vesper204• 04 апреля 2023

Допоможіть притулку для тварин у Дніпровській області зібрати ганчір´я, текстиль, побутову хімію, пелюшки, тощо.

Гарного дня!

Любі співфорумчанки та співфорумчани,

я намагаюся допомогти притулку для тварин у Дніпровській області зібрати ганчір´я, текстиль, побутову хімію, пелюшки, тощо.

Якщо у вас є щось непотрібне: старі речі, постіль, подушки, рушники, пледи, простирадла. Хімія: від мила до серветок, будь-які засоби для прибирання, пелюшки, одяг для собак, поводки, ошейники, засоби проти бліх/кліщів, мусорні пакети, тощо.

Це все можна надіслати поштою, а я сплачу вам доставку.
Минулого разу відгукнулися дві неймовірні дівчини, притулок вже отримав їх посилочки та дуже зрадів!

Олена сама опікується понад 75 собаками, декількома котами.
За останній рік приймала багато тварин з окупованних та деокупованих містечок, в неї багато складних тварин(спінальники), які постійно потребують пелюшки та спеціалізований корм.

Будь ласка, пишіть комментарі, підніміть пост, навіть, якщо ви не можете допомогти!🙏
автор vesper204 • 20 апреля 2023
Ответ дляIriskamom
Добрий вечір, чи є карта си рахунок для грошової допомоги? Буду вдячна за інформацію.
Добрий вечір, написала вам у приватні, дякую за добру справу, для мене це дуже важливо!
Труп нареченої• 20 апреля 2023
Доброго дня, напишіть мені куди допомогти фінансово
дякую вам за тему
і адрес куди відправляти
якщо можна фото поитулку, виставлю в інстаграм собі
автор vesper204 • 20 апреля 2023
Ответ дляТруп нареченої
дякую вам за тему
і адрес куди відправляти
Доброго дня,
Дуже дякую вам за допомогу, я вам написала лінк на сторінку Олени, там знайдете фото, бо всі вони не професійні і я не знаю, що вам підійде краще, подивіться, будь ласка самі
Дякую, що не залишаєтесь осторонь
myrka888• 20 апреля 2023
Здравствуйте, осталось несколько кг премиум корма для щенков с чувствительным пищеварением, срок годности истечёт в конце мая, наш малоешка столько не съест.

Напишите, пожалуйста, куда отправлять, доставку оплачу
автор vesper204 • 20 апреля 2023
Ответ дляmyrka888

Добрий вечір, дякую дуже!
З радістю відправила вам повідомлення в особисті
sh.alena• 24 апреля 2023
Відправила УП, оплачена
автор vesper204 • 24 апреля 2023
Ответ дляsh.alena
Відправила УП, оплачена
Щіро дякую вам!
Irpland• 24 апреля 2023
Напишіть чи актуально рушники, покривала, білизна, все випрано і можу сама відправити, тільки дайте адресу
автор vesper204 • 24 апреля 2023
Ответ дляIrpland
Доброго вечора, дуже актуально завжди, вже пишу вам у приватні
Unona• 24 апреля 2023
Ответ дляvesper204
Напишите номер карты
автор vesper204 • 25 апреля 2023
Ответ дляUnona
Напишите номер карты
Доброго дня,
дякую вам за допомогу, написала у приватні
Гагарина• 25 апреля 2023
Добрий день. Грошима не можу допомогти, але є постіль чиста, рушники, м’які іграшки. Якщо треба, дайте адресу
VERO.• 25 апреля 2023
Можна в суботу-неділю надіслати з поштомата або в поштомат НП за 50грн. До 20кг, якщо не помиляюся. Вихідно скористатися. Щось призбираю і надішлю.
автор vesper204 • 25 апреля 2023
Ответ дляГагарина
Добрий день, дуже треба)
Пишу у приватні)
автор vesper204 • 25 апреля 2023
Ответ дляVERO.
Доброго дня, з поштоматами не дуже зручно забирати дівчинці, я усім пропоную сплатити доставку, але дякую, що ділитесь інформацією. Я вам напишу у приватні
Lena-0282• 25 апреля 2023
Мені подобається ідея мікродонатів. Це кожному доступне. Розмістіть номер картки🤗🤗🤗
автор vesper204 • 25 апреля 2023
Ответ дляLena-0282
Це теж дуже потрібно, написала вам у приватні, гарного вечорв
Blair• 27 апреля 2023
Добрий день. Хочу допомогти - напишіть, будь-ласка, адресу для відправки посилки і номер карти. Дякую.
автор vesper204 • 27 апреля 2023
Ответ дляBlair
Доброго вечора, написала вам у приватні, дякую за небайдужість
автор vesper204 • 29 апреля 2023
Доброго усім вечора!
Хотіла подякувати усім і кожному/кожній,хто залучився і підтримав притулок!
Ви дивовижні люди! Якщо можно,- обійняла!

Також хочу наголосити, що допомога потрібна постійно, якщо маєте щось непотрібне вам, можна подзвонити і спитати, чи потрібна у притулок ця річ)

Гарного усім здоров´я та нехай Вас зустрічаються на шляху тільки приємні люди)
Natali-D• 29 апреля 2023
Вітаю!
Хочу також допомогти притулку.
Напишіть, будь ласка, адресу.
Yanifer• 30 апреля 2023
Добрый вечер.
У меня есть остатки лекарств, могу передать приюту. 2 шприц-тубы ’Офтальмо-гель’, не распечатанные, сроки до 11.23 (от ушных клещей, конъюктивита и др.) ’Левомеколь’ тюбик открытый, но полный, не пригодился при лечении, сроки до 2024. И ещё ’Фукорцин’.
автор vesper204 • 30 апреля 2023
Ответ дляYanifer
Добрый вечер.
Дуже дякую, все потрібно,пишу вам у приватні
Loly• 03 мая 2023
Добрый вечер
Напишите адрес куда отправить
Есть старые подушки, полотенца, постель
Нужно такое еще?
автор vesper204 • 04 мая 2023
Ответ дляLoly
Добрый вечер
Напишите адрес куда отправить
Есть старые подушки, полотенца, постель
Нужно такое еще?
Добрий день, дуже потрібно,пишу вам в лс
I-va• 04 мая 2023
Добрый вечер! Можно номер карты барышни и адрес для доставки Новой почтой. К сожалению Укрпочтой не могу.
tata_09• 04 мая 2023
Добрый вечер! Напишите, пожалуйста, номер карты и отделение Укрпочты, доставку оплачу
Леди Репях• 04 мая 2023
Написала Вам в личные сообщения.
автор vesper204 • 04 мая 2023
Ответ дляI-va
Дякую дуже, відповіла вам)
Новою поштою теж можна доставити, звісно)
автор vesper204 • 04 мая 2023
Ответ дляtata_09
Щіро дякую!
Написала вам у приватні)