ИграйМойГормон• 03 апреля 2023
Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?
Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!
Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.
Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!
Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.
Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.
Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Ответ дляJaSonechko
А я ведь никого не оскорбила, а Вы уже нахамили.
ваша позиция оскорбительна для пострадавших людей, я вообще в шоке с темы, огромная псина топталась на ребенке - и тут и мама виновата, и ребенок, и вообще бедна тваринка, а псина с психическими отклонениями явно уже
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я боялась что бросятся на сына. Он в санках был беззащитен. Перед этим прочла.что нельзя спиной поворачиваться и орать громко на собаку нужно.проявляя ’силу духа’
Делала тогда в шоке всё что могла.
Гормон страха выбрасывается сам))) трудно ему сказать ’стойраздва!’)
Делала тогда в шоке всё что могла.
Понимаю. Просто говорю о том, что правильная оценка ситуации позволяет избежать истерики. И легче справиться с собаками. А дворики часто со слабой психикой, их фигней отогнать можно.
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Вам повезло. У нас в городке была похожая история с иным концом.
Да.если бы бросились.пришлось бы в рукопашную вступать. Хорошо была в толстой дубленке.хотя рууки и лицо голые
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляnavang
Там под аватаркой можно кнопочку нажать и увидеть все мои комменты. Как раз маме я советовала, как отвадить и собаку, и хозяйку. Моментально, результативно, надолго.
Про огромная псина - насмешили)
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляJaSonechko
Я не хочу справляться с истериками и страхами. Поводов иных достаточно
Я за отлов и усыпление.если нет иных способов сегодня оградиться от источника опасности
ImperoTanya• 03 апреля 2023
Зразу поліцію. Свідків. Перша заява - попередження. Друга заява - не належний вигул самовигул без намордника чи з ним. Повинні забрать собаку.
Як правило собака не тільки вас дістала. Зкооперуйтеся з сусідами - хай підпишуть. Будьте впевнені - є закон України і пофігу що поліції нема куди забрати агресивну собаку. Ваша правда і закон
Ответ дляJaSonechko
Ну Вы знаете, неадекватов полно с обеих сторон. Мне выдавали претензии типа как я дома живу, собаки ж воняют. Либо что нефиг собаке ходить по улицам - только на площадке для выгула. К слову, их штук 25 на 2х милионный город. Но до площадки мне сказали собаку на руках нести) Собачка 25кг) Ибо нефиг водить по улицам. И такие претензии были только потому, что собака подошла к клумбе, даже не заходя в нее, и понюхала. И была в надежной амуниции и на крепком поводке.
Ні, неадеквати в даному випадку - лише господарі собак. Собаки не повинні заважати іншим людям абсолютно. Вони не повинні навіть підходити до сторонніх. З під’їзду виходити на короткому повідку біля господаря. Бо на вулиці крім дитини, міг бути і алабай, і хто завгодно. В адекватного господаря, собака не буде мати й шансу до когось підійти, бо буде завжди біля нього. Тоді всім іншим буде пофіг на таку чужу собаку. Але господарі самі провокують інших людей, не виховуючи своїх собак.
Я вигулюю проблемну собаку, то я ніколи не піду туди, де бачу проблему. Купу раз я просто розверталась і йшла додому, коли бачила що гуляти нам немає де, бо там інші собаки. Тренера вчать вигулу великих пород - на короткому повідку і у відповідному ошийнику(бо є собаки що знімають ошийник в приступі, якщо він не правильно підібраний).
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Да если речь о частном секторе - там своя атмосфера. Там хозяева тупо выпускают собак шастать, естественно, бесконтрольно.
Ответ дляchornoruk
Автор, у нас в сусідньому дворі живе бездомна собака, але її бабулі зробили будку і підгодовують. Так собака такий невеликий, але постійно кидається за ногу. Мій син коли йде до школи вона постійно кидається на нього, і на мене, на багатьох. Особливо, коли чужі люди повертаються додому «дворами навпростець» то вона теж постійно кидається. Восени перед війною мій син вийшов з під’їзду, і ця собака напала і покусала його. Відразу зазначу, ми не ображаємо тварин. Я викликала міліцію, склали рапорт. Дитину відвезла в травмпункт обробити рани. Собаку забрали на дві неділі в спеціальний пункт для нагляду за сказом, через дві неділі повернули. В мене рука не піднімається вбити/отруїти ту собаку. Але висновок такий, ніхто нічого зробити не може. І всі тварини в пріоритеті над людьми. Доречі коли собаку забрали в той пунк нагляду, туди вже зателефонували скільки сусідів, уточнити що з собачкою, коли її повернуть, що вона там буде робити. Для мене це дивно, але ніхто не поцікавився станом дитини. Мені шкода мою дитину. Але я в шоці з людей, ну як тварина може бути в пріоритеті над людиною.
Ваш син не боїться тепер сам виходити з під´їзда?
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляJaSonechko
Не.то были не дворовые.поселковая стая бродячая.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляMamaGalya
Не поверите) Из подъезда моя собака выходит на поводке, смотанном до длины см 25. И я стараюсь вообще не заходить, если вижу, что перед нами люди идут - знаю, что есть такие, кто боятся собак. По городу собака ходит на метре поводка максимум. И физически не может дотянуться до людей.
Но гонева на мою собаку дофига, причем причины самые неожиданные. К примеру - собака оставила кучу. Пока я лезу за пакетом, уже орут, что здесь не туалет. Говорю, разделяю полностью, сама ненавижу в г.но вступать, убираю вот. И знаете - а ведь все равно не так. И знаете, почему - вот г.но я уберу, а ЗАПАХ же останется. И придут бездомные и наср.т тамже.
Ответ дляJaSonechko
Про огромная псина - насмешили)
Многие дети с 8-9 лет сами ходят в школу. Они не будут с собой носить перцовый балончик и большинство растеряется, если их окружит свора собак или даже 1 собака начнет кидаться и кусать.
Что делать родителям школьников?
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тоже таких не люблю( Единственное - они долго не живут. У нас по району тоже бродят разные... Одна стайка выдохла за год примерно, сейчас вот новая лазит. Тоже кидаются на собак. Ну просто обходим их, что еще с ними делать(
Ответ дляtanitabonita
Розповім свою історію.
З початком війни переїхали у село, до чоловіка на батьківщину.
Там пес домашній, метис вівчарки. Жив зі свекром. Злий був, особливо до дітей. Страшно було дитину відпустити на подвір´я гуляти. Ми його годували добре, не ображали. Думали, він зміниться.
Собака зірвався з цепу і накинувся на мого 10-річного сина. Погриз дитині вісок, плече, руку. Чоловік прибіг і відтягнув, він покусав чоловіка за ноги, погриз руки і пальці. В нього як кляма впала, він готовий був рвати кожного. Молодшій донці 2 роки. Якби це була вона, її б уже або не було, або він би її покалічив. Собаки вже немає.
Пишу як є. Знаю, зараз почую від собачих мам купу ’добрих’ слів. Але мені байдуже.
Люди! Почуйте мене, будь ласка! Якщо ви бачите,що є небезпека для вашої дитини, не відкладайте це питання на потім. Бо ’потім’ вас може не бути поряд і станеться біда.
В нашій країні треба ввести психологічні тести для власників великих порід собак. Бо взяти вівчарку і не виховувати її - може обернутись катастрофою. І собака в цьому винна не буде, а присплять все одно її ( таке
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляJaSonechko
Отлавливать и усыплять соответствующим службам. Нет возможности видимо сегодня с ними иначе.хотя и отловом никто не занимается.
Но..на массиве где я живу.пару лет назад бродили стаи по дворам.грелись на солнце. Сейчас стало в разы мееньше.вижу пару шт максимум. Может таки занимаются.за что благодарность тогда
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Что делать родителям школьников?
Так это довольно масштабная проблема. По закону собака подлежит отлову, только если покусала. И то... Ну Вы представляете, как это реализовать? Это надо собаку до приезда полиции поймать и зафиксировать. Кто-то сможет, но ведь таких сильно мало.
И куда собаку потом? Госприют вряд ли возьмет. Это нужно на законодательном уровне регулировать численность беспризорных собак, исключить хотя бы их разведение, кроме того, исключить выбрасывание домашних собак. Нет у нас в стране этого, увы. Поверьте, мне тоже сильно мешают стаи.
Но на сегодняшний момент спасение утопающего - дело рук самого утопающего.
Своему ребенку дала бы перцовый баллон.
Ответ дляJaSonechko
Своему ребенку дала бы перцовый баллон.
Выше советчица писала, что собаку, которая искусала ее сына, отловили и... привезли обратно
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Ну молодцы, что сказать(
Опа у нас в стране с этим.
Я рассчитываю только на свои силы.
Опа у нас в стране с этим.
Я рассчитываю только на свои силы.
Ирина-bbd0• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
А потом зоошиза будет заламывать руки.что злые люди собак травят
А что еще делать
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Мои родители ездят на великах с шокерами и ультразвуковыми отпугивателями ( бесчисленное число случаев, когда стаи бросались.
Боятся шокеров?
Ответ дляvetka
нормально. його спасла його шия.
я й до цього гуляла з ним і обходила десятою дорогою інших собак. агресивних хватає будь якої породи: і йорки і тої.
але... якось ніколи не було бажання вбити іншу собаку або пнути.
тому і пишу, що безпека все ж таки в наших руках. що зробиш, якщо ми живем в таких умовах.
чоловік тоді накричав на ту хазяйку. вона сказала, що це вперше таке з ним. сьогодні їх бачила здалеку. поводок, але без наморника. я відійшла ще далі від пригод на свою голову.
на рахунок вашої дочки. не знаю чому, але я завжди напружуюсь, коли поряд іде собака. хоча вже доросла жінка) я в любий момент чекаю, що на мене можуть напасти. та мене покусала в дитинстві така шавка, може через це.
Добре, що все так скінчилося.
Доньку ніколи не кусали, та не нападали от прям так, щоб впасти, забитися. Оте рявкання на вулицях може вплинуло.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А что еще делать
Ну, Вы знаете. На ребенка моего не бросались. Бросались на собаку неоднократно, 2 раза собаки срывались с амуниции, один раз моего погрызли. Я искала, чем защититься. Но я выбрала средство, которое только отгонит чужую собаку, не причинив ей существенного вреда. Я не могу причинить вред живому.
Кстати, да, вспомнила. Меня в детстве кусали. Ту собаку отслеживали 2 недели, чтобы бешенство исключить. Даже кормили. Так что я все равно против причинения вреда животным.
Красавишна-Улыбавишна• 03 апреля 2023
Владельц - неадекват. Но я бы убила собаку которая напала на моего ребенка.
Был случай давно. С тех пол электрошокер и перцовый баллончик со мной.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Да, максимально эффективное средство оказалось, как ни странно. Все перепробовали. Боятся треска специфического
А только на дворнягах пробовали? Просто интересно, на породистых, с более устойчивой психикой, сработает?
Ответ дляJaSonechko
Работает. Сейчас очень много брошенных собак, говорили, видели в стаях явно породистых, которых никогда раньше не было, обычно стаи из дворняг.
JaSonechko• 03 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Срасибо) Наверное, надо и шокер купить. Утомили подбегать орать
Moon shine• 03 апреля 2023
До речі,учора на моїх очах на вулиці зчепилися дві такси. одна загризла іншу. розняти не змогли. ось вам і без намордника. а на місці такси міг бути будь хто. хазяйка там падала і заламувала руки,але...
такий безлад лише у нас. закордоном жодна собака не гуляє на вулиці без намордника. а як вийде- то штраф такий вліплять хазяїну,що в сраці залипне. Що у Угорщині,що в Германії. В нас на це не реагують,тому бидлячі хазяї розпаскудились
Ответ длякак тебе такое илон маск
6 кг собака
опасна, да. Авторша не опасна? За ребенком не следит, сегодня собака, а завтра что?
А как она должна следить возле подьезда? Поставить охрану, надеть поводок на ребенка и оградить забором, что бы собачник могли выгуливать своих бешеных псов без намордника?