ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Igra idet• 03 апреля 2023
Ответ дляMoon shine
До речі,учора на моїх очах на вулиці зчепилися дві такси. одна загризла іншу. розняти не змогли. ось вам і без намордника. а на місці такси міг бути будь хто. хазяйка там падала і заламувала руки,але...
такий безлад лише у нас. закордоном жодна собака не гуляє на вулиці без намордника. а як вийде- то штраф такий вліплять хазяїну,що в сраці залипне. Що у Угорщині,що в Германії. В нас на це не реагують,тому бидлячі хазяї розпаскудились
Все без намордников. И везде можно, даже в некоторые магазины. А то что такс не смогли разнять, то может так хотели?
tanitabonita• 03 апреля 2023
Ответ дляkissaniya
Омг. Бідний бідний. Як би свекр одразу позбувся пса нічого б і не було
Мені чоловік минулої весни казав - треба позбутися собаки, бо вона дуже агресивно налаштована проти дітей. Але ж то свекрова собака, зараз скаже - приїхали господарі, собака їм не така, мішає. Ми так і не наважилися. А вийшло, те що вийшло. І дивуватись тут нічому. Рано чи пізно, але це сталося б 100%
Дробот И.• 03 апреля 2023
все таки собачники невгамовні. собаку треба гуляти на повідку і в наморднику! все! ніяких- та вона не троне, та вона понюхає, та вона пограється. у вашому випадку викликала б поліцію. собака без поводку в місцях де гуляти не можна. або напишіть заяву в поліцію.
Moon shine• 03 апреля 2023
Ответ дляIgra idet
не могли. я год в Венгрии прожила. год в Польше. нигде собак без намордников не видела. в Венгрии строго следят. и самое главное- ни одной бродячей собаки за все время. а если авывели овчарку - то там три намордника. за такую собаку,как поясняли,большие налоги и штрафы,если без намордника .поэтому это роскошь.
по поводу собак и кричали и разнимали оба хазяина,но увы. там хозяйка загрыз.собаки в обморок падала,а в торая тоже бегала суетилась. и мужиков подключили. нет. в шею вцепилась и все. дети стояли рыдали,т.к. обе хозяйки с детьми шли.
Igra idet• 03 апреля 2023
Ответ дляMoon shine
Ни одной в наморднике. Никого. Ни в Венгрии, ни в Словакии, ни в Чехии. В Литве и Латвии также. И бездомные есть , кстати, стоит заехать в какие то дебри.
Moon shine• 03 апреля 2023
Ответ дляIgra idet
если б такое было в Венгрии,уже бы приехала полиция и влепили обеим бы нехилый штраф
Igra idet• 03 апреля 2023
Ответ дляMoon shine
не смешите. Вы Венгрию то хоть видели? Ну реально
Moon shine• 03 апреля 2023
Ответ дляIgra idet
я жила в дебрях. Хедмезовашархее в Венгрии. все собаки в намордниках. бродячих нет. никто собак не спускает. все в вольерах,если частный сектор. коты есть бродячие. в Польше,в Германии также. я этим восхитилась. Вот бы нам так. и собакой даже в наморднике с большой в общественный транспорт нельзя. имеешь собаку-вози машиной.
Moon shine• 03 апреля 2023
Ответ дляIgra idet
я там жила год. я же пояснила. в Хедмезовашархее и в Будапеште. Разговор закончен. Собак без намордника там я не видела с хозяевами. и бродячих за год ни одной. хотя жила за городом. полгода и полгода в самом городе
Igra idet• 03 апреля 2023
Ответ дляMoon shine
Ни одной нет в наморднике. Вам группу кинуть венгерскую по бродячим собакам? Ну серьёзно. На слово же мне не поверите. Да как бы и доказывать смысла нет.
Igra idet• 03 апреля 2023
Ответ дляMoon shine
А сколько фоток сделать могу. А вы можете? Соьак венгерских в намордниках?
tanitabonita• 03 апреля 2023
Ответ дляMtatjana
В нашій країні треба ввести психологічні тести для власників великих порід собак. Бо взяти вівчарку і не виховувати її - може обернутись катастрофою. І собака в цьому винна не буде, а присплять все одно її ( таке
Її спеціально ніхто не брав, знайшли маленьке цуценя у ямі. Виріс гарний, великий пес. Але безтолковий, гавкав постійно, без будь якої потреби. Ніби і хотів, щоб його погладили, прилащили. Але коли гладиш може завмерти, стоїть дивиться на тебе, хвостом не махає і ти не знаєш, що у нього в голові, чи він зараз не кинеться на тебе. Тому я його ніколи не гладила. Я його боялася, а він дуже відчував чужий страх.
Він ніби і не поганий був пес для охорони двору. Можливо ним дійсно потрібно було займатися, але в селі цього ніхто не робить, літні люди так точно.
Екатерина27• 03 апреля 2023
Я вообще «обожаю» вот эти приколы: это она просто поиграть хочет; что вы, моя собака не кусается; мой песик обожает играть с детьми…
Это все прекрасно, но когда я хочу поиграть, я не иду и не наваливаюсь на детей на площадке и не обслюнявливаю штаны людей. Радость от общения с собакой получает только её хозяин и те, кто сам не против поиграть с ней. Все! Не более!
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Тобто нічого не було?!!! Є хакон, почитайте, хоч би в гуглі. Перша заява попередження або штраф друга знову а після третьої млже наступити і кримінальна відповідальність. Викликати поліцію і записати дані поліціянта, яеий приїде і якщо він бездіє жалітися його керівництву. Це як мінімум!! Це ж ваша дитина!! Чи у вас їх багато?!
Читали. Навіть роздрукували. Писали двічі, коли викликали. Тепер будемо тепер відслідковувати реакцію поліції. Не закинемо, бо терпець увірвався.
Guzelli• 03 апреля 2023
Помню у нас была история с доберманом , дочке было как вам года два, мы стояли внизу ждали с дедом и дочкой мужа , он забыл телефон дома, сосед вышел гулять с псом, без поводка без намордника он выпустил собаку а сам закрывал двери и вот вылетает эта псина и прямо на дочку с гавканьем и намерением повалить , у нас решилось все очень быстро дед наш военный и у него был пистолет, он тут же пальнул вверх а если бы не дай бог собака притронулась бы к дочке пальнул бы в нее, хозяин больше без поводка не выходил!
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Жіночка Ви про що? Може дитина сама накинулась на собаку? Хто сказав, що собака має гули без повідка ?
Не накинулася. Рухалася навпроти. Собака кинувся першим. Його ніхто ніяким чином не провокував. Дитина навіть не звернула увагу на пса до того моменту, коли той її збив з ніг.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляЯ погнала
Я собачница со стажем в 30 лет. Я очень люблю собак. Но то что здесь пишут - на голову не налазит. Собака в общественном месте должна быть на поводке (поводок+намордник - зависит от собаки) - точка. Ребенок не должен тянуть ручки к чужой собаке - точка. Если все, что Вы описали правда без искажений - пишите заявление ПИСЬМЕННОЕ в полицию, звоните в 1551. Я б еще ребенка сводила к педиатру+психологу и взяла заключение об испуге (психологическом состоянии ребенка после инцидента). Здесь много каких-то ’притрушенных’ (сорри за мой французский), которые не понимают, насколько важна моральная составляющая для ребенка и насколько серьезен может быть испуг. Понакупают собак неадекваты, а потом и собачка страдает и окружающие. Но Ваша задача защитить своих детей.
Ходили. Педіатр сьогодні сказала на прийомі, що оглядає травми лише прийомний лікар травмпункту. Лише потім вона зможе що небудь записати в картку. А оскільки дитину не вкусили, то іти до травмпункту зайве..
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляЯ погнала
Заяву написали. Завтра теоефонуватиму в муніципальну варту міста- саме вони мають право безпосередньо займатися цим питанням.
owl62• 03 апреля 2023
Ответ дляMiss Sims
А до психолога? Дитина отримала велику психологічну травму. Вночі не плакала?
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Вы правда уверены, что собака может гулять без намордника, бросаться на людей/ детей?
Собаку тоже нужно воспитывать. Воспитанная собака, которой занимались - просто мимо пройдет, а не сверху ещё на ребенке потопчется.
А хозяин как минимум от тянет и извинится.
Отож, яке вибачитися.
Хазяйка вже вдруге дивиться в очі і бреше, що то винні діти та я, мама. Бо тварину спровокували. І це одразу після інциденту. Нагла брехуха.
Я була в шоці, як вона мені це вчора почала доводити.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Автор, там де це сталось були камери відеонагляду? Є якісь докази, що це було? Свідки були?
Безпосередньо свідків поруч не було, а от щодо камер спостереження сьогодні буду з´ясовувати. Дякую за пораду.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Автор писала що синців не було. Якщо були, то теж питання які? Від падіння? Від собаки? Я вважаю що такі ситуації недопустимі. Але, я зараз кажу про те, чим факт можно доказати.
Вдома дитину оглянула, дякуючи тому, що був вечір, прохолодно, одягнула тепліше. То безпосередньо синців не знайшла.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Покупаете шокер и при виде собаки нажимаете. Собаки боятся этого звука и так каждый раз при виде собаки пока не зшагугаете. Думаю ваша соседка сама вас обходить начнёт
Сьогодні замовлю в інтернеті, бо в навколишніх зоомагазинах не було жодної моделі.
TakaModa• 03 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Я не люблю чужих детей. Нет, давайте серьезно, с какой радости я должна их любить? Но на улице со своей собакой кручу головой во все стороны, что бы с ребенком не столкнуться. Хотя моя собака детей не трогает. Но она собака, у нее есть зубы и что может ей взбрести в голову я не знаю. И если не дай Бог, моя собака нападет на ребенка, то пинать я буду сразу. Притом свою собаку! Потому, что недопустимо нападения на ребенка из за того, что он например мимо пробежал. И даже если просто завалит без покусов, ребенок может сильно испугаться и например начать писать ночью в кровать. И писать туда до 16 лет. Или бояться собак всю жизнь, а это не нормально, жить в страхе. Город для людей и там должно быть безопасно!
Правда если к моей собаке начнет лезть ребенок и на просьбы не трогать, забьет-ибо он лидер и чужие тети ему не указ, пинать я уже буду ребенка в сторону его мамаши.
Перша адекватна відповідь людини, що має собаку
А то тут тут батл якийсь.
Чомусь ті хто мають собак якісь агресивні.
Цікаво було б побачити, як би вони діяли в ситуації, якби собака напав на їхню дворічку.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Автор, сама ви нічого не зробите. В нас така прибацана була. Зібралися усім під´їздом.а це людей 40 . Дочекалися поки буде йти з роботи і почали говорити, аби вона свою псіну в наморднику водила. В неї була такса але вкрай агресивна. Балакали чоловіки і досить жорстко. Серед них був акийсь адвокат, він там якісь статті називав, що напише позов і відкриє справу. Жінка вела себе нагло. Тоді їй сказали, що створять такі умови що вона буде змушена продати квартиру тут. Або вона аодить в наморднику, заходячи в під´їзд, або хай начувпється. Вона злякалася і після цього водила в наморднику, бо коли проти тебе настроєні 40 людей..то. а так ви одна нічого не зробите. Але псіна з нашого під´їзду нападала на всіх плюс одного покусала. Тому свідкіа було тьма. При наступному нападі треба викликати поліцію, аби зафіксували факт.і бажано не тільки від вас. 3 рази і то вже щось. Так казав той адвокат. А взагалі з придурошними собаководами справу мати важко. Собаку шкода.вона не винна, це ж не людина. Її так виховали +притрушені хазяї.
Для того щоб вплинути- треба об´єднуватися.
Вже не пустимо на самотік, вчорашній стрес усієї сім´ї спонукав до рішучих дій.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Говорите хозяйке что в следующий раз будете бить собаку если она подойдёт к вам на расстояние вытянутой ноги или к ребёнку, пусть обходят
Я б ещё электрошокер купила и показала что в следующий раз удалю собаку если она ребёнка тронет или рычать будет
Так і буде. Сьогодні ж замовлю.
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляMiss Sims
Удачи Вам и пусть всё получится!!
ГаляМ• 03 апреля 2023
У сусідньом удомі в хозяйки було дві великі собаки. Якось вони покусали людину - приїхала поліція і нафіг застрелили тих собак. Так хозяйка завела нових тепер...
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляБавовнятко
В нас в під’їзді живе прибацаний джек рассел. Гавкає як якийсь психопат. Собака має бути на повідцю це перше. По-друге, тій собаці потрібно до кінолога і сумно що власники це не розуміють(( Я б шокер носила і фільмувала психовану собаку.
Цей теж гавкає. Сусіди жалілися. Але нам чути менше, бо будинок панельний і три поверхи різниці глушить звук. Але чую, як виє та гавкає.
TakaModa• 03 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Автор, я поддерживаю вариант ’несчастного случая’, но сделайте по умному с алиби.
Как меня в Украине бесили собаки. Она не кусается, это удобрение, себе намордник одень, не бойся - это она играется, я говно убирать не буду, в сумках в магазин/кафе, лай на весь дом.
Там где я сейчас есть обязательная ежегодная сертификация собак. На дружественность к людям и животным. Не прошел - штраф. Перездача через пару месяцев. Снова не прошел - штраф больше, обязательные занятия с кинологом, последняя перездача. Не прошел третий раз - собаку забирают.
Не убрал, в городе без поводка, собака лает в квартире - штрафы не хилые. Тут отдельное подразделение полиции специально по вопросам собак. Я наконец-то выдлхнула.
Ідеально!
Так має бути в кожній країні.