ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Нейтрально отношусь к собакам и детям. А хозяйка собаки больная, раз ее пес кидается на детей
Ей 16 лет
Tammy21• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Ошибочное мнение. Надеюсь, разочарование вы переживете.
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
То же самое по отношению к детям после общения с молодыми мамами )
А шо вы забыли рядом с молодыми мамами?
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Конечно)
PmB• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Как часто вас дети кусали?
Ля-ля-ля• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ей 16 лет
Та хоть 10, родители там такие же отмороженные
PmB• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ей 16 лет
Удалено администрацией...
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
А шо вы забыли рядом с молодыми мамами?
Моя собака на них не кидается, к счастью) но это вполне мог быть “несчастный случай“

Если какой-то мужик выбегает из подъезда и пинает мою собаку — извините. Тут каждый будет защищать свое
Tammy21• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Я і не сумнівалася. Що я можу сказати. Терапія доступна.
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Ору😂 она детей ненавидит
PmB• 03 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Ору😂 она детей ненавидит
Она может сильно любить процесс
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі

Эту собаку пнули только после того, как она залезла на ребенка. Я б еще и не так пнула за ’свое’
Їжак в панчохах• 03 апреля 2023
Удалено администрацией...
Ля-ля-ля• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляPmB
Она может сильно любить процесс
Мозг сношать точно любит
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Неа)
Ну типа если я понимаю что к детям нужно относится терпимо, и беречь их от своей собаки, а собаку от них

То девочка в 16 скорее всего не понимает последствий

Не тот уровень ответственности

Но животное-то при чем
PmB• 03 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Удалено администрацией...
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляPmB
Она может сильно любить процесс
Удалено администрацией...
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Удалено администрацией...
😂 все верно
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Удачи вам в этом )
PmB• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Неа)

Не тот уровень ответственности

Но животное-то при чем
Мне на..рать на терпимость если хозяева тупые и такие же животные.
Я нервная .
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
Бедную собачку оттащили от ребёнка(( плак
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Удалено администрацией...
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляPmB
Я нервная .
Удалено администрацией...
Вареничніца• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Та не, правильно она пишет.
Tammy21• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі

Вы не оказались правой, вы не выиграли, вы просто плодите агрессию и насилие. Собаку в лучшем случае усыпят официально. В худшем... Как вы там написали ’несчастный случай’. Вы точно животных любите?
PmB• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Разве это она делает?
Вы все перепутали.
Поколение легенератов нарожало дегенератов которое выгуливает таких же.
автор ИграйМойГормон • 03 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Я не конфліктна людина. І тварин люблю. Але тепер хочеться, щоб людина відповіла за дії улюбленця. Бо склалося враження, що то було навмисно. До того ж усе списувалося без покарання.
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
А какой ущерб?
Что с ребёнком по итогу?