ТигрЛьвович• 03 апреля 2023

Якби у вас подруга запитала як у вас починались стосунки з мж, ви б образились?

Бо у мене якась дивна подруга. Я запитала типу на перших парах як у них все починалось, бо я зовсім бездосвідна і вона знає про це. Так вже тиждень не відповідає. Я в шоці. Можна подумати що ледь не в ліжко залізла до них і щось там випитую. Так що, це занадто чи ні? Але ми достатньо близькі... я їй багато чого про себе розповідаю дуже особистого. Ну капець...
автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
*з мж

Ширли-Мырли• 03 апреля 2023
Може злякалася, що ви око накинули на її щастячко
Глубоководная селедка• 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
*з мж
Мж це хто?
АнтиТроль• 03 апреля 2023
Може забула відповісти? В мене так було якось. Я десь в транспорті на автоматі прочитала повідомлення, не відповіла. Забула. А потім десь через тиждень помітила. Але це із знайомою, якою не кожень день спілкуємось
Ms. Android• 03 апреля 2023
Гугл перекладач зламався?
Ромашкинная• 03 апреля 2023
Не відповіла, той не потрібно допитуватися.

Скористайтеся пошуком на цьому сайті. Тут таке пишуть!...
Амелі на мілені• 03 апреля 2023
У меня нет подруг. Есть приятельницы. Если бы кто-то из них спросил меня, как начинались мои отношения с тем или иным мужчиной, я бы ответила
автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
Ответ дляРомашкинная

Та просто фішка в тому що я думала що ми близькі. А виявляється що не ближчі ніж тут з вами на порадниці під анонімами.
Ромашкинная• 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ви молодчинка

автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
у нас різні смаки це однозначно
Амелі на мілені• 03 апреля 2023
Когда в 19 лет я начала встречаться со своим первым мужчиной, одна из одногруппниц догадалась, что у меня кто-то появился, и начала спрашивать, было ли у нас, больно ли это. Я ответила. У нее на тот момент еще не было опыта интимной близости. Она одно время ходила за ручку с нашим одногруппником, целовалась с ним, но до интима дело у них не дошло
Поліцейський патруль• 03 апреля 2023
Может там неприличное что то
ПП-шница• 03 апреля 2023
Может это не была какая-то романтическая история.
Два-три тижні і фсьо• 03 апреля 2023
Вони студенти і починали відношення прямо на парах?
Два-три тижні і фсьо• 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
З чого саме ’виявляється’? Ви її запитали, вона одразу замовчала і вже тиждень не розмовляє з вами?
автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не знаю
автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Да
Два-три тижні і фсьо• 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Не знаю
Чому тоді питали про перші пари?
Два-три тижні і фсьо• 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Да
Прикольно. Ну, буває. А що таке ’мж’?

Липка-прилипка• 03 апреля 2023
Та а вам зачем это собсна? У каждого свой сценарий)
Залізний кіготь• 03 апреля 2023
Просто забыла ответить . Отвлеклась на что-то
КучМала• 03 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Прикольно. Ну, буває. А що таке ’мж’?
Мужчина ?
Два-три тижні і фсьо• 03 апреля 2023
Ответ дляКучМала
Мужчина ?
Чи молода жінка) Чи мужчина-жінка. Автор не розкриває інформацію)))
Директриссимо• 03 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Молодий (модний, місцевий, метросексцуальний) жених, Жентльмен
автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Прикольно. Ну, буває. А що таке ’мж’?
Мужчина.
автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Для прикладу. Аби було якесь розуміння. Бо в серіалах все не так
Липка-прилипка• 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Бажаю вам тоді власних знайомств)
Червона калина• 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Мужчина.

Автор, вы знаете что такое отношения жмж?
Вы спросили у подруги как у неё начинались ’стосунки з мж’? Так вопрос подразумевал что в постели с вашей подругой были и мужчина, и женщина. Вы реально ту женщину рядом с подругой видели? С чего вы решили что ваша подруга - бисексуалка?
Я бы тоже перестала с вами общаться после таких вопросов о тройничках.
автор ТигрЛьвович • 03 апреля 2023
Ответ дляЧервона калина

Ото ви дивна. Вам скільки років? Тут і близько нема такого питання, це просто сленг і нічого такого не подразумівається.
Червона калина• 04 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ну вот на сленге отношения девушки с мж - это тройничек.
Я - взрослая тётя, мне 35.
А вам, небось, 18?
Прежде чем пытаться общаться на сленге, выучите его.