ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Фішка в тому що догхантери ніхто щоб помічати чи не помічати, їх просто не має бути, або вони мають бути у психлікарні
Если бы машины сбивали людей и водителям за это ничего не было.то крушили бы и машины и водителей.
С вами аналогично.сколько вас не проси.вы не пробиваемые. Имеете реакцию общества.
lekon-lekon• 03 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Автор, я поддерживаю вариант ’несчастного случая’, но сделайте по умному с алиби.
Как меня в Украине бесили собаки. Она не кусается, это удобрение, себе намордник одень, не бойся - это она играется, я говно убирать не буду, в сумках в магазин/кафе, лай на весь дом.
Там где я сейчас есть обязательная ежегодная сертификация собак. На дружественность к людям и животным. Не прошел - штраф. Перездача через пару месяцев. Снова не прошел - штраф больше, обязательные занятия с кинологом, последняя перездача. Не прошел третий раз - собаку забирают.
Не убрал, в городе без поводка, собака лает в квартире - штрафы не хилые. Тут отдельное подразделение полиции специально по вопросам собак. Я наконец-то выдлхнула.
Коли вже в нас буде щось подібне, щоб всі могли існувати поряд, а на воювати.
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ви невірно пишете, пох*й цим людям не на дітей, а на своїх собак, бо потім страждають останні. А ще мрію, щоб у нас заводити собак було дуже дороге задоволення, щоб проходили тести і перевіряла спроможність утримувати собака, щоб тварина не страждала від придурка-хащяїна.
Придурків у нас занадто багато
Супер багато
І ті хто збирається труїти собаку
Теж придурки
І таких тут пів теми
І вони виховують придурків
Incanto77• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Если забить на мою агрессию по отношению к догхантерам (считаю реально недолюдьми таких)
Меня тоже бесит когда подростки / дети выгуливают собак.
Собака не игрушка. Если родители этого не понимают, они недалёкие абсолютно.
Но так как муж автора пнул самого беззащитного в этой ситуации — собаку. То отношение к этой семейке тоже соответствующее.
Самый беззащитный в данной ситуации это 2-летний ребенок. А собака, какая бы ’она никого не тронет’ ни была, она должна контролироваться хозяином. Не контролируется - следует воспитание и наказание, все закономерно
Tammy21• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Ну я бы точчччно среагировала вовремя в отличии от автора
Схватила бы на руки свою собаку
Да и Рассел, камон, это маленький потешный пёс
Какая агрессия
Расселы -- не маленькие и потешные, это терьеры. Их нужно серьезно воспитывать. Вы собачница? Для чего вы пишете ЭТО?
Trink• 03 апреля 2023
ничег себе.. никогда не встречала агрессивных джек расселов. сама их держу и много знаю... даже интересно, что с той собакой(( может бьют..
может участкового на беседу какую-нибудь вызвать. пусть на поводке выводят
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вообще некая субстанция под названием «общество» не внушает доверия

В цивилизованном обществе и речи бы не шло об убить / отравить
VA 11• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Вы опираетесь на свои травматические воспоминания о собаках, я опираюсь на свои неприятные воспоминания о неадекватных детях (в которых ничего милого и хорошего не вижу)
Мы не поймём друг друга и единственное что нужно делать — держаться друг от друга подальше. Для этого придумали детские площадки и места для выгула животных
Да, ребенок тоже может загрызть и покусать . Подальше держитесь от детей .
Cheburaha• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Придурків у нас занадто багато
Супер багато
І ті хто збирається труїти собаку
Теж придурки
І таких тут пів теми
І вони виховують придурків
А що ще можна зробити, щоб захистити свою дитину від небезпеки? Кожного разу оглядатись щосекунди на всі боки, чи не летить знов на дитину скажений сусідський собака? Пока у нас, на жаль, не працюють закони, згідно яких агресивних тварин примусово будуть присипляти, буде самосуд.
Cheburaha• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt

В цивилизованном обществе собаки дрессированные
Tammy21• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Фішка у тому, що люди, які ставлять життя дитина та собаки навіть на одну сходинку, я вже мовчу про тих, у кого собака важливіший, повинні таки проконсультуватися з психіатром. Це не нападка, не жарт. Це реально потрібно зробити.
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Співчуваю вам і вашим сусідам, нажаль новий закон про жорстоке поводження з тваринами ще теж не працює на повну. Але деякі зоозахисні організації таки досягають свого. Тож я сподіваюсь і вам повернеться. Ну, або самосуд
lekon-lekon• 03 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Люди будьте добрее ко всем и к животным к людям. Именно патрон ищет взывчатку, джек рассел . Другие собаки стирая лапы в кровь ищут людей под завалами и греют души наших ребят на передовой. Не все собаки плохие., не все мамаши яжемамки ненормальные ,не все хозяева неадекватные. Но яд и открытая война с соседями это очень плохой совет.
Ви плутаєте безвідповідальне ставлення до тварини з любов´ю до них. Собак треба дресирувати, навіть малих, а не робити так, щоб всі ходили жахались. Якби хазяїн собаки вів себе адекватно, то утримував би своб собаку подалі від дітей та людей раз в собаки нелюбов. Я подруги була собака, яка постійна всіх облаювали, неприємно поряд находитись з істеричною твариною, після неї у мене з´явився страх, чого не було раніше.
Trink• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Схватила бы на руки свою собаку
Какая агрессия
Вы в курсе, что это охотничья порода? он дичь порвать может типа лисицы.
да порода весьма доброжелательная и это собака-компаньон, но кто знает что там с ней делают хозяева и почему собака кидается или рычит ( хоть этой породе это и не свойственно). и 10 кг не так уж легко в руки схватить, он жилистый и сильный,. это Вам не болонка
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ну дивіться така ситуація
Я не люблю дітей тож не народжую їх
Чужих не чіпаю, собака на них не кидається
Я щаслива жити так як хочу я а не ви)
Тож порада неактуальна
Cheburaha• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Що мені повернеться? Я вважаю, що обов´язок кожної дорослої людини - захистити свою дитину. Якщо поліція і закони не працюють, то засоби захисту теж стають нецивілізованими.
pro100Angel• 03 апреля 2023
Автор читайте Закон. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1684-IX#Text Зараз значні штрафи для власників собак, які не виконують вимоги законодавства. Ви можете по 3 рази на день викликати полцію на ту сусідку. Коли їй це набрине і набридне отримувати рахунки на штрафи, тоді буде думати, що вона робить. Бо собака- це знаряддя вбивства в поганих руках, так само як і автомобіль в руках поганого водія.
Опасные породы

В Украине утвердили список опасных пород собак – это овчарки, бульдоги, волкодавы, доберманы, доги, мастифы, ротвейлеры и другие сторожевые и охотничьи породы, а также метисы всех этих пород.

При содержании такой собаки владельцы должны заключить договор обязательного страхования ответственности за вред, который животное может причинить другим. Соответственно, собак нужно обязательно выгуливать на поводке и в наморднике. За нарушение – штраф от 170 до 340 грн, для должностных лиц – от 340 до 850 грн. За повторное нарушение придется заплатить 340-510 грн, а должностным лицам – от 510 до 1020 грн.
Выгул в специализированных местах

Законодательство предусматривает, что выгуливать собак нужно в специально отведенных для этого местах. Если животное гуляет вне такой территории, владельцу грозит штраф от 170 до 340 гривен. Если нарушение повторяется – до 510 гривен.
Уборка фекалий

Экскременты после выгула собак часто становились предметом споров между гражданами. Сейчас этот вопрос урегулировали законодательно: кто ухаживает за собакой и выгуливает ее, тот и должен убрать за ней фекалии. За нарушение предусмотрен штраф от 170 до 340 гривен, до 510 грн – за повторение ситуации.
Ущерб третьим лицам

Если животное причинило вред имуществу или напало на другого человека, владелец тоже будет отвечать по закону. За это предусмотрен штраф от 3400 до 5100 грн с конфискацией животного.
Cheburaha• 03 апреля 2023
Ответ дляpro100Angel
Опасные породы

Выгул в специализированных местах

Уборка фекалий

Ущерб третьим лицам

++ я б теж почала з цього. І скаргу в прокуратуру на бездіяльність поліції.
Tammy21• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Ну дивіться така ситуація
Я не люблю дітей тож не народжую їх
Я щаслива жити так як хочу я а не ви)
Тож порада неактуальна
Актуальна. Бо люди це не про ’люблю дітей’, це про усіх. Якщо б там жінка була, чи чоловік, чи підлітка, вам же теж було головне щоб собачку не пнули, а не те, що людина може постраждати?
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ще раз, я не нападаю на людей)
А любити їх не зобов´язана
І не буду цього робити
Занадто добре знаю людей
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Виключення звичайно мої рідні і друзі )
Болаболик• 03 апреля 2023
Купите отпугиватель для собак и как только видите этого пса в хозяйкой пользуйтесь им .
oksan1• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Схватила бы на руки свою собаку
Какая агрессия
Потешний?
Ви при своєму розумі?
Малий мій йшов нігокого не чіпав, собака просто кинулась.
Другий випадок, на дитячий майданчик хлопчик привів свого пса і відпустив з повідка. Він накинувся на нашого друга. Як він кричав, розідрав штани в лахміття, покусав. Дитина рік не могла відійти, шарахалась усіх слбак.
Це дві різні собаки, але обидві джек расел.
Cheburaha• 03 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Краще шокер, собаки бояться цього звуку більше, ніж ультразвуку.
Болаболик• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
🤷‍♀️может . У меня самой собака , но детей любит всех , даже не знаю что те хозяева делают с собакой чтоб она нападала и была агрессивной , может бьют (
Cheburaha• 03 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Я знаю таких, кто специально науськивает бросаться на людей - им это кажется смешным
Tammy21• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Ще раз, я не нападаю на людей)
А любити їх не зобов´язана
І не буду цього робити
Занадто добре знаю людей
Річ не у любові. Річ у базовому -- цінності життя. Цінність життя людини вищче аніж цінність життя тварини.
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Я так не вважаю
Tammy21• 03 апреля 2023
А взагалі цікаво. У мене донька обожнює собак. І це мало сказано. Це найкращі для неї тварини. Але в Україні, і завжди коли ми подорожували, вона постійно переходила на іншу сторону (не вулиці, це тільки якщо порода велика, а до мене з іншої сторони). Ми з цим роками працювали. І що? Рік життя у Німеччині, і диво! Ніхто вже не бігає. Бо тут жодного! Жодного разу не бачила неадекватів з собаками. Ніхто не кидається (анапростоиграет), ніхто не садить свого ’ондобрыйнеукусит’ посеред вулиці, що обійти не можна, ніхто не дивиться на те, як бусіночка тренує голосові зв´язки на прохожих.
Мені здається, що захисникам треба не стільки з догхантерами (давайте чесно, психопатів, які піддають тортурам та вбивають тварин у рази менше аніж жертв, бо все інше -- захист і самосуд) боротися, скільки з неадекватними власниками, для яких собака, то просто іграшка, яка мімі яка потішна.
Annatt• 03 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...