Скользкая• 04 апреля 2023

Де знайти роботу?

50 років.Виростила 4 дітей, троє дорослі, молодшому 10. Останні 12 років не працювала. Не поміщали б зараз гроші. Що шукати, де шукати не знаю. Може порадите щось?
Лунтик-паунтик• 04 апреля 2023
Ответ дляПоторописька
Мені здається, зараз нашими зайняті всі можливі місця заробіток
Не так.
Агенство всегда приткнет.
Но при этом работа будет так себе. Цель- выжать все соки и заплатить поменьше(
Murzeelka• 04 апреля 2023
Зарегистрируйтесь на кабанчике юа. За уборки хорошо платят и вы -сама себе хозяйка, есть время-взяли заказ.
Я не тону• 04 апреля 2023
Няня
БезникаяЯ• 04 апреля 2023
Якщо руки стоять і відчуваєте, що зможете - вивчіться на швею - їх зараз дефіцит.
А якщо вам досі цікаво дізнаватися нове і на конструктора зможете - вас засиплють пропозиціями.
Zara Zara• 04 апреля 2023
Нянею, прибиральницею, помічник повару, двірник ...
мадамГрицацуева• 04 апреля 2023
Напишу непопулярное мнение. Пусть летят тапки.
Вот почему не подрабатывали, хотя бы с дочкиных 3 лет? Если старшие уже страршк?
В школу, сад.
Многие мамочки, да, зашиваются, совмещают и деток и работу. Бегают.
У меня тоже детки, бегаю и в офис и школа, сад да, очень сложно, но проще ж всю жизнь сидеть, а потом бидкатися.
А по теме, да, есть вакансии на кабанчике или Мак. Или на 4уэню в супермаркете. Или няня.
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
А де вчитися? Курси? Я не бачила багато пропозицій для швачок
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
В школу, сад.
На кого в супермаркете?
БезникаяЯ• 04 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Де вчитися не підкажу, але точно є платні курси, є училища. Чомусь мені здається, що при центрах зайнятості мають бути якісь перекваліфікації безкоштовні.
А пропозицій не так багато на сайтах роботи, бо їх ще з порогу тих самих курсів розбирають роботодавці.
Ну і не обов‘язково прямо ідеально шити після курсів. Всі підтягуються вже на роботі. Просто спочатку більше часу треба на якийсь процес, а потім рука набивається.
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
А зарплати хоч приблизно які?
БезникаяЯ• 04 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
А зарплати хоч приблизно які?
Там залежно від досвіду й умінь. На work.ua ось дивлюсь вакансії, пропонують від 12 до 29 тис. Але знаю, що і по 30-40 платять тим, хто складний брендовий одяг шиє.