Закусенец• Изменено 03 апреля 2023

Дівчата, а Ви носите гаманці?

Якщо так, то порадьте, потрібен такий, щоб оті металеві гривні не сипалися, і зручно було дістати їх.
Ms. Сама прямота• 03 апреля 2023
Ответ дляКавуся
Сколько не пыталась покупать кошельки, все валяются. Мне не удобно)
Поэтому только карманы, мелкие отделения в сумочке, ну и карта в основном
Точно. И у меня валяются, не пользуюсь. В этот иногда только мелочь высыпаю, чтобы потратить, а то копятся железяки))

автор Закусенец • 03 апреля 2023
Ответ дляКавуся
Я раніше завжди з гаманцями, а потім якось перейшла на малу сумку, він не вміщався, то якось і пішло без, а зараз вже кілька разів ловлю себе на думці, що незручно, іноді лінь порпатися по тій сумці шукати дрібні. Сьогодні наковиряла дрібними майже 90 грн.
Сало не люблю• 03 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
В мене на кухні вже 2 банки керамічні повні монет, треба якось їх отоварити, а то 25 вже пропали.
В банк отнесите.
автор Закусенец • 03 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
25 в банке можно поменять на купюры
25 копійок вивели з обігу вже давно.
автор Закусенец • 03 апреля 2023
Ответ дляСало не люблю
В банк отнесите.
Поряд лише приват, а до них краще не ходити. Потрішки буду брати на покупки.
Ну шо не так?• 03 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
25 копійок вивели з обігу вже давно.
В Привате можно обменять на купюры. Папа в пятницу поменял. Я именно про монеты 25, 5 копеек
Обнимашкина• 03 апреля 2023
Ношу
Гаманець на повну довжину купюри.
Відділ для монеток на молнії.
Колись банк подарував, виявилося зручно. Хоча виглядає завеликим.
автор Закусенец • 03 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Не знала, дякую.
Протру пилюку• 03 апреля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Знаете что самое смешное, у меня сумы не большие но кошелек обязательно. Муж носит от 10 до 50 тысяч - в кармане.
У меня тоже любит по карманам распихать, а потом удивляется где деньги делись

Помогалочка• 03 апреля 2023
Гаманець не ношу.
Копійки замучили.
Купила монетницю і не нарадуюсь-мені зручно.
Коварная Зая• 03 апреля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Для мене в таких гаманцях не зрозуміла ота кишеня за блискавкою, там же монети не зручно діставати, пальці об блискавку шкрябаються кишенька зовсім пласка.
Так є гаманці з відділенням для монет, який закривається на фермуар. В мене такий маленький гаманець з купою відділень.
LIANA171185• 03 апреля 2023
Кошелек есть,но мелочь регулярно в карманах.Увы,сколько не искала себе идеальный,чтобы и для мелочи,и для денег,и для карт,и чтобы влазил в любую сумку и был небольшого размера-все не то.Видимо,такого кошелька в природе не существует
автор Закусенец • 03 апреля 2023
Ответ дляПомогалочка
Гаманець не ношу.
Копійки замучили.
А де купили, в мене в дитинстві була такого плану.
Помогалочка• 03 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
На olx замовили на всю сім´ю
Наберіть в пошуку монетниця
автор Закусенец • 03 апреля 2023
Ответ дляПомогалочка
На olx замовили на всю сім´ю
Наберіть в пошуку монетниця
Дякую, гляну.
Кондуктор трамвая• 03 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Вот я такая с Польши приехала. Без денег, привыкла картой платить. Села в маршрутку и тут до меня дошло, что заплатить то нечем
Водителю на карту. Во многих маршрутках так можно