Холодная каша• 03 апреля 2023
Кто жалеет, что всю жизнь потратил на детей и не реализовался?
Или дети -они того стоят?
Черпак_для_фантазий• 03 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Ви на утриманні, спочатку батьки, потім чоловік забезпечує Ваш рівень життя. А категорія- нема грошей на сплртзал, нема грошей на відпочинок, нема грошей на косметолога, пиляти чоловіка який не може забезпечити чи спробувати заробити самій на свої бажання?
Мій чоловік військовий. Висока зарплата - це не про них.
У батьків я була на утриманні до 16 років. Потім вони на моєму частково. А з 20 ще й братик з сестричкою двоюрідні.
Свекрам дуже багато років.
З батьків не всі живі вже.
До косметологів не ходжу і не ходила. В принципі генетика нормальна, шкіра не проблемна, волосся теж - ще сивого немає.
Як би скрутно не було, ми з чоловіком самі викручувались.
Але ніколи один одного не пиляли.
Жодного разу за 20 років.
Свекрам дуже багато років.
З батьків не всі живі вже.
Але ніколи один одного не пиляли.
Жодного разу за 20 років.
Кукусик• 03 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Ветрянка раз в жизни)первый год адаптации будет большая часть зарплаты уходить на няню,но мама не потеряет квалификацию и не будет строчить тут как надоел день сурка дома,никто не ценит,семья надоела и муж с ребенком относится как к обслуге
Да, я думаю это верное решение - у меня первый ребенок - инвалид детства по слуху, первый год жизни по больницам, после 3 - в саду был ровно один день, потом лечение соплей, кашля..
Я все-равно вышла на работу и отдавала 60 % зарплаты няне, потому что дорогое это удовольствие, но работу не оставила.
Перерос...
Со вторым ребеноком было легче в плане болячек, но я так же наняла няню, она была с ребенком с 2,9 до 4 лет, а я работала. Потом сад.
Перерос...
Черпак_для_фантазий• 03 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
кем работаете? тоже хочу пару часов уделять работе, но не знаю какая это работа может быть
У меня стандартный рабочий день. 9-18 5/2.
В начале войны было мало работы, поработали по пол дня.
Сейчас выходит не 2 выходных, а 3. Один плавающий.
Логистика. Нашлась работа сама, случайно, через знакомых
Місячне Сяйво• 03 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Работающая не защищена от ухода мужа)) Работа и нормальная зарплата делает женщину независимой не только от наличия/отсутствия мужа, но и стабильной в плане непредсказуемых жизненных ситуаций.
Давайте на простейшем примере. У Вас двое детей, Вы не работаете. Муж ушел, дохода нет. Что будете делать?
Логічно що піду на роботу. Але для чого це робити до того? Може потрібно обирати надійного, в якому впевнена, а не вставати о 6.00 кожного дня на робоиу боючись що чоловік піде. От якщо піде, тоді і на роботу є сенс. Я почала працювати в 38 років.)
Не прохожу мимо• 03 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
З власного досвіду. Маю з чим порівняти. Коли почала працювати, тільки тоді я зрозуміла як добре я жила ті 10 років. І ні про що не жалкую. Життя таке швидкоплинне і не потрібно відкладати повноцінне життя на старість. А коли нема на кого розраховувати, тоді, нажаль, доводиться жити не за своїм планом дня.
Особисто я ні про що не жалкую.
Ну так це Ваш і тільки Ваш досвід. У мене і у мільйонів жінок він інший. Я отримую задоволення від роботи, як моральне, так і матеріальне. І на все вистачає часу: і на дітей, і на чоловіка, і на мандрівки, і на хоббі.
Ласкове телятко• 03 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ну ви ж розумієте, що це один раз в рік може бути, а може раз в декілька місяців.
Не кожного дня і навіть місяця
Я и не говорила, что это происходит каждый день или каждый месяц
Коханозадовільна• 03 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Ну как же. Декрет, садик с болячками, дальше младшая школа где уроки заканчиваются максимум до 13. Уроки с ними поделать, после школы. Получается, до класса 5 можешь взять только подработки. А если второй родился, или 3 ребенка, так тушите свет.
Я сейчас не о тех у кого бабушки и няни постоянно. Я о том чтобы не взваливать своего ребенка на другого человека, а реально им заниматься.
Как в других странах женщины это совмещают? Только у нас жертва ребенка.
Не прохожу мимо• 03 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
На яку роботу Ви підете, якщо Ви все життя просиділи в декреті? Ким почали працювати в 38 років?
Навіть найкращий і найнадійніший чоловік може вас з дітьми залишити з різних причин, в тому числі від нього не залежних. Не думали про таке?
Ласкове телятко• 03 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Как правило, это не ребенок часто болеющий, а мама сильно тревожная, которая пытается болезнями ребенка оправдать свое нежелание работать
В моем случае ребенок действительно часто болеющий
Місячне Сяйво• 03 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну так це Ваш і тільки Ваш досвід. У мене і у мільйонів жінок він інший. Я отримую задоволення від дому, від сну, від саду, від свого вільного часу. Я люблю займатись тим чим хочу, а не дорученнями директора. Ще не бачила жодної жінки яка маючи вибір, обрала б роботу замість відпочинку. )
Пилосмок працює• 03 апреля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Та що ви кажете.
Відколи це бухгалтеру розуму не потрібно?
А где я это написала?
Місячне Сяйво• 03 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Починати працювати ніколи не пізно. Я почала працювати в 38 років по спеціальності бухгалтером. І дуже рада що не працювала раніше, а мала змогу звйматись тим чим хотіла. Мене чоловік не залишить, не хвилюйтесь, нехай він хвилюється щоб я його не залишила.
Не прохожу мимо• 03 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Не потрібно екстраполювати свій досвід на решту. Вам добре сидіти вдома - ок. Не потрібно нав’язувати комусь думку, що це прекрасно, а працювати - це жахливо.
Не прохожу мимо• 03 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
В 38 почали працювати бухгалтером? І яка ж у Вас зарплата? Я знаю. Просто цікаво, чи напишете правду.
Про чоловіка. Я ж написала: з не залежних від нього причин. Скажу простіше - смерть. Ви навіть не зрозуміли тексту, а вже почали сперечатися.
Мадам Тю-лю-лю• 03 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Нет, семья не стоит таких жертв, на мои домашние хлопоты, мне мой однажды сказал: сидишь в дерьме и занимаешься дерьмом. Вот оно вам и отношение. Только карьера, только личные цели и все
ужас какой-то
а зачем такой нужен?
он у вас мульти-миллионер?
вы жена Черняка?
а зачем такой нужен?
он у вас мульти-миллионер?
вы жена Черняка?
Місячне Сяйво• 03 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви бачите тільки те, що хочете бачити. Я написала свою особисту думку і свій досвід. Якщо ви не вмієте поважати думку інших людей, проходьте повз, і розписуйтеся за себе, а не за мільйони інших жінок.
Застряла• 03 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Я это воспринимаю как «не кайфонул от жизни» а прожил ее в угоду кому-то, прислугой
Так і працювати на когось теж бути «прислугою». Але вже чужий дорослій людині
Есть же разные работы и отношение к ним
Кто-то работу любит, строит карьеру, повышает навыки, ждёт повышения и тд.
А кто-то кассир в супермаркете и ненавидит это, нг нужно что-то есть.
И с детьми: кто-то реально получает удовольствие от игр и заботы, а кто-то чахнет и бесится.
И с бытом: кто-то обожает заниматься домом и имеет хобби, а кому-то нудно в 4 стенах.
И ощущение траты времени и отсутствия реализации зависит от того, чем дни наполнены - любимым и ценным или нет.
Я дочь безумно люблю, но 24/7 сойду с ума с ней, поэтому с ее 1.5 у нас няня на несколько часов и я работаю. У моей знакомой бабушки/дедушки, но она вынуждена работать так же пару часов и очень страдает, потому что с ребенком ей было бы лучше
Черпак_для_фантазий• 03 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А я в 40 почала працювати.
Що в цьому смішного?
Логістика. Менеджер. ВО не маю, тільки технікум технічний.
Зарплата за 2,5 стандартних дні на тиждень 17 тис грн.
Ось в даний момент я ’працюю’.
Працюю віддалено
Що в цьому смішного?
Ось в даний момент я ’працюю’.
Працюю віддалено
Місячне Сяйво• 03 апреля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Зарплата достойна щоб утримувати двох дітей. Мені шкода якщо ваш чоловік загинув, але ви так і не зрозуміли мій меседж. Починати працювати не пізно і в 50. І якщо життя прикрутись, жінка піде працювати і знайде роботу. Але батрачити все життя змолоду і боятись якихось подій - це лише ваш вибір.
Місячне Сяйво• 03 апреля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А я в 40 почала працювати.
Що в цьому смішного?
Ось в даний момент я ’працюю’.
Працюю віддалено
Що в цьому смішного?
Ось в даний момент я ’працюю’.
Працюю віддалено
Вона не зрозуміє. Мені навіть шкода тих людей, які не мали щастя бути безтурботними і хоч десяток років пожити в своє задоволення.
Цікавий писочок• 03 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене таких купа знайомих, особливо жінки-лікарі, сусідка дитячий психіатр, її роботу-хоббі оплачує і забезпечує чоловік. 12 тис ніякого значення не мають для сімейного бюджету, але їй подобається те, чим вона займається, ну і 2 місяці відпустки теж. Всі ці конференції, навчання, курси, її маленькі пацієнти - вона цим живе, чоловік до речі онлайн працює і всі діти заведи-приведи на ньому.
Бриджит_Фрикандо• 03 апреля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
А если ребенок часто болеющий?
И до скольки лет он часто болеть будет? Ну максимум до 10.
Бриджит_Фрикандо• 03 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Даже если к 40-50 дети подростки или взрослые, всеравно весь самый продуктивный возраст потрачено на них
К 45 подросток, значит родити в 30. До 30 можно и реализоваться и наработаться.
Не прохожу мимо• 03 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Так а чому Ви вважаєте, що саме Ваш досвід - то єдино можливий з варіантів? Не думали, що у інших буває по-іншому. Я теж написала свою думку. Чи гадаєте, що всі повинні з Вами погоджуватися? Так не буває)
Цікавий писочок• 03 апреля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну ця безтурботність це за рахунок утримання іншою особою вас - батьками чи чоловіком. Бо вам хтось оплачував одяг, хтось вас годував, хтось давав гроші на кафе і на відпочинок. Так є чоловіки, які не шукають жінок-партнерів. І це теж варіант норми у стосунках.
Ласкове телятко• 03 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Моей 14, и она до сих пор часто болеет
Околовита• 03 апреля 2023
Думала об этом. пришла к выводу, что реализовалась наилучшим способом: вырастила 2 умных порядочных детей, третий пока подросток. Я их так люблю, что это чувство дает мне силы и уверенность. Всю жизнь работаю, карьерных высот не достигла, но каждая новая работа создавала новый виток в жизни.