Якщо у вас є круті знайомі чи родичі, які набагато крутіші за вас, то вони вас більше дратують чи ви до них тягнетесь, щоб чогось навчитися, завести корисні знайомства?
Чи ви тягнетесь до тих, хто з вашого рівня, у вас з ними більше спільних тем і все таке?
Ви любите крутих чи простих?
Результат:
вже голосів:
41 (47.13%)
Люблю простих
22 (25.29%)
Я люблю крутих
16 (18.39%)
Мене ніхто не любить
6 (6.9%)
Круті не люблять мене
2 (2.3%)
Прості не люблять мене
Колючая Роза• 04 апреля 2023
що значить крутіше? багато заробляє? якщо людина ’крута’ і гівно, то спілкуватися не буду, а так не проти поговорити, до того ж для деяких це може бути стимулом, щось робити, щоб краще жити
ViktoryjaG• 04 апреля 2023
Мне все равно. Я дружу с интересными мне людьми, а не их капиталами. И много друзей, с которыми вместе были бедными студентами, а сейчас у каждого свой бизнес. И есть, которые наоборот, остались нищими. Мое отношение от этого не меняется.
Color never seen before• 04 апреля 2023
Я люблю крутих. Але круті для мене це перш за все цікаві, активні, різнобокі, інтелектуально розвинені. А сидіти соплі жувати про одне те саме, або як не зустрінешся то одні і тіж розмови, плітки - це не для мене.
Ответ для4мама
От, Лєна для мене крута. Величезна умнічка!
Приклад справжньої незламності!
не вгоняй меня в краску, обычная. Как и все украинцы. На себя-то давно смотрела, мать четверых детей? Вот уж где для меня истинный героизм.
Похвалили друг друга, можно и поработать пойти на этой позитивной ноте
Ответ дляColor never seen before
Де більше таких, як ви написали розвинених, серед крутих чи простих?
Ответ дляparele
Я от ’працюю’ - телефон подалі. Як би на компі все зайве заблочити.
Ні, ти реально як моя кума - бачу мету не бачу перешкод. От такими людьми захоплююсь і прагну наслідувати. Бо сама я - лінтюх звичайний середньостатистичний.
Але маючи приклади для наслідування бувають пориви героїзму
Color never seen before• 04 апреля 2023
Ответ для40ка
Так для мене розвинені і є круті. Чи ви більше про гроші ?
Ответ для40ка
Серед людей з фінансовим достатком значно більше цікавих людей, ніж серед ’бідноти’ - це якщо взагалі подивитись. Але маргінали і там і там трапляються.
Якщо фінансовий достаток - то своя праця. А якщо відкати і тп - то це оті галімі понти і є.