Послушная• 02 апреля 2023

Декларація пдв, хто в темі, прошу зайти

Ситуація наступна, є від‘ємна сума в декларації з пдв. Сума реєстраційного ліміту- більше, ніж в три рази більша від суми в декларації. Звідки такий розрив- не включені суми податкового кредиту? Чи необдумане поповнення електронного пдв- рахунку? Але розрив страшенний. І ще, крім цього, сума на рахунку 6412 дуже розбігається з сумою в декларації на певну дату. Дякую усім
Кому там слова не давали• 02 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Можливо, але загубити стільки мільйонів(
У вас дека йде з оборотною по 6412?
Так
автор Послушная • 02 апреля 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Так
От і в мене завжди йшла)
А тут- щось поки не зрозуміле мені
Хвігура мічти• 02 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Більше року пдв до сплати не було, точніше 3 роки
Але п-во функціонує? Купує у постачальників? Отже, продовжує отримувати ПК, який збільшує реєстраційну суму.
автор Послушная • 02 апреля 2023
Ответ дляХвігура мічти
Так, звичайно. Але купує у постачальників, збільшується ПК і +- на таку ж суму ліміт. А тут мега розрив
Financ• 02 апреля 2023
Ви звіряєте лютий чи березень? Можливо дивитесь в деку за лютий, а в березні вже капнуло податкового кредиту. Можливо кредит не показували який, щоб або до сплати було, або не такий великий мінус. Колись взяла вести фірму, там включали в кредит, лише ті податкові, що в Медку надсилав постачальник. А надсилають не всі постачальники, і зареєстровані. Всі всі через витяг імпортуємо ж. Деяким поблокували, розблокували і можна включити, але ніхто не слідкував в кабінеті.Я робила витяги за кожен день за 3 роки, що можна ще включити ще 1095 днів і довключала так.
Financ• 02 апреля 2023
Ответ дляПослушная
А як приймали справи у попереднього голов буха?
Неместная Я• 02 апреля 2023
Ответ дляПослушная
Так, я це розумію, що не може сходитися при великих об‘ємах. Але суми величезні- 20 млн в деці, 60- реєстраційного ліміту і підстав для поповнення електр. пдв рахунку не було- довгий час в деці мінус
Імпорт?
автор Послушная • 03 апреля 2023
Ответ дляFinanc
Я ще не приймала, тільки придивляюся. Але, погодьтеся, це, як мінімум, насторожує
автор Послушная • 03 апреля 2023
Ответ дляFinanc
Я навіть про це не подумала, для мене автоматично- сформувати витяг і звірятися.Як на практиці це перевірити- мабуть, в електронному кабінеті витягну зареєстровані вхідні по місяцях і гляну, чи співпадають з пк в деці. Дякую
ФруктЕщеТот• 03 апреля 2023
Ответ дляПослушная
То для вас автоматично.
А деякі про витяг не чули і про такий сервіс як електронний кабінет теж.