ дляГалина_Киев
Вибориш тут, якщо побратим-ссикун або бігать , умовно, не може. Ну не вийде воїна з ухилянта/ссикуна/нитіка/хворого. Хіба що окремі вийнятки. А так…
Галина_Киев• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Повірте всі вони хотіли б бути не там а дома зі своїми сім´ями і виховувати своїх дітей... Вони не хотіли війни, і більшість ніколи раніше не тримали в руках зброю...
Але реальність інша, і комусь потрібно захищати країну....
Ответ дляГалина_Киев
Удалено администрацией...
Ответ дляНет войне
Тобто людина яка мала житло, роботу,виїхала з окупації щоб не жити під ганчіркою та не бути спонсором війни купуючи русняві товари винна що вона ВПО???? А що захищати людині яка все втратила,чужу дупу тих хто такий крутний має бізнес???
Ви вважаєте що чоловік який не має жодного воєнного досвіду,шкульгає та дихає сальбутамолом може приблизити Перемогу???Його смерть принесе користь?
Кто под ВПО я не виню. Но ребят не из окупаитонных берут и везут на защиту вашей деревни города. Так где справедливость? Они так же не умеют и не имеют опыта. Вашего нельзя, а они должны ваш дом освобождать? Замечательно)
Ну и вопрос вообще интересный- а как он комиссию начал проходить? Зачем пошёл, если сейчас начал прятаться. Тоже вопрос
Ирина-bbd0• 02 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
А как этот хилый человек помогает приблизить победу? Если не может воевать.просто бегает .прячется и дома с пивком посиживает?
Mira29-c3c3• 02 апреля 2023
Ответ дляНет войне
Удалено администрацией...
Перестаньте . Людина похоронила чоловіка.
Ответ дляНет войне
Так отож що я не знаю як і що.
Нічого не гложе, основна думка була там інша - що перемістився - значить був в зоні «гарячій», отже не їхать треба було, а брати зброю. А не вимлати ітд.
Влк придумав , що «які закони». Бо самі підуть, як не знайдуть добровольців.