Читаю по вечерам• 02 апреля 2023

Частенько бачу в питаннях і коментарях про з/п 50 тис і більше. це вигадки?

Наприклад, дівчата пишуть "в чоловіка зарплата слабенька, 25 тис".
Я мало знаю людей, які і 15 тис мають.
А щоб хтось мав 25, то це хіба що керівництво, хай і мілке...
Сьогодні теж шквал коментарів про "київські зарплати 50, 70, 100 тис". Хтось взагалі особисто знайомий з людиною, яка має хоча б 40 тис грн на руки?
Дим-дим• 02 апреля 2023
Ответ дляPavelolka
А мужу государство ничего не выплачивает?
Ой, государство ему зп должно 450 тыс. Если вы про пенсию, то еще не было МСЕК, через неделю будет. Ну дадут пару тысяч, это для мужика в 40 лет заработок? Ему еще протезирование колена нужно за свой счет
Pavelolka• 02 апреля 2023
Ответ дляДим-дим

Кошмар. А распиаренное протезирование бесплатно? Может попробовать по фондам обратиться?
Дим-дим• 02 апреля 2023
Ответ дляPavelolka

После того бесплатного протезирования приходится делать платное протезирование. Спасибо, за 7 месяцев ’наелись’ бесплатной медицины!
Pavelolka• 02 апреля 2023
Ответ дляДим-дим
Мне очень жаль. Очень вам сочувствую. И нет слов, чтоб передать вашему мужу то ’спасибо’, что ценой своего здоровья стоял за всех нас. Обнимаю вас. Пусть все сложится как можно лучше для вашей семьи.
Дим-дим• 02 апреля 2023
Ответ дляPavelolka
Спасибо Вам. Уже сложилось как можно лучше. Он жив. А от государства мы другого и не ждали, не вчера родились. Но еще побарахтаемся)
Guzelli• 02 апреля 2023
До войны я зарабатывала 25+- тысяч и муж 40+- в Киеве, жили в Броварах на сьеме. Сейчас в Германии работает только муж я с детьми дома, зарабатывает 2000€ но учитывая аренду в 1010€, свет вайфай телефоны -200€ и проезд- то дома в Киеве было гараздо лучше и комфортнее, среди клиентов моих и мужа очень много 80% были с доходами 100К +
P. Halliwell• 02 апреля 2023
Ответ дляAli4ka20
Я подрабатываю часов 15-20 в неделю и у меня зп ок 20,так это я не работаю,а просто считай с хобби немного денег чтоб было
Чем занимаетесь, поделитесь?
dominoha• 02 апреля 2023
Знаю тех кто больше 100 тыс..но там человек носом рыл землю и искал пути доп заработка в своей сфере...не сразу но нашел и вуаля..но это и риски и собрать команду, чтоб все работало как часы..ну и крипта паралельно тоже приносит, нестабильно но приносит
Lesjushka• 02 апреля 2023
Ответ дляNaAnKr
На госслужбе?! Райцентр, главный специалист РДА, шесть лет выслуги, два высших - 5800 чистыми(((
У нас в ОТГ в пгт главные специалисты ооочень хорошие зарплаты имеют. В конце года так вообще премии себе повыплачивали по 60-80 тыс грн. Я тоже госслужащая
- оклад 5800, выслуга 15 лет, надбавка ещё за интенсивность зарплата 13-14 тыс.
dominoha• 02 апреля 2023
Ответ дляАлександраА
В мене із знайомих/друзів (якщо виключити роботу, а взяти тільки з особистого), приблизно десяток таких є. Причому, тільки двоє працюють в ІТ.
Знаєте, що спільного між ними я зауважила? У кожного з них якісний ривок кар´єри починався з моменту, який вимагав від них рішення: або ризикнути, або залишити як є. І мова геть не про старт власної справи.
Коли людина, одразу після вишу, йде звичайним бухгалтером у крупну компанію, а, менше ніж через рік, їй пропонують стати в.о. фінансового директора там, тій людині було страшно.
Коли людині, яка закінчила юридичний факультет якоїсь заштатної філії вишу, пропонують вести справу на мільйони грн, їй було страшно.
І у кожного з цих моїх знайомих, є той самий момент в минулому, коли їм було страшно прийняти виклик. Але вони ризикнули і не пожалкувати.
Звісно, ризик має бути розумним. І також варто пам´ятати про систематичну помилку вижившого. Але ось таке спостереження.
Так i э...помню в мене не йшла своя справа...навiть плакала так не хотiла полишати..потiм просто робила, тому що подобаэться та весь час эксперементувала та не могла збагнути чому у iнших виходить, а в мене нi....i настав момент коли рiзко пiшло i все...хоча могла б кинути 300 раз i це було б логiчно та рацiонально..бо грошi були невеликi довгий час..
anhelikana• 02 апреля 2023
Ответ дляJulliK_
Да, то что нельзя уехать на заработки это треш. В Польше в любой деревне можно заработать 1000, без особого знания и умений, всему научат, а у нас здесь же на 300 баксов требований ещё вагон!!!
В П ольше и недвижимост дороже намного
Твої Пахощі• 02 апреля 2023
Може , люди на себе працюють і мають такий дохід.Ви подивіться за блогерами, у Верби реклама 28 тис. коштує і черга така, що недочекаєшся, значить люди мають гарну виручку, раз замовляють таку дорогу рекламу.
dominoha• 02 апреля 2023
Ответ дляanhelikana
В П ольше и недвижимост дороже намного
И из этих 1000 долларов надо за сьем 500 в среднем заплатить..если в большом городе,то и больше
KriskaA• 02 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я знаю получающих и 8,и это грязными(((
Я не понимаю, что Вы пытаетесь доказать ?
ну я знаю того, кто зарабатывает не 40К а в три раза больше. И ?
Леска• 02 апреля 2023
40 т це не баснословна ЗП
Distel• 02 апреля 2023
Мы с мужем переводчики. Фрилансом на две квартиры в Киеве заработали.
Уехали в Германию, здесь вообще можно не работать, живём на выплаты.
meatlug• 02 апреля 2023
Ні, не вигадки. Працівники міжнародних юридичних та аудиторських фірм мають зп від 3 до 10 кує, в залежності від посади та досвіду. І туди не наймають за розмір попи чи владного коханця. Лише за твої власні скіли.
АлександраА• 02 апреля 2023
Ответ дляdominoha
Ви трішки про інше, хоча і також, як я гадаю, праві.
Ви вірили в свою справу і займалися улюбленим ділом. Без цього точно важко досягти успіхів. Причому, часто, треба не тільки вірити, а ще й ’відбиватися’ від розумників, які з призирством, в такі моменти, фиркають і кажуть, що ’краще б реальну роботу знайшла, а не от це все...’. Це окреме випробування.
Але я про інше. Я про те, коли якась пропозиція раптово наче на голову звалюється. Пропозиція - виклик. І, з одного боку, стрибаєш від радощів, бо є відчуття, що саме цього і чекала, а з іншого... Охоплює такий липкий страх: ’А чи впораюсь?’, ’А чи не підстава це?’.
Ну уявіть дівчину із того мого першого прикладу. Фактично - вчорашня випускниця. І пропозиція стати в.о. фін.директора... Я пам´ятаю як ми тоді з нею сиділи в барі і вона була в шаленому розпачі. Фін.директор - там стільки варіантів його підставити! Але вона ризикнула. І не пожалкувала, наскільки я знаю.
Чомучка• 02 апреля 2023
Звісно знаю і сама отримую такі суми, але в мене власний бізнес.
MilaG• 02 апреля 2023
У нас в городе агрофирма есть, там бульдозеристы, трактористы и комбайнеры по 80-90 тысяч получают, живут в поле. Это очень тяжелые деньги.
А кто-то покупает бады по 50 грн, дает в небольших газетах объявы, мол продам чудодейственное лекарство за 1200, и только читателям газеты за 490
Вы навар представляете какой?
Про БАДы из личного опыта, если бы не я, то мама б покупала всякую ерунду.
Госчиновники себе выписывают премии и надбавки, долго можно перечислять.
Крепко жму руку тем, кто сам, своим трудом, а не обманом.
Ali4ka20• 02 апреля 2023
Ответ дляP. Halliwell
Чем занимаетесь, поделитесь?
Хобби-по секондам люблю полазить,ну,и продаю иногда)
Re1ne• 02 апреля 2023
В моем окружении все, кто работают, зарабатывают 40+, и я тоже
автор Читаю по вечерам • 02 апреля 2023
Ответ дляMilaG
Вы навар представляете какой?
Адрес или название фирмы, где комбайнеру платят 80 тысяч?
Или Вы тролль на зарплате?
Evga32• 02 апреля 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Какой район у Вас там? И громада какая?
І нащо воно вам? Чого б це я на форумі писала свою адресу незнайомим людям???
Evga32• 02 апреля 2023
Ответ для_Анна_83
В краматорске тоже такие дома есть. 1200 дол. Так это практически в черте города). Но есть небольшое но - там война!
ТАМ война? Прикольно. АТО повторюється
Evga32• 02 апреля 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Или Вы тролль на зарплате?
Так стоп, комбайнеру 80 тис це мало чи багато по вашому?
Адвокат Пономаренко• 02 апреля 2023
Ответ дляNatalia505
Питння в іншому- чому я або автор маємо кудись переїздити? Я люблю своє місто. Терпіти не можу мегаполіс і натовпи людей. Шкода що одна й та сама робота в райцентрі і в Київі буде коштувати різні гроши.
Кожний вибирає краще для себе. Як вважає за потрібне.
scsv1347• 02 апреля 2023
Ответ дляEvga32
Заврались конкретно. Комбайнеры отродясь таких денег не получали.
автор Читаю по вечерам • 02 апреля 2023
Ответ дляscsv1347
Может это т.н политический тролль такое пишет?
Evga32• 02 апреля 2023
Ответ дляscsv1347
Чудите???
В мене близький знайомий фермер, у нього в сезон комбайнери й більше отримують. Знаю, що в інших фермерів теж такі зарплати у робочих в сезон.