Copy-Paste• 02 апреля 2023

150000-чна тема про зп + опитування

Мені завжди було цікаво, що б ви хотіли більше - щоб чоловік заробляв чи заробляти самостійно?

В моїй родині IT- шник, хто не скажу. В оточенні заробляють більше зазвичай чоловіки, дами при таких чоловіках голову задирають страшне )

Завжли було цікаво, ви б хотіли...
Результат:
вже голосів: 174
102 (58.62%) Хочу заробляти сама
47 (27.01%) Хочу, щоб заробляв чоловік
25 (14.37%) Свій варіант (в коментарях)
Околовита• 02 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
Ну мы не берём тех,у кого работа в кайф. Но 90 % населения работают,чтоб не сдохнуть с голоду .
значит у них не было цели найти работу, которая в кайф.
Я долгое время работала на двух работах, именно потому что та, которая была в кайф, не приносила достаточно денег.
Но постепенно ситуация выровнялась и я смогла уволиться.
Доход конечно упал, но меня это устроило.
Сейчас тоже не миллионы, в офисе я зарабатывала больше, но есть свои плюсы и перспектива роста.

автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Статистика 100 людей на порадниці?))
Ок
Мене цікавила думка жінок. Думаю, що відсоток проголосувавших жінок прямує до 99%
КохайтесьЧорнобровi• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
В уявній утопії, а не в реальних буднях
Просто вы такого в жизни не встречали. Это не значит, что это утопия
Акукарача• 02 апреля 2023
Ответ дляОколовита
Ну не всем же быть олигархами)) и получать миллионы. Поэтому % богатых людей единицы. В основном бедные все
Околовита• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Хоче відклала на кого? На себе? Яка гармонійна родина..
а що не так?
я також відкладала свої гроші, чоловік про таку заначку знав і підтримував.
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я живу в Україні, тут якщо папа/мама не лишили, то своє житло з´являється в 30 і то не у всіх
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляОколовита
а що не так?
Все так

КохайтесьЧорнобровi• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
И шо. А где в мире в 18 сами на жилье зарабатывают?
Творог для розжига• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
А в інших країнах з´являється?
Гореотума• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
сумно це все
Это не грустно, а закономерно.
Муж, кстати, ушел не к молодухе, а к ровеснице - своему главному бухгалтеру... были общие интересы и цели...
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляТворог для розжига
А в інших країнах з´являється?
Беруть кредити, які їх не задушать. Але це я чула, я проти кредитів і оверів
Околовита• 02 апреля 2023
Ответ дляАкукарача
вы судите наверное по своему окружению, в моем близком окружении нет олигархов, но есть достаточно людей, которые зарабатывают хорошо, могут позволить себе новый мерседес и шелковую блузку Дольче и Габбана)))
Прям миллиардеров действительно немного, но иметь достаточный уровень дохода могут все, кто к этому стремится.
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляОколовита
Я б додала, що ще досить розумні і маючі до цього хист
Околовита• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
кредити в будь-якій країні - це зло і ризик.
Друзі взяли в кредит на 20 років будинок в Канаді.
Допомогли батьки на першу виплату, але ставки зараз підвищились, чоловік втратив роботу і вони в паніці.
Як будуть викручуватись - навіть не знаю.
Мочалкин блюз• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Таке теж буває, але рідко досить
Два сініор девелопери - і питання доходів в родині вирішено
При цьому побут і діти частково делеговані (прибиральниця, няня, готова їжа тощо), частково - вирішуються і чоловіком, і жінкою.
Для мене ця схема ідеальна.
КохайтесьЧорнобровi• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Так а выход какой? Кредиты нет, папа мама не оставили. Да, нигде само с неба не падает
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Для мене ця схема ідеальна.
Дійсно ідеальна )
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Самим заробить, а який ще? Або на зйом
Самохвалова• 02 апреля 2023
Хотіла б щоб обоє мали високий пасивний дохід, а не мусили щодня працювати.

КинДза• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Якби спитали мене, я б сказала, що сама. Не люблю бути залежна
Хочу заробляти сама, але не більше ніж чоловік, бо навіщо мені такий чоловік? Ми один для одного стимул. Він переходить на більш оплачувану роботу, і я така блін, нє не діло, і теж переходу, тоді вже він такий, так фігня, скоро наздожинеш наразі його зп 2400, моя 1400. Розрив +/- завжди такий і є
КинДза• 02 апреля 2023
Але, чоловік ніколи не питає куди я трачу свою зп. І працюю я тому що реально люблю свою роботу. Вважаю що жінка має працювати, але заради задоволення а не заради грошей. Будь то 8 тис грн, 15 або 50. Головне вона має кайфувати від своєї роботи а не ходити як на каторгу
Я пані прохана...• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Уявіть! На себе, чи на подарунок чоловікові, чи на подарунок його чи своїм батькам... Да на що завгодно!
Хоча, якщо вам від цього легше, то, так, виключно на себе. Принципово. І ще у чоловіка бере і відкладає у матрац. І в дітей з копилки все витримає і туди ж складає - у матрац.
Ви ж не можете, як я розумію, уявити, що є ще щось між махровим егоїзмом і повним альтруїзмом.
І, як на мене, хто в родині працює і скільки заробляє - тут геть ні до чого.
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Та так, куди ж нам до вас
Я пані прохана...• 02 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Та так, куди ж нам до вас
Судячи із дописів, то не ’нам’, а вам.
автор Copy-Paste • 02 апреля 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Судячи із дописів, то не ’нам’, а вам.
В де я щось таке написала?
Паспортний стіл• 03 апреля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Смійтесь. Я сама можу дозволити все.
Цікаво скілтки ж ви заробляєте якщо майже 600 тис для вас сміх?)))
Чесно, я тільки порадуюсь за вас
Про гривні людина думала