Маргарита-8944• 04 апреля 2023

Як пояснити хлопцю що мені треба від відносин?

Хлопець холодний. Ми на відстані. Коли були поряд, багато говорила про те що мені не вистачає його уваги, відношення як до особливої людини. Його відповідь - хочу бути з Тобою, але я такий і є.
Він зовсім не емпатичний, не хвилюється, що чимось мене ображає, мої почуття. Декілька раз намагалась піти, вертає. Останній раз каже - "Тобі від мене не втікти". При цьому може тижднями не дзвонити. Вчора домовились поговорити, він не передзвонив (він не на фронті). Сьогодні питаю - чому не подзвонив і не написав. Його відповідь - я Тобі вчора вдень дзвонив, Ти не взяла трубку (але ми домовлялись після цього, коли я пізніше подзвонила). Прошу про визначеність у відносинах, а він мені "чого Ти хочеш". Я втомилась. Здається що не можу йому пояснити що мені треба. Але чи має це взагалі сенс? Я накручую і людина при цьому справді може хотіти бути разом? Чи я просто дурна(
ЕжеМышь• 04 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Єто ж психологическое насилие «тебе кажется»
Газлайтинг!
Я пыталась автору донести на бытовом языке. Да, газлайтинг.
ТочноБудет• 05 апреля 2023
Спросите любит ли он вас и какое будущее он видит с вами .
автор Маргарита-8944 • 05 апреля 2023
Ответ дляТочноБудет
:) оооо
такое лучше не спрашивать
Его ответ - я устал Тебе это повторять и не буду повторять

Короче когда все описываю, понимаю что вряд ли это любовь(
ТочноБудет• 05 апреля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
:) оооо
такое лучше не спрашивать

Значит решение за вами.