Луковая• 03 апреля 2023
Проблемна зневоднена шкіра - який у вас крем?
Маю проблемну шкіру (закриті комедони) і одночасно зневоднень шкіру. У кого такі ж проблеми, що підійшло з денних зволожуючих кремів?
За порадою косметолога з останнього брала такі renew, Christina - якісь ніякі, не дуже підійшли.
Покорительная• 03 апреля 2023
Один крем вам не допоможе, потрібен комплексний підхід, починаючи з очищення, тонер, сироватка, а потім уже крем.
Луковая
• 03 апреля 2023
Ответ дляПокорительная
З іншими засобами все ок, шкіра зараз в нормальному стані. Зневоднення пов’язано з завершенням курсу пілінгів, це не постійна проблема, а тимчасовий стан.
Шукаю відгуки саме по кремам.
Чумачечая_• 03 апреля 2023
базовая увлажнялка обычная такая - честно скажу - для крема за 400 гривен - очень норм, не забил поры, что мне прям самое важное.
но у меня много других средств, которые помогают коже. крем расцениваю как увлажнение только. активы в концентратах, сыворотках и лосьонах.
Губки-уточкой• 03 апреля 2023
Автор, вам дівчата вірно пишуть, треба не сам крем дивитися. Взагалі уход треба починати з очищення, це гель для вмивання і тонік або лосьон. Це 70 % вирішення проблем вашої шкіри. І тільки тоді дивитися креми , сироватки. Дуже раджу фірму, кидаю фото назви. Там чудовий гель і тонік зволожуючий. Вже після них кожа наповнена вологою. Крема там теж чудові. Зараз знайду вам гель и тонік, як вони виглядають, бо не вдома.
Губки-уточкой• 03 апреля 2023
Ответ дляЛуковая
Шукаю відгуки саме по кремам.
Якщо тільки крем, то цей чудовий.
Тракторні війська• 03 апреля 2023
Вся серия skin 1004 с центнеллой, отлично увлажняет. Но у меня и массаж присутствует, и рф, и микротоки, а это тоже дает свой результат.
Вообще люблю корейские сыворотки, тонеры, эссенции. Если наслоить, отличное увлажнение и собираешь как бы состав многокомпонентный из всего что есть в каждом слое
Пилосмок працює• 03 апреля 2023
Автор, у меня такая же проблема. Нашла для себя выход: беру флакон спрей 100 мл, туда воды питьевой и несколько капель сыворотки для лица. Взбалтываю и пшикаю на лицо перед нанесением крема. Я чередую Аверак и Виши.
НЛОша• 03 апреля 2023
Соблюдать водный баланс, можно добавить пептиды коллагена
И многоступенчатое увлажнение.
Вообще на самом деле может взять серуи с гаулуронкой и крем вроде CeraVe, или Dr Jart с керамидами
И многоступенчатое увлажнение.
Губки-уточкой• 03 апреля 2023
НЛОша• 03 апреля 2023
Ответ дляЛуковая
Шукаю відгуки саме по кремам.
Тогда обратите внимание на косметику, которая восстанавливает барьер кожи. manyo, real barrier, ну или те с керамидами, что ниже написала.
Тішуся неперетішуся• 03 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Институтум гидрафьюжн
В мене супербіотік зараз, плюс їх же під очі. Зволожує гарно.
Столічна штучка• 03 апреля 2023
Мені підійшов зволожуючий крем Фізіогель. Умивалка їх не дуже, краще Cerave.
Луковая
• 03 апреля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Якщо тільки крем, то цей чудовий.
О, був у мене такий) дякую, що нагадали - на літо якраз дуже добрий
ГороховаЯ• 03 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Косметику змиваєте ним?
Столічна штучка• 03 апреля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Косметику змиваєте ним?
Косметику змиваю спочатку міцелярною водою Біодерма (рожева), потім Cerave для нормальної та сухої шкіри.
Консультавалась з дерматологом.
ГороховаЯ• 03 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Консультавалась з дерматологом.
Кераве гель чи емульсія?
Столічна штучка• 03 апреля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Гарно зволожує?
Порівняно з умивачками від фізіогелем і Ля рош краще. В мене суха шкіра, я одразу ще й крем в використовую. У дочки змішана, зовсім не сушить.