ИграйМойГормон• 03 апреля 2023
Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?
Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!
Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.
Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!
Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.
Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.
Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Ответ дляAnnatt
Я так не вважаю
Але ви ставите цінність життя тварини вище людського. Тварина має право га те, що люди їй не шкодили і оберігали, і мають право самостійно захищатись, якщо людина нападає, це зрозуміло. Але чому люди не мають, на вашу думку, ніякого права на самозахист? Якщо тварина є агресивною і нападає без ніяких причин, чому людина не має права на самозахист?
angel4ever13• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Навчіть своїх дітей не чіпати чужих тварин) І під´їзд не місце для тусовок з дворічною дитиною
Ага зато место для тусовки собак))) Люди уже вкрай обнаглели..... Одна дама мне недавно доказывала что мы с ребенком не там гуляем, т.к место детей на детской площадке, в остальные места для собак.... Жесть!!!! А может место собак на площадках для выгула собак!!!! А остальные места для людей в т.ч. детей!!!!
Ответ дляtanitabonita
Отримав 5 доз вакцини від сказу, рубці на голові (слава Богу, що очі цілі) і плечі. А також страх до будь якої собаки, яка підбігає до нього.
Все могло бути набагато гірше, якби нас не було поблизу.
Омг. Бідний бідний. Як би свекр одразу позбувся пса нічого б і не було
Ответ дляПерша на селі
Для чого розвозите цю дічь на форумах тоді, якщо вам реально шкода, слідкуйте за дитиною
Ще купа небезпек надворі
Ваша дитина — ваші проблеми
Ще купа небезпек надворі
Ваша дитина — ваші проблеми
А тот факт, что собака даже мелкой породы должна быть в наморднике, и если Вы не увидили то собака была на поводке , а хозяйка даже не попыталась его приструнить?
Ответ дляTammy21
А взагалі цікаво. У мене донька обожнює собак. І це мало сказано. Це найкращі для неї тварини. Але в Україні, і завжди коли ми подорожували, вона постійно переходила на іншу сторону (не вулиці, це тільки якщо порода велика, а до мене з іншої сторони). Ми з цим роками працювали. І що? Рік життя у Німеччині, і диво! Ніхто вже не бігає. Бо тут жодного! Жодного разу не бачила неадекватів з собаками. Ніхто не кидається (анапростоиграет), ніхто не садить свого ’ондобрыйнеукусит’ посеред вулиці, що обійти не можна, ніхто не дивиться на те, як бусіночка тренує голосові зв´язки на прохожих.
Мені здається, що захисникам треба не стільки з догхантерами (давайте чесно, психопатів, які піддають тортурам та вбивають тварин у рази менше аніж жертв, бо все інше -- захист і самосуд) боротися, скільки з неадекватними власниками, для яких собака, то просто іграшка, яка мімі яка потішна.
до речі в нашому випадку так і було. чоловік йшов з мопсом по тротуару, а неподалік лежав стаф на повідку. чоловік спитав у хазяйки: можна пройти? на що вона відповіла: так, він не агресивний. коли наш проходив повз того, стаф в секунду вчепився нашому в шию. добре, що мопс шарпеєстий і багато шкури на шиї, та і чоловік міцно тримав голову, щоб той сильно не тріпав. не могли розійняти вдвох з хазяйкою, поки перехожий не вдарив стафа по яйцях і той на секунду не розімнув щелепу.
тому я завжди обхожу стороною великих собак, хто зна що в них в голові.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Струйный перцовый баллончик в глаза собаке.
Даже если в ребенка случайно попадете, раздражение быстро пройдет.
Баллон разрешен для применения против агрессивных собак, но только совершеннолетними. Существенного вреда собаке не будет, тоже пару дней походит с раздраженной мордой и все. Но хозяйка будет знать, что от Вас лучше держаться на расстоянии. Ну и собака сразу отвалит при попадении перца в морду.
По закону если не нанесены травмы, наказания никакого хозяйке. Кроме того, насколько я знаю, дрт не находится в списке собак, которые в общественном месте должны находится на поводке и в наморднике.
Ответ дляvetka
Жах який. Обіймаю вас! Як ваш собака?
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Дитина була в 3 метрах від мене. Бігла навпроти. Собака з хазяйкою з´явилися раптово.
Ну тут тоже. Если Вы знаете, что такой объект может возникнуть у подъезда, в этих местах будьте предельно внимательны и держите ребенка за руку.
Понимаю, что ситуация сродни той, когда пешеходов сбивают на пешеходных переходах на их зеленый, но лучше перед тем, как идти, 100раз оглянуться.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Я питаю поради, можливо, хто знає як можна вплинути на хазяйку. Бо людина розуміє, що їй ніхто нічого не зробить в межах правового поля. Тим паче неповнолітній.
Еще момент. Несовершеннолетняя - это сколько? Потому что есть такой закон - о жестоком обращении с животными - он запрещает выгул собак любых пород и размеров детьми до 14 лет.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Просто реально нельзя бегать мимо собак. Часто этого не знают даже взрослые. И несется на твою собаку милое чадо, вопя и весело размахивая палочкой, а мамка плетется кто знает где, болтая по телефону. Это, конечно, не про 2хлеток, им пока сложно объяснить, что так нельзя. Тут просто держать за руку.
Ответ дляTammy21
Жах який. Обіймаю вас! Як ваш собака?
нормально. його спасла його шия.
я й до цього гуляла з ним і обходила десятою дорогою інших собак. агресивних хватає будь якої породи: і йорки і тої.
але... якось ніколи не було бажання вбити іншу собаку або пнути.
тому і пишу, що безпека все ж таки в наших руках. що зробиш, якщо ми живем в таких умовах.
чоловік тоді накричав на ту хазяйку. вона сказала, що це вперше таке з ним. сьогодні їх бачила здалеку. поводок, але без наморника. я відійшла ще далі від пригод на свою голову.
на рахунок вашої дочки. не знаю чому, але я завжди напружуюсь, коли поряд іде собака. хоча вже доросла жінка) я в любий момент чекаю, що на мене можуть напасти. та мене покусала в дитинстві така шавка, може через це.
Автор, у нас в сусідньому дворі живе бездомна собака, але її бабулі зробили будку і підгодовують. Так собака такий невеликий, але постійно кидається за ногу. Мій син коли йде до школи вона постійно кидається на нього, і на мене, на багатьох. Особливо, коли чужі люди повертаються додому «дворами навпростець» то вона теж постійно кидається. Восени перед війною мій син вийшов з під’їзду, і ця собака напала і покусала його. Відразу зазначу, ми не ображаємо тварин. Я викликала міліцію, склали рапорт. Дитину відвезла в травмпункт обробити рани. Собаку забрали на дві неділі в спеціальний пункт для нагляду за сказом, через дві неділі повернули. В мене рука не піднімається вбити/отруїти ту собаку. Але висновок такий, ніхто нічого зробити не може. І всі тварини в пріоритеті над людьми. Доречі коли собаку забрали в той пунк нагляду, туди вже зателефонували скільки сусідів, уточнити що з собачкою, коли її повернуть, що вона там буде робити. Для мене це дивно, але ніхто не поцікавився станом дитини. Мені шкода мою дитину. Але я в шоці з людей, ну як тварина може бути в пріоритеті над людиною.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляchornoruk
Струйный перцовый баллон. Только реагировать быстро надо.
Если не успела подбежать еще - просто ключи в нее швырнуть можно. Многие дворняги тикают от такого аж бегом. И запоминают, с кем лучше не связываться.
Ответ дляЯкаКраля
Я как хозяйка трех собак и мама двух детей скажу что во всех случаях будьте киборгом у которого голова крутится на 360 градусов и причем постоянно. Все время контролируйте детей. Научите детей не бежать как бы не было страшно это только провоцирует животное. В вашем случае предупредите взрослых хозяев что примите кардинальные меры в случае еще буквально однонго такого проишествия. Естественно травить и отстреливать животное не советую ибо за такие вещи и я бы оторвала голову , поскольку вам предьявить укус или увечья не удалось . Слава богу конечно. Собака небольшая , да страшно но хотел бы укусить то уже укусил . Пока нет доказательств , телесных повреждений вы хоть гопки скачите писать куда либо жалобы бесполезно. Скажут пес играется и что вы докажете. Ничего. Будьте бдительны не только эта попрода собак окружает вас и ваших детей. Опять же сужу из ваших слов , а интересно было бы послушать и другую сторону. У страха как говорят глаза велики.
А навіть якщо собаки не мають наміру вкусити. Мені неприємно коли проходячи кожен раз повз собаки вони то кидаються, то гавкають. В мене кожного разу стакий ступор, серце в пятки, я навіть цього не можу описати, але в мене як параліч, я дуже боюся всіх собак, і завжди намагаюся тримати дистанцію. І ці коментарі собачка погралася, чи інше мене не влаштовує. Є власник тварини і він зобов’язаний в громадських місцях, на вулиці не допускати контакту собак з людьми
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
Потім собачники дивуються звідки догхантери беруться і чому собак травлять. Самі ж винні. Якби собаки не заважали іншим людям, то ніякого діла до тварин би не було. А так через одну таку господиню, отправити можуть тепер декілька собак.
Ну Вы знаете, неадекватов полно с обеих сторон. Мне выдавали претензии типа как я дома живу, собаки ж воняют. Либо что нефиг собаке ходить по улицам - только на площадке для выгула. К слову, их штук 25 на 2х милионный город. Но до площадки мне сказали собаку на руках нести) Собачка 25кг) Ибо нефиг водить по улицам. И такие претензии были только потому, что собака подошла к клумбе, даже не заходя в нее, и понюхала. И была в надежной амуниции и на крепком поводке.
Ответ дляchornoruk
ви на на Лісовому живете? в нас така собачка в сусідньому дворі. я тепер в магазин ходжу 10 дорогою і так вже років 6.
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляJaSonechko
У меня был еще ужасный случай.шли по частному сектору с сыном . День
Малой в санках.я тяну санки.
Прибегает стая и окружает нас. Кружат с рыком вокруг санок.малый начинает в санках орать. Хорошо комбинезон и шапка.собаки скалятся вокруг.
Я поворачиваюсь лицом к санкам.адреналин хреначит дико .
Я малеенькими шагами иду задом .смотря на всех собак вокруг санок и дико ору ФУУУ при любом движении псин. Людей и машин никого.
Девочки.это был ужас. Так было минут 10.потом развернулись и убежали. Ноги руки тряслись еще сутки...
Малой в санках.я тяну санки.
Mashulenka• 03 апреля 2023
Мне вас очень жаль...
Я люблю животных, но собака может быть опасным животным. Она должна быть в наморднике и на поводке когда ее выгуливают.
Я не просто так рассуждаю, после своей истории с укусами пятью прививками от бешенства я шарахаюсь от вообще всех животных.
Пришла вчера в кофейню - бегает лабрадор, да он вроде дружелюбен но мне страшно. А сейчас топят чтоб все заведения были пет-френдли. А я не хочу чтоб ко мне подбегала собака и облизывала пока я сижу за столиком и пью кофе.
Короче, все обожают собак до травмпункта и прививок.
Ответ дляJaSonechko
ой, вот не надо
шла с ребенком 4 лет за руку, спокойно, навстречу хозяин с овчаркой на поводке, все равно собака на ребенка бросилась, хозяин еле удержал, ребенка потом еще полчаса типало, слава богу не стал заикаться. Жалею, что не устроила скандал там сразу на месте, сама ту псину испугалась, это я с возрастом умная и смелая стала.. Большим собакам не место в городе, и не переубеждайте меня. Неоднократно от них страдали - там не дай бог выйти на улицу, пока этого алабая выгуливают, там в какашки вляпались в новой обуви. Да пошли вы нафиг, собачники.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Малой в санках.я тяну санки.
Если собаки окружают, припадают на передние лапы и просто орут - это защита территории. Это не нападение, это они проганяют так. Обычно такое ничем не заканчивается и часто дворняги отбегают, если иммитировать швыряние в них камня.
Фу - это выученная команда. По умолчанию необученная собака этого не понимает.
Мы в такое с собакой часто попадаем. Окружают и орут. Я на вид уже отличаю, что это не нападение, я не боюсь. Иногда могу с криком слегка сама побежать на собак. Разбегаются аж бегом.
Просто надо понимать, что происходит, и за зря не бояться. Они чувствуют запах гормона страха - кортизала.
Атака - это собака подбегает одновременно со всех сторон, очень быстро, пытаясь укусить. Вот для таких случаев ношу баллончик. Отлично работает.
Kusalochka• 03 апреля 2023
Ответ дляТимофейка
До кого ви говорите? Очевидно ж, що в людини немає дітей. Тому й висновки такі тупі
Так людина сама була дитиною)
Ответ дляchornoruk
Дуже дивні у нас закони, коли агресивну тварину, що напала на людину і покалічила, повертають знов туди ж,робити це і надалі.
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляJaSonechko
Я боялась что бросятся на сына. Он в санках был беззащитен. Перед этим прочла.что нельзя спиной поворачиваться и орать громко на собаку нужно.проявляя ’силу духа’
Делала тогда в шоке всё что могла.
Гормон страха выбрасывается сам))) трудно ему сказать ’стойраздва!’)
Делала тогда в шоке всё что могла.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляnavang
ой, вот не надо
А я ведь никого не оскорбила, а Вы уже нахамили.
Ответ дляИрина-bbd0
Малой в санках.я тяну санки.
Вам повезло. У нас в городке была похожая история с иным концом.