40ка• 04 апреля 2023

Вас тягне до крутих чи простих?

Якщо у вас є круті знайомі чи родичі, які набагато крутіші за вас, то вони вас більше дратують чи ви до них тягнетесь, щоб чогось навчитися, завести корисні знайомства?
Чи ви тягнетесь до тих, хто з вашого рівня, у вас з ними більше спільних тем і все таке?
Ви любите крутих чи простих?
Результат:
вже голосів: 87
41 (47.13%) Люблю простих
22 (25.29%) Я люблю крутих
16 (18.39%) Мене ніхто не любить
6 (6.9%) Круті не люблять мене
2 (2.3%) Прості не люблять мене
5cmhybyna• 04 апреля 2023
я люблю $$$
Remensa• 04 апреля 2023
До адекватних
автор 40ка • 04 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
я люблю $$$
Я теж
автор 40ка • 04 апреля 2023
Ответ дляRemensa
До адекватних
А кого виберете серед адекватних?
5cmhybyna• 04 апреля 2023
Ответ дляRemensa
До адекватних
брєд. Ось я вчора дивилась одну блогерку. Вона живе в індії і вженилась на бідному місцевому.
Вхід в музей був 5 баксів. Вона відмовилась йти.
Так вона адекватна. Але ви б хотіли дружити з бідною, яка за кожну копійку трясеться?
Пенсіонер• 04 апреля 2023
Що таке крутий?
dorik• 04 апреля 2023
Моєї відповіді немає-до розумних і позитивних
Колючая Роза• 04 апреля 2023
що значить крутіше? багато заробляє? якщо людина ’крута’ і гівно, то спілкуватися не буду, а так не проти поговорити, до того ж для деяких це може бути стимулом, щось робити, щоб краще жити
Like-995b• 04 апреля 2023
Не люблю тупых и примитивных.
Odilie• 04 апреля 2023
До адекватных
ViktoryjaG• 04 апреля 2023
Мне все равно. Я дружу с интересными мне людьми, а не их капиталами. И много друзей, с которыми вместе были бедными студентами, а сейчас у каждого свой бизнес. И есть, которые наоборот, остались нищими. Мое отношение от этого не меняется.
kystik• 04 апреля 2023
А вы любите только тех кто может быть вам полезен?
Миззери• 04 апреля 2023
Люблю людей с чувством юмора
5cmhybyna• 04 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Люблю людей с чувством юмора
клоунів?
So_so• 04 апреля 2023
Мне нравятся лёгкие люди, оптимисты, чтобы с человеком было интересно поговорить, обменяться впечатлениями, эмоциями.
Конкордія• 04 апреля 2023
Та якось зараз зараз ні до кого і не тягне, але більш до порядних по життю краще
4мама• 04 апреля 2023
Ответ для40ка
Я теж
Удалено администрацией...
parele• 04 апреля 2023
Меня чужие кошельки не интересуют. Ни полные, ни пустые. Главное, чтобы человек был хороший.
Color never seen before• 04 апреля 2023
Я люблю крутих. Але круті для мене це перш за все цікаві, активні, різнобокі, інтелектуально розвинені. А сидіти соплі жувати про одне те саме, або як не зустрінешся то одні і тіж розмови, плітки - це не для мене.
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляparele
От, Лєна для мене крута. Величезна умнічка! Приклад справжньої незламності!
parele• 04 апреля 2023
Ответ для4мама
не вгоняй меня в краску, обычная. Как и все украинцы.
На себя-то давно смотрела, мать четверых детей? Вот уж где для меня истинный героизм.
Похвалили друг друга, можно и поработать пойти на этой позитивной ноте
--Елена--• 04 апреля 2023
В кошелек не заглядываю ,но интереснее с людьми ,которые зарабатывают. Так совпало ,что ,кто не зарабатывает ,тот ни чем и не интересуется ,с ними скучно .
автор 40ка • 04 апреля 2023
Ответ дляColor never seen before
Де більше таких, як ви написали розвинених, серед крутих чи простих?
4мама• 04 апреля 2023
Ответ дляparele
Я от ’працюю’ - телефон подалі. Як би на компі все зайве заблочити.
Ні, ти реально як моя кума - бачу мету не бачу перешкод. От такими людьми захоплююсь і прагну наслідувати. Бо сама я - лінтюх звичайний середньостатистичний.
Але маючи приклади для наслідування бувають пориви героїзму
Sabbatay_cvi• 04 апреля 2023
Мене тягне до розумних
Color never seen before• 04 апреля 2023
Ответ для40ка
Так для мене розвинені і є круті. Чи ви більше про гроші ?
автор 40ка • 04 апреля 2023
Ответ дляКонкордія
А перед порядних кого виберетете крутих чи простих?
4мама• 04 апреля 2023
Ответ для40ка
Серед людей з фінансовим достатком значно більше цікавих людей, ніж серед ’бідноти’ - це якщо взагалі подивитись. Але маргінали і там і там трапляються.
Якщо фінансовий достаток - то своя праця. А якщо відкати і тп - то це оті галімі понти і є.
olya8385• 04 апреля 2023
Одного рівня зі мною, з дуже багатими відчуваю себе некомфортно
olya8385• 04 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
клоунів?
Відчуття гумору це ознака розуму