Пік Антна• 19 декабря 2025
Який тортик будете пекти на свята?
Я хотіла Смерекову хату, а це попався Наполеон з кремом пломбір. Вже хочу його, а якщо ще з вишнями зробить, то взагалі буде вау😋
Дівчатка, а Ви що плануєте?
Сиреневенькая• 20 декабря 2025
Ответ дляAmalpi
ну вы же будете знать, что они старые, это неприятно есть
Як ’ стариє’ ? Якщо технології виготовлення дозволяють довготривале зберігання.
Як штолен, наприклад. Він повинен бути витриманий, вистряний щоб відкрити свій смак і текстуру.
Звичайно є випічка, яка смакує свіжою і я її випікаю за день два до вживання
А є спартак, медівник наприклад коли з часом смак стає тільки краще
Чесно навіть не думала, що комусь це невідомо
Навіть Наполеон ви ніколи не відрізните по смаку коржі свіжі з тими, що тиждень зберігалися в холодильнику.
Таке як ви пишите може написати людина дуже далека від випічки і кулінарії