КротоТо• 03 апреля 2023
Обида на мужа
Вы бы обиделись, если бы муж систематически читал ваши сообщения вечером после работы, но не отвечал, как и на звонки... а через 20-40 мин перезванивал без объяснений? Видимся по выходным только.
КротоТо
• 03 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
І що? Ну навязуйтесь і далі.
Та ні, не буду нав´язуватися. Але я не знаю, як донести вже до нього
Не боюся осуду• 03 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
Ответ один. Был в туалете или душе. Причем когда бы не позвонила
Дзеркальте його поведінку
КротоТо
• 03 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Не дзвонити і не писати першій. Матиме час - і позвонить і напише.
Він просто читає смс і виходить з вайбера. Бісить
Не боюся осуду• 03 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
Що донести? Людину не можна заставити поважати вас як особистість. Він знає що ви прибідите на задніх лапках
Та прям багіня• 03 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
То не пишіть. Не буде йому що читати - а ви не матимете приводу для образ.
Не боюся осуду• 03 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
Що ви там йому пишите постійно?))
Не боюся осуду• 03 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
У автора 2 дітей))
Не боюся осуду• 03 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Вони пишуть?)))
Вона не знає як не писати якщо 2 дітей
Та прям багіня• 03 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Вона не знає як не писати якщо 2 дітей
Не писати просто, береш і не пишеш. В нього так само 2 дітей. А взагалі я не дуже розумію, до чого тут діти.
Миссис Буркул• 03 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
Ну ответ один, он не один и даже не хочет напрягать кого-то разговорами с женой. Приедете к нему неожиданно, обрадуйте.
Как_б_не_так• 03 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
Почему прочитал сообщения и не ответил? Почему не брал трубку?
Занят был, а вы видно, что не очень
КротоТо
• 03 апреля 2023
Ответ дляJENYABEST
Я бы не писала ему больше.
Будет время напишет сам раз он такой занятой.
А на звонки бы его и смс отвечали?
А_я_ЛОЖУ!• 04 апреля 2023
Ответ дляКротоТо
Він читає і не відповідає, дуже рідко відповідає
Звонити не пробували?
КротоТо
• 04 апреля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Звонити не пробували?
Так дзвоню. Не бере часто, то в туалеті, то в душі. І так постійно. Поиім передзвонює, звісно