vesper204• 04 апреля 2023

Допоможіть притулку для тварин у Дніпровській області зібрати ганчір´я, текстиль, побутову хімію, пелюшки, тощо.

Гарного дня!

Любі співфорумчанки та співфорумчани,

я намагаюся допомогти притулку для тварин у Дніпровській області зібрати ганчір´я, текстиль, побутову хімію, пелюшки, тощо.

Якщо у вас є щось непотрібне: старі речі, постіль, подушки, рушники, пледи, простирадла. Хімія: від мила до серветок, будь-які засоби для прибирання, пелюшки, одяг для собак, поводки, ошейники, засоби проти бліх/кліщів, мусорні пакети, тощо.

Це все можна надіслати поштою, а я сплачу вам доставку.
Минулого разу відгукнулися дві неймовірні дівчини, притулок вже отримав їх посилочки та дуже зрадів!

Олена сама опікується понад 75 собаками, декількома котами.
За останній рік приймала багато тварин з окупованних та деокупованих містечок, в неї багато складних тварин(спінальники), які постійно потребують пелюшки та спеціалізований корм.

Будь ласка, пишіть комментарі, підніміть пост, навіть, якщо ви не можете допомогти!🙏
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Будь ласка, пишіть комментарі, щоб підняти тему!
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Щіро дякую за вподобайки, але треба, щоб тему побачило як можно більше людей!
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Також, пишіть мені у приват, якщо маєте змогу допомогти)
Yula-art• 04 апреля 2023
Здається, в секонді закупитись в останній день вийде дешевше, ніж пересилку сплачувати
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Ответ дляYula-art
Я не в Україні зараз, але ідея не погана, дякую
takprosto555• 04 апреля 2023
Напишиіть адресу куди відправляти
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Ответ дляtakprosto555
Напишиіть адресу куди відправляти
Дякую, пишу вам у приватні
12 друзей Коршуна• 04 апреля 2023
Заочно знаю Олену другий рік, також її підтримую. Вона дійсно опікується безпритульними тваринами, і на жаль, постійно потребує допомоги. Авторе, дякую, Вам, що допомагаєте.
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Ответ для12 друзей Коршуна
Вам дуже дякую
мама-маша80• 04 апреля 2023
Напишіть будь ласка адресу куди відсилати.
sh.alena• 04 апреля 2023
Мне тоже адрес напишите
Fifi• 04 апреля 2023
добра справа!
nasa 1976• 04 апреля 2023
Напишите пожалуйста данные для отправки.
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Ответ длямама-маша80
Дякую за ваше бажання! Написала вам у приватні повідомлення
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Ответ дляsh.alena
Мне тоже адрес напишите
Дуже дякую, написала вам
автор vesper204 • 04 апреля 2023
Ответ дляnasa 1976
Дуже вдячна вам, написала у приватні
chuchka_tuchka• 05 апреля 2023
І мені напишіть будь-ласка
автор vesper204 • 05 апреля 2023
Ответ дляchuchka_tuchka
І мені напишіть будь-ласка
Дуже дякую, пишу у приватні
sh.alena• 05 апреля 2023
дівчата,давайте тему піднімемо хоч трохи коментами, бо такі теми мало кому цікаві, у всіх свої проблеми, а тваринкам хто крім нас допоможе, цеж не за всі кошти
sh.alena• 05 апреля 2023
а який корм?
Pozitron• 05 апреля 2023
Ko3o4ka• 05 апреля 2023
Як називається притулок та його адреса. Привезу сама
Хрюshа• 05 апреля 2023
Добрий день, як підтримати грошима можна? Може є акаунт в інстаграмі?
mazna• 05 апреля 2023
Грошима якось можна допомогти?
helena123• 05 апреля 2023
Что ещё нужно?
helena123• 05 апреля 2023
Напишите данные для отправки
helena123• 05 апреля 2023
А какой специальный корм нужен?
автор vesper204 • 06 апреля 2023
Ответ дляsh.alena
а який корм?
Взагалі потрібний для собак будь-який.
Але, й гастрокорм теж потрібен,в ідеалі Роял Канін Гастроентннстинал, але, будь-який гастро теж підійде. Для чутливого кишківника також підійде.
автор vesper204 • 06 апреля 2023
Ответ дляsh.alena
Дуже дякую вам за підтримку!
автор vesper204 • 06 апреля 2023
Ответ дляKo3o4ka
Написала вам у приватні, дякую за допомогу!