Мошей ницца• 03 апреля 2023
Хто знає цю посередницю? Може щось трапилося?
Замовляла Кіко Мілано через цю посередницю ще у серпні 2022. Оплата була 15.08.2022 на карту Коруняк Ольга Петрівна. Зараз дивлюсь, що востаннє вона була на сайті 16.08.2022. Звідки ця жінка, я не знаю. За гроші вже мовчу)) Аби нічого поганого не трапилося
Цвірінь• 03 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Гроші зібрала, за кордон виїхала. Оголошення видалені.
Чого ви така зла? Може щось сталося, адже аійна
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Схоже на обман, але могло щось і трапитися лихе. Такі зараз часи(((
Бесконечность-не предел• 03 апреля 2023
Аж с августа ждали??? Больше полугода?
П.С. Ваш ник на ситуацию прям намекает)
Електрохарчування• 03 апреля 2023
Ответ дляЦвірінь
Ну объявления зачем тогда удалять?
Цвірінь• 03 апреля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну объявления зачем тогда удалять?
Може термін розміщення збіг
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Аж с августа ждали??? Больше полугода?
П.С. Ваш ник на ситуацию прям намекает)
Я писала їй у жовтні, потім забула. А це сьогодні побачила ту косметику у іншого посередника і думаю, я вже таке замовляла))) Пішла шукати переписку в повідомленнях, аж тут таке
Сладкий лимончик• 03 апреля 2023
Ответ дляЦвірінь
Тобто, хочеться вірити, що людина мертва, але чесна, ніж людина жива , проте шахрайка?
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Най краще шахрайка. Все одно усі свій хрест нестимуть колись
Бесконечность-не предел• 03 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Вы ранее заказывали у нее? Город какой? По соцсетям искали?
жінка незаміжня• 03 апреля 2023
А если номер карты остался может посмотрите ФИО и поищите в соцсетях
Цвірінь• 03 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ні, хочеться вірити що жива, але, можливо, виїхала з небезпечного регіону
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ні, замовила вперше. Але рейтинг у неї був. Ніде не шукала. Почала звідси, може які її знайомі відгукнуться
Електрохарчування• 03 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Посмотрите на фейсбук. Она там одна. В гугл выдает как декан универа
Бесконечность-не предел• 03 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Маловероятно. Скорее админам уже больше виднее. Хотя бы знают удалила объявления или срок закончился.
Сладкий лимончик• 03 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Якби це було до війни, то я би теж подумала, що щось сталося. А зараз, коли і сьогодні люди виїжджають, перше, що приходить у голову - виїхала. Можливо не планувала, раз ви їй оплатили. Але правду знає лише вона.
Сладкий лимончик• 03 апреля 2023
Ответ дляЦвірінь
Можна і з іншого району на сайт заходити.
Тоді все одно, гроші отримала.
Щепотка_совести• 03 апреля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну объявления зачем тогда удалять?
Они сами отключаются, если не обновлять
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Тоді все одно, гроші отримала.
Я вже пів світу об’їхала і звідусіль заходжу ))
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ага, бачу. Може й не вона
Електрохарчування• 03 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Ага, бачу. Може й не вона
Просто совпадает фио полностью
Тоскующая• 03 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Ага, бачу. Може й не вона
Напишіть їй в коментах бо особисті не всі читають при відсутності месенджера
Прізвище та ім´я яке?
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляТоскующая
Прізвище та ім´я яке?
Напишу в коментар, а то виявиться зовсім інша порядна людина, не гарно буде)))
Мошей ницца
• 03 апреля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Напишіть тим, хто їй відгуки лишав. Вони скажуть яке місто
Там такі старі відгуки, ще за 2020 рік. Мабуть, саме на це потрібно було звернути увагу
Пухнасті штани• 03 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ну виїхавшим нічого не заважає писати на Порадниці і на Кідстаффі в цілому