ПушАпница• 02 апреля 2023

Повернення в Україну з Німеччини до сплину строку аренди. Кауціон.

Дівчата, тут вже багато хто повертався додому в Україну з Німеччини. Як було у Вас з кауціоном? Ви платили несплачену решту (бо 2 роки типу списуватися мала частка, але ж їду раніше) джобцентру? чи повертав фермітер Вам кауціон, якщо за 3 місяці попередили про виїзд?
В кого як було?

Пишу у розділі кредити. бо по суті давався кредит джобцентром на кауціон
Tammy21• 02 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
тобто є шанси домовитися з хазяїном і просто шоб вони самі із джобом розібралися, так?
Шанс є завжди. Але треба дивитися на кого оформлений той рахунок і чи переоформить його власник, якщо зараз на нього. Бо, мені здається, джоб на це не піде без гарантій.
Ошеламиссимо• 02 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
так я і иак з процентами щомісячно майже на 10 євро більше їм ’плачу’ (ну тобто вираховується з виплат)
У мене теж були проблем з кауціоном. Зверталась в телеграм каналі, є канал з безкоштовними юридичними консультаціями німецьких адвокатів волонтерів . Мені там допомогли. Напишіть вашу почту ч вам посилання скину
Чупокабра• 02 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
страшнее оставаться жить в стране без перспектив для себя и реьенка. ребенка там в общем классе ничему не учат, еще эта инключия... в классе 2 ребенка, которые реально опасны для других, уже несколько раз просто так ударил моего, и еще одну девочку.
возвращаемся в Киев.

джобцентр в самом начале перечислил всю сумму хозяину, а мне просто 80 евро ежемесячно вычитали с пособия. У Вас также джоб сразу всю сумму хозяину перечислил?

у нас еще договор аренды на 2 года. пока вот всё узнаю, что если таки надо вернуть эти оставшиеся наверно гдето 700евро, то накопить как-то, чтоб не получилась, что скажу хозяйке чт выезжать планируем, а потом не будет денег вернуть кауцион.
Не знаю как там кто копит, но нам по сути впритык. У нас тут нет тафеля, секондов и прочего. ну и ехали без ничего сюда, поэтому все приходилось тут покупать. не получалось откладывать. разве что есть 300 евро на билеты назад
Все правильно. Пособие четко просчитано для жизни. Копят бабки, что в церквях и тафелях стоят днями, успевая и туда и сюда , да барохлом приторговывают. Нормальные люди с нормальными потребностями ничего не отложат. Жизнь недешевая в Германии.
автор ПушАпница • 02 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
мабуть оцей канал https://t.me/ukrasylumrefugee

я підписана на десяток різних каналів там
Ошеламиссимо• 02 апреля 2023
Ответ дляПушАпница

@pereprava_de
Оцей канал
автор ПушАпница • 02 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
@pereprava_de
Оцей канал
дуже дякую!
це значить навіть чат приватний.
автор ПушАпница • 02 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
а вгазалі як довго у Вас повернення зайняло з моменту попередження хазяїна? давно повернулися в Україну?
Ошеламиссимо• 02 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
Ще не поверталася, але потрібна була консультація по кауціону. Тому до них зверталася. Напишіть їм, все одно безкоштовно
автор ПушАпница • 02 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
дякую! а Ви вже хазяіна попередили що виїжджате? чи просто якесь інше питання щодо кауціону було, не повязане із достроковим поверненням додому?
Ошеламиссимо• 02 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
Ні, інше питання було. Ще поки нікого не попереджала. Дуже багато є груп по Німеччині. Запитуйте де можете. Збирайте інфо. Мені у свій час по одній справі допомогли групи. Бо люди наші вже пройшли ці етапи. Більшість однакових відповідей дасть результат. Але звичайно краще зразу у юристів питати
автор ПушАпница • 02 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
дякую!
Хай у Вас і у нас усе складеться найкращим чином!
Ошеламиссимо• 02 апреля 2023
Ответ дляПушАпница
дякую!
Взаємно. Хай щастить!