Тишком нишком• 03 апреля 2023

Цікаво багато нас задовбаних

2 дітей підлітків і чоловік, з роботи приходжу у 18, готую, потім була конференція в ГО (по пн), потім вийняли дитині з ноги завусеницю, вечеря, потім треш, англ мова з дитиною, жах, елементарно не розбирає.... сиджу читаю своє бо завтра залік. Поки всі сплять... це пппц
Результат:
вже голосів: 144
60 (41.67%) Така ж ф..ня
34 (23.61%) Не напружуюся
25 (17.36%) Працюю, але не так
24 (16.67%) Свій варіант
1 (0.69%) Хотіла б працювати ніц за що
ТигрЛьвович• 03 апреля 2023
Почему репетитора ребенку по англ. не найдёте?
автор Тишком нишком • 03 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Знайшла якраз до того була її вчителька рік 0 знань враження що їй не дається... хоча розумна в решті дитина
Люблю пиво• 03 апреля 2023
Что поделать, подростков надо пережить. Поступление ваще лютый трешак, очень геморно, денежно и нервно(( лучше вам закончить свои обучения к этому моменту.
А как поступили и типа взрослые, становится чуть проще. Но и нагружать домашним тоже надо, не тянуть все самой до пенсии. Кстати, покупные пельмени и блинчики- милое дело. Макароны наше фсе
Крию матом страшно• 03 апреля 2023
Чого діти по побуту не допомагають?
А у чоловіка шо з руками? Чого вечерю не зготував?
Кумедна• 03 апреля 2023
Я не взваливаю на себя больше чем могу потянуть.
И даже то что могу не взваливаю...
Люблю пиво• 03 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
Не тот репетитор. Все.
Бодіпозітівна• 03 апреля 2023
Тоже задница ,2 е детей один школа ,второй лезут зубы очуметь можна ,ищу в комнате пятый угол куда сховатся
автор Тишком нишком • 03 апреля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Чого діти по побуту не допомагають?
Військовий там треш теж. Він часто допомагає. Сьогодні забрав дитя зі спорту ввечері. Схоже ми всі як лимони
Сон і дрімота• 03 апреля 2023
Нет ,потому что я умная и у меня есть няня и муж который за это все платит
Я а живу в свое удовольсвие и зарабатываю деньги на своем хобби .
Крию матом страшно• 03 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
Який такий треш? Якшо руки на місці і прийшов раніше вас, то ласкаво просимо на кухню.
Міряю від одиниці• 03 апреля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Чого діти по побуту не допомагають?
А чоловік не може теж прийти в цей час з роботи?
Каляка маляка• 03 апреля 2023
Я делаю все в кайф, есть помощница раз в неделю, пельмени готовятся 10 минут если что, а бутерброды и того быстрее. Учеба интенсивная у меня была до замужества
автор Тишком нишком • 03 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
У 20 приходить може бути макс 1 вихідний в тиждень
Хтомолодець? Я!• 03 апреля 2023
Все так же
автор Тишком нишком • 03 апреля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Я за вас щиро рада. ))
Міряю від одиниці• 03 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
Таке враження, що в усіх тут чоловіки і працюють, і готують, і прибирають після роботи.
На практиці такого не бачу. Максимум у вихідні щось
Єдина Країна• 03 апреля 2023
Нет детей нет проблем. Моя бывшая коллега так ныла всегда и в итоге началась война и предыдущие заботы оказались мелкими неурядицами.
автор Тишком нишком • 03 апреля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Я не нию, може почитаю виходи і винаходи які...
Та і не згодна без дітей. Життя моє цікаве
Крию матом страшно• 03 апреля 2023
Ну то добре, шо попривчали чоловіків, шо ні за холодну воду-ні приготувать, ні уроки з дитиною повчить. Він же на роботу ходив.
Ну з такою логікою -надривайтесь самі, велкам як то кажуть.
Крию матом страшно• 03 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
Берете чоловіка і кажете йому, шо так то він не один живе, має сімю, тому треба йому також включатися в родинний побут. Супер винахід, пробуйте.
На пів ставки• 03 апреля 2023
Дети и семья это не только розы.
автор Тишком нишком • 03 апреля 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Та нормальний він готує на вихідних м´ясо рибу... дітей стимулюю виходить через раз. Трохи бачу лінь і до уроків теж
Чарівне зіллячко• 03 апреля 2023
Автор, у меня тоже 2 подрострака )) только вместо работы- учеба (2) и малыш 2 года
Не знаю, но у меня сил нет , по моему уже с утра
Єдина Країна• 03 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
Я в переписке грубой кажусь) без эмоций, извините. Хотела сказать, что держитесь, бывает хуже.
Хвець-тець• 04 апреля 2023
Я вообще не догоняю какого я должна учить детей ((( !!
Кто то учитель деньги получает , я ращю за свой счет налогоплательщика будущего еще и учи .. объясните где у меня и ребенка образовалось тогда « должны государству « вот где вопрос .
автор Тишком нишком • 04 апреля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
все буде період такий) головне 🇺🇦
Холодная каша• 04 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
Я вам могу ответить, но вам не понравится)))
Учитель читает урок на 30 человек. А каждый ребенок учится в меру своих возможностей и в своем темпе))
Мой завтрак• 04 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
´в решті´? Чи в решеті? Чи ´врешті´?
Кому треба залік, той забувай про мережу. Врешті
Чарівне зіллячко• 04 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
все буде період такий) головне 🇺🇦
Та да))) я решила, или подсказали, не помню, что это жизнь ждем мира! Думаю это главное ! И в жизни нашей и решении многих проблем 🇺🇦 берегите семью
Точу ляси• 04 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Якщо треба, то мій і готує, і прибирає... От останній тиждень я майже постійно лежу (травма), то він на кухні після роботи шебуршить. Я максимум прання запускаю, вивішує він. Може ж! Але як в мене все гаразд по здоров´ю, то він - побутовий інвалід з лапками)))