Хлопець холодний. Ми на відстані. Коли були поряд, багато говорила про те що мені не вистачає його уваги, відношення як до особливої людини. Його відповідь - хочу бути з Тобою, але я такий і є.
Він зовсім не емпатичний, не хвилюється, що чимось мене ображає, мої почуття. Декілька раз намагалась піти, вертає. Останній раз каже - "Тобі від мене не втікти". При цьому може тижднями не дзвонити. Вчора домовились поговорити, він не передзвонив (він не на фронті). Сьогодні питаю - чому не подзвонив і не написав. Його відповідь - я Тобі вчора вдень дзвонив, Ти не взяла трубку (але ми домовлялись після цього, коли я пізніше подзвонила). Прошу про визначеність у відносинах, а він мені "чого Ти хочеш". Я втомилась. Здається що не можу йому пояснити що мені треба. Але чи має це взагалі сенс? Я накручую і людина при цьому справді може хотіти бути разом? Чи я просто дурна(
Ответ дляТочноБудет
Спросите любит ли он вас и какое будущее он видит с вами .
:) оооо
такое лучше не спрашивать
Его ответ - я устал Тебе это повторять и не буду повторять
Короче когда все описываю, понимаю что вряд ли это любовь(
такое лучше не спрашивать
ТочноБудет• 05 апреля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
:) оооо
такое лучше не спрашивать
Значит решение за вами.