Доктор Хаос• 02 апреля 2023
Що зробити зі шкірою? Як покращити стан?
До косметолога зараз немає можливості потрапити.
Можливо хтось зможе порадити якісь засоби, щоб шкіра не була з почервоніннями. Особливо помітно після вмивання , наче маленькими капілярами вкривається.
Буду дуже вдячна за поради
Стрекоза любви• 02 апреля 2023
Не бачу почервоніння. Більше помітні забиті пори. Спробуйте ензими, ніациамід.
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую за відповідь !
Ензими, ніациамід-це що ? 😅
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляСтрахованная
А як ви вмиваєтесь? Холодною/гарячою? З якими засобами?
Вмикаюсь теплою водою, нуль для вмивання bielenda
Матраскин Брат• 02 апреля 2023
Кожа выглядит немного сухой и от этого слегка раздраженной. Еще видны забитые поры (черные точки) на щеках ближе к носу. Но это мелкие несовершенства, в целом все хорошо.
Вам бы чистка Hydrafacial подошла, думаю. И потом достаточно увлажнять.
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляКонтрольница
Вы похвастаться пришли?) красивая девушка, и с кожей все хорошо.
Ви серйозно ? Я як подивилася дівчат з ідеальною шкірою, розказують, що тональним не користуються, все завдяки догляду, то на себе дивитися не можу . Здається шкіра дуже страшною (
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Дуже дякую за відповідь ! Якось в реальності пори не тар були помітні, а на фото сама бачу, що біда)) треба щось робити
СпайдерВумен• 02 апреля 2023
Я би порадила змінити засіб для вмивання. Цей пересушує Вашу шкіру. Шукайте щось безсульфатне для чутливої. І додайте зволоження у вигляді легкого флюїду чи сироватки під крем. Це знімить почервоніння.
Пукимончиг• 02 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Нормальна у вас шкіра, вусики приберіть і змініть майстра по губах
Так,майстер по губам не дуже фахівець.Я б зробила чистку,догляд
интайм_не_предлагать• 02 апреля 2023
Мягкий гель или пенка для умывания,легкий гель для увлажнения,и попробуйте термальную воду авен(не знаю за счет чего,но покраснения убирает)
Бамбарбия! Кергуду.• 02 апреля 2023
Не вижу я там красноты, а вот сухость видна невооружённым глазом
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Дуже дякую за відповідь! Можливо, Ви зможете порадити якусь конкретну марку ?
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляПукимончиг
А що саме з губами не те ?
Стрекоза любви• 02 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Дякую за відповідь !
Ензими, ніациамід-це що ? 😅
Ензими- це м’яке очищення, наприклад пудри для вмивання. Йдуть на основі м’яких фруктових ферментів.Очищення делікатне. Ніациамід - вітамін B3, проти висипів, пігментації.
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Дуже дякую !
СпайдерВумен• 02 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Особисто я на українській, але не буду писати, бо зафукають.
Доктор Хаос
• 02 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Будь ласка, це ж анонімно
Я просто не розбираюсь в цьому
СпайдерВумен• 02 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Будь ласка, це ж анонімно
Я просто не розбираюсь в цьому
У мене пінка для вмивання з огірком YUKA. Маю дуже чутливу шкіру, тому це свідомий вибір, щоб не було сульфатів і запашок. Ще маю декілька антивікових засобів, але Вам вони наврядчи потрібні. Подивіться за зволожуючи: сироватку з трегалозою, наприклад.