Чувиха• 02 апреля 2023

Вы верите в Бога?

Почему верите или почему не верите. Интересно почитать разное мнение по этому поводу
Результат:
вже голосів: 131
76 (58.02%) Верю
34 (25.95%) Не верю
17 (12.98%) Агностик
4 (3.05%) Другая вера
Zara Zara• 02 апреля 2023
Ответ длязавитушка
Сєкундочку, то виходить, що народи від самого початку творіння, які не знали шо то є за Біблія, будуть судити по Біблії?
Ну так же не чесно, їм тоді ще не сказали, що треба жити по Біблії.
Але по біблії всі померлі душі чекають великого суду ,та буде розподіл всіх душ на А і Б погані та добрі ,як то буде той суд невідомо ,може Бог є Любов , Милосердя та всіх простить і помилує та покриє любов´ю .
фафелька• 02 апреля 2023
Нет, не верю. В детстве ходила в православную воскресную школу, в юношестве слушала лекции на катехизации у католиков. Библия написана людьми для людей, для руководства и контроля над обществом. Любая религия очень удобна в этом плане.
Zara Zara• 02 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Це Ваша думка. Багато нелюдів теж вірять в Бога. Наприклад більшість росіян, які бажають смерті всім українцями вірять, і навіть один з основних їхній лозунгів «с нами бог», путін теж вірить, і гітлер був віруючим. Тому сумніваюся, що люди які не вірять, тому що не хотять жити свято. Це не те, що я запевняю не вірити, а просто як факти
Я ж кажу віри не достатньо треба життя святе ,жити як Іісус щоб потрапити до раю ,а Він не брав зброї , любив ,сціляв ,благословляв тих хто його вбивав .
Ирина31031986• 02 апреля 2023
Верю в высший разум, знаю, что существует невидимый энергообмен.
Религию считаю перекладыванием ответственности. Есть вещи, которые откровенно противны- молиться, чтобы бог помог, услышал. Аксиома о том, что бог все видит, он всемогущ, милосерден и любит каждого, он отец наш - если он видит страдание, то почему же дети его должны молить его о помощи? Разве я не помогу своему ребенку, если буду видеть, что он нуждается, и я , будучи в силах ему помочь ( я ведь всемогущая) разве я буду ждать, пока он будет молить меня об этом? Это абсурд)
Допускаю, что людям , загнанным в угол, хочется верить, что бог есть и он поможет, просто для успокоения души, эдакий утешительный самообман.
При этом уважаю любой выбор и никому свое мнение не навязываю.
Яся222• 02 апреля 2023
Не верю, люди придумали себе сказку и оправдание на любое событие.
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Почему же я не удивляюсь природе или космосу, я этому удивляюсь и очень часто, но вот с Богом считаю, что это скорее выдумка, чтобы верить во что-то или в кого-то, не более того.
Ведь Бог не может находиться где-то на какой то планете и наблюдать за своими творениями, так ведь или может всё таки?
А может Бог это Демиург?
Человеческим телом управляет днк в генах ,вы их видете? вы много о них знаете? вы можете что то предсказать относительно своих генов ,их работы что они могут делать ,чего не могут, как должны а как недолжны себя проявлять?
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
А может Бог это Демиург?
Сейчас мы знаем про космос то что видимая его часть в виде планет, звезд и туманностей составляет ничтожную часть от всего целого, а невидимая часть - темная энергия и материя составляют наибольшую часть и эти составляющие определяют основные события происходящие с материальными телами.Духовные существа сейчас могут расматривать только в понятиях квантовой физики ,изучающей строение вещества на уровнях мельче атома ,там нет материи в обычном для нас виде , и пустоты тоже нет .это уровень энергии и информации ,ткань мироздания с своей геометрической структурой ,свойствами , и своми законами и порядком . и вот на этом уровне есть разум в разных формах .
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
если бы сейчас всех преступников из тюрем выпустили на улицу , и они дальше делали зло , было бы ли это милосердием ? почему законопослушные должны терпеть зло от преступников?
Ариэлла• 02 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Я не спорю, разум есть конечно, но Бог ли этот разум или Творец Демиург, вот в этом и весь факт.
Амазонка-3bef• 02 апреля 2023
Вірю. Чому вірю - тому що не уявляю, як можна не вірити. На передку навіть колишні атеїсти не обходяться без фрази ’Господи, спаси’ (зі слів військового).
Говорилка• 02 апреля 2023
Я не верю, потому что убедилась в Его существовании )
Знание заменило веру.
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
мироздание построено по одному правилу и в нем действуют одни законы , нет 2 архитекторов тут ,заглядывая телескопами в космос видна одна матрица для всего , заглядывая в генетический код всего живого ,там то же самое ,и внутрь атомов взглянув увидели микрокосмос .код мироздания, язык програмирования един
автор Чувиха • 03 апреля 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
Тобто ви вірите, тому що хочите почувати себе з кимось, що вам хтось помогає?
Амазонка-3bef• 03 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Ні, моя віра - це не ілюзія, яку я собі створила, бо так захотіла. Для мене Бог - реальний, живий, присутній в моєму житті. Він відповідає на мої молитви (молитва - це розмова з Богом, а не текст, який хтось написав на листочку). Наведу найпростіші приклади, які зараз прийшли на пам´ять. Було мені років 14, тоді тільки почали з´являтися мобільні телефони. Хтось мав, більшість не мали. Я теж собі хотіла, але точно знала, що батьки мені не куплять. Я помолилася: Боже, хочу телефон, пошли мені, будь ласка. Пройшло три дні, приїхав в гості мій дядько, і подарував Самсунга з кольоровим екраном (в багатьох ще були безколірні).
Ще одна реальна відповідь. Народила я першу дитину, вона була дуже вредна і з рук не злазила. Подзвонили родичі з Америки, що зайдуть в гості, якраз приїхали.
Чоловік на роботі, на руках дитина, підлога немита, посуд немитий, вгощати нема чим. Я взмолилася до Бога: Господи, поможи мені! Почала дитина позіхати, і заснула...проспала 5 годин! Я встигла навести скрізь порядок і підготуватися до приходу гостей. Звісно, я трохи переживала, думала, може захворіла,чи що, ніколи ж так довго не спала. Але коли вона проснулася, весела, посміхається - я зрозуміла, що це була відповідь на молитву.
Таких випадків в житті дуже багато, всього не напишеш. Та навіть в сучасних умовах, коли всі бояться - в мене в серці спокій, бо зі мною Бог. Читаю Біблію щодня,це моє життя,іншого я не хочу. ’Утешайся Господом, и Он исполнит желания сердца твоего’, ’Падут возле тебя тысячи, но к тебе не приблизится’(про горе) - цитати. Бог не джин і не золота рибка, але для тих, хто любить Його, Він робить все, що для них служить на добро.
автор Чувиха • 03 апреля 2023
Ответ дляАмазонка-3bef
А для чого ви просите допомоги в Бога в дрібницях? Я думаю, Бога просять коли безвихідна критична або трагічна ситуація, а не через єрунду. Якби ви тоді не прибрали хату, то ваше життя кардинально би змінилося?
Амазонка-3bef• 03 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Моє життя б кардинально змінилося, якби я зверталася до Бога тільки в трагічних ситуаціях. В мене їх ніколи не було, отже, я не зверталася б до Нього ніколи. Бог - це мій Друг, Він кожен день зі мною. А може тому в мене і не було трагічних чи критичних ситуацій, бо я з Богом кожного дня? На жаль, люди живуть за принципом ’Як тривога, то до Бога, як по тривозі, то й по Бозі’. Думаєте Богові це подобається? Якщо так жити, то Бог змушений допускати якісь переживання, страждання, щоб нагадати людям про Себе. І хорошого в житті буде мало.

Біблія ніде не забороняє просити допомоги в дрібницях. ’Просіть - і дано буде вам’, ’Воззови ко Мне - и Я отвечу тебе’, таких місць є дуже багато. Для Бога треба бути рідним, а не чужим. Якби я щось погане просила, то Бог не відповів би. От ще згадала декілька випадків. Сиділа на парах, дуже хотілося їсти, в кармані було всього пару гривень на дорогу, я помолилася: ’Боже, пошли мені хоч 5грн на найдешевшу булочку’. На перерві одногрупниця запропонувала мені свій бутерброд, бо не хотіла нести його додому, а поїсти встигла в їдальні. Бог не послав мені 5грн, зате послав великого бутерброда, з домашньою котлетою, сиром, капустою! Це чудеса!
А ще не так давно хвора лежала, піднявся високий тиск, не могла збити, рвала...а в мене діти їсти просять. Я помолилася: ’Боже, дай мені сили приготувати щось...’ Через трохи приходить бабуся чоловіка, приносить домашні вареники)))
Бог не в золотих храмах живе, Він з нами кожного дня, в наших серцях.
автор Чувиха • 03 апреля 2023
Ответ дляАмазонка-3bef

Я поважаю Вашу віру, але не нав’язуйте її іншим. Ви напевно вірите у Бога, тому що боїтеся помилитися і самим вирішити ситуацію і орієнтуєтеся на Бог. Тобто якщо що виний буде Бог, а не Ви
Амазонка-3bef• 03 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
А де я її нав´язувала? Відповідати на питання - це нав´язувати?