from Ukraine• 03 апреля 2023
От навіщо я все життя фігачу по 18 годин в добу?
Чесно, дуже хочу поговорити з такими ж. Це колись закінчиться? Прийде якась умиротворення?
З інституту, вчилась і працювала, одну ціль закрила, валила до іншої і так далі по житті, потім кар‘єру будувала, хороша посада - скоротили, обідилась і далі ...рячу, другу вищу здобула, бізнес відкрила і там ...рячу. Вже війна і все зупинилось, але тільки не я приїхала в іншу країну, люди якось розслаблені, хто на допомогу нормально диве, я ні мені треба заняти себе до відпаду, як мотор в одному місці. Зараз ще весна, то мене не зупинити, сонце встає і я спокою не маю. То так завжди буде? Цей нескінченний план дій?
ПироженкА• 03 апреля 2023
За дурною головою нема ногам спокою
Хоча у вас навпаки, надто розумна голова, а результат той самий.
Підмітайло• 03 апреля 2023
Такое питания а хто користується плодами вашої праці. Бо ви з таким графіком наврядчи встигаєте
НеВРотик• 03 апреля 2023
Можете довести себя до истощения, физического и нервного. Нужно уметь и отдыхать. Это я поняла, оказавшись в больнице. Теперь вообще не работаю.
Пацелуйнитуда• 03 апреля 2023
Бо ви в цьому процесі сенс життя відчуваєте може?
У вас ще щось, окрім робота/навчання у житті є? Вибачте за таке особисте питання, просто не уявляю, як за 6 годин, що у вас залишається встигнути мати ще щось.
Додекаэдр• 03 апреля 2023
1. Що таке обідилась?
2. Так вам це подобається чи ні? Кожен сам обирає, як йому жити.
А поговорить?• 03 апреля 2023
Ну результат хоч приносить такий темп життя? Не тільки фінансовий, а задоволення Ви отримуєте?
from Ukraine
• 03 апреля 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Все є, діти, хоббі, чоловік.
Ну 18 годин не щодня. Я може не так написала. Звичайно я приділяю час сім‘ї, але то все вічно з якимось сенсом, всі при ділі постійнл
from Ukraine
• 03 апреля 2023
Ответ дляНеВРотик
Та вже так 24 роки
Пацелуйнитуда• 03 апреля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Все є, діти, хоббі, чоловік.
Ну тобто ви добряче перебільшили))
from Ukraine
• 03 апреля 2023
Ответ дляПатика-мотика
Да, такая ваша доля.
Не умеете отдыхать)
Вас ждет успех!
Не умеете отдыхать)
Вас ждет успех!
Та в мене є успіх, але наприклад, я не можу повалятись день в ліжку, мучить совість, десь несе мене.
from Ukraine
• 03 апреля 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну тобто ви добряче перебільшили))
Тобто?
А поговорить?• 03 апреля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А ви хочете повалятись в ліжку?
Oksana-f9a3• 03 апреля 2023
Як я вас розумію, я заступник директора магазину відкриваю і закриваю магазин з 7 до 22, отак відпрацьовую 4 дні і жити не хочеться, а ще скорочують штат і за вантажника і за всіх, вчилася в університеті зубрила все, а роботи нормальної не має. Перед війною ледь не звільнилася, зупинили тепер єдиний спосіб звалити це мабуть в декрет підти, бо це не та робота що розвернувся і пішов і страшно залишитися без роботи. Хто працює більше 12 год на добу дівчата Ви герої)
наКоблучках• 03 апреля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А что говорит ваша совесть, когда вы хотите полежать в постели?
Завжди з рушником• 03 апреля 2023
Зайчик-энерджайзер?
))
Вы супер, но 18 часов в сутки - это занадто. А живете когда?
))
from Ukraine
• 03 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках
Ну відразу 350 ідей, потім переконую ніфіга, лежи відпочивай, в результаті я починаю всерівно щось робити, десь мені треба їхати і все
Оч@ров@Шк@• 03 апреля 2023
Такая же. Фильм не могу посмотреть, тк зря потрачу время. Могу только в кинотеатре, там не встанешь и не пойдёшь дела делать:-) У меня ещё есть фишка, напрягают люди, которые сидят без дела. Маме звоню, первый вопрос что делаешь, она говорит с котом играю и меня аж подбрасывает:-)) Мне нра такая жизнь!
Я тут Живу• 03 апреля 2023
Коли ж Ви серед цього встигли і заміж вийти і дітей народити?з роддому на роботу пішли?
А поговорить?• 03 апреля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Ну так це і є життя, по суті. Вам не потрібне те валяння у ліжку, у Вас є енергія на щось більше. Незрозуміло чому Ви на ньому так зациклились.
Я ось домогосподарка, то теж лягаю о другій ночі, встаю о пів на сьому, і постійно є чим зайнятись (тільки грошей не отримую).
Додекаэдр• 03 апреля 2023
Чоловік розділяє ваш мотор в одному місці? Діти такі ж заведені чи ледачі дивлячись на вас?
from Ukraine
• 03 апреля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ясно
Аналогічно