Дівчата, дивлюсь давно таролога в тік тоці - Ярслава (Відлюдник, Яр Линський) ну дуже мені подобається, все чітко каже, але тік ток це одне, а консултації особисті інше, хочу звернутись, хто брав у нього, як вам? Може хтось теж його дивится?
Veronika_100k• 02 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Сьогоднішня реєстрація, ось що погано).
Как Вы могли подумать?! Всё не так!
Veronika_100k• 02 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Сьогоднішня реєстрація, ось що погано).
На самом деле, он божественный проводник! 😂
Veronika_100k• 02 апреля 2023
Автор, я к нему 916 раз обращалась, ни разу не напи#дел. Всегда, как в воду смотрит! А так же обращалась моя мама, папа, сын, сестра, брат, внучка, Жучка, сестра брата и т. д.
Божественный опыт, клянусь здоровьем прокурора
Ответ дляEvdoKiev
Внимательно посмотрите на него. Так, по вашему мнением, выглядит таролог ещё и мужчина. Он вам как мужчина симпатичен?
Ну ні, я ю не сказала. Просто от багато правдивих прогнозів. Прям іноді супер в точку і щодо війни і щодо світових випадків.
Ответ дляEvdoKiev
Я разбираюсь в таро неплохо, таролог из тик-тока уже звучит нелепо; там обитают только бездари ради рекламы и просмотров. Если вам интересна категория таро и юмор за деньги - весело и с настроением расстаться с деньгами. Все в вашей воле. Точка.
Та він не прсото таролог, який Яна 34 Сергій 22 будуть разом? Він просто робить прогнози по містам, України, світу
Ответ дляNesmeyanaYa
Що збулось з того, що він казав?
Та ну не перелічити, він давно там і в телеграмі. Багато. Там саме по подіям, роз’яснення, розлідування.
Ответ дляАмарилис
Сьогоднішня реєстрація, ось що погано).
Це моя третя сторінка, я забула пороль. Чого всі такі токсичні?
Ответ дляEvdoKiev
Він в тік ток почав знімати - його люди попросили. Так він тільки в телеграм був завжди.
Ответ дляVeronika_100k
Ви вважаєте це смішно?