Эта_Шикарна)• 04 апреля 2023
Терміново потрібен якісний піджак. Де купити?
Потрібен на суботу Тобто варіант лише укр бренди або те, що можна купити в межах країни.
Бюджет 4 тисячі.
Бритоножка• 04 апреля 2023
В Gepur гляньте. Мені подобається їх стиль, але як на мене ціна трохи завищена.
Эта_Шикарна)
• 04 апреля 2023
Ответ дляБритоножка
Дякую)
Stepa_nida• 04 апреля 2023
Ну, давайте так, gepur це не про hi-end якість, особливо коли мова про костюмні позиції. Їх взагалі складно радити, дійсно класні речі починаються з високого прайсу, на жаль, бо жакет це складна в пошиві річ.
Якщо ми говоримо про пошив не гірший, ніж Массімо Дутті, то це l´eskizzo, маю їх пальта, ідеальна підкладка, обробка, шви. Ціновий діапазон в них вищий, але можна деякі позиції знайти на знижках чи акціях.
Десь в тому ж діапазоні і C.ICON, теж якісний бренд.
Джавеліна• 04 апреля 2023
Я в резерведе брала качество хорошее , подкладка есть, пуговицы не пластик а обшиты тканью Но я брала больше в классику чем оверсайз Оверсайз обычно с пластиковыми пуговицами, тоньше и не очень хорошо держат форму
ПлакалаВАвтомобиле• 04 апреля 2023
Автор, а вам який потрібен? Як костюма класика, то вище написа про Вовк. А якщо більш вільний стиль, то можна подивитися в Резервд, бачила там декілька моделей, але не приміряла бо мені вже не актуально було
Эта_Шикарна)
• 04 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Не по фігурі, але й не занадто оверсайз. Шукаю середній варіант.
Приміряла вовк. Мені не ліг.
В резервд зайду. Дякую.
Приміряла вовк. Мені не ліг.
В резервд зайду. Дякую.
ПлакалаВАвтомобиле• 04 апреля 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Приміряла вовк. Мені не ліг.
В резервд зайду. Дякую.
Приміряла вовк. Мені не ліг.
В резервд зайду. Дякую.
Цей точно не ваш варіант або ви селфі робите не краще за мене
. Я як сфотксю себе, то навіть чоловіку страшно відправляти