Пліткарка• 04 апреля 2023
Шафа купе на рейсах, робити чи ні?
Добрий вечір.
Потрібна шафа в коридор 3,5 м.
Звернулися до свого провіреного майстра і сума виявилася більше ніж ми очікували. Вирішили ще підскладати і восени замовити.
На що майстер запропонувала шафу на рейсах, які кріпляться до стелі і підлоги.
У когось є такі шафи?
Поділіться враженями і досвідом, будь ласка
Потрібна шафа в коридор 3,5 м.
У когось є такі шафи?
Результат:
вже голосів:
12 (75%)
зручно
3 (18.75%)
не зручно
1 (6.25%)
інше
Пупуговка• 04 апреля 2023
Удобно, если у вас идеально ровный пол и потолок . А вообще, это уже вчерашний день.
Пліткарка
• 04 апреля 2023
Ответ дляПупуговка
рейси, вчорашній день?
вентиляторная• 04 апреля 2023
У меня так, удобно, и удалось зеркало вместить огромное выглядит как зеркальна стена, нравится
Пліткарка
• 04 апреля 2023
Ответ дляСнегурочко
Шкаф-купе
у нас вузький коридор, розпашні не варіант.
що сьогоднішній день в даному випадку?
Пліткарка
• 04 апреля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Классно, в пол стекло.
половина дверей дзеркало, половина МДФ
Пліткарка
• 04 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
можете фото скнити як це всередині, або фото з інета, а то я гуглю і нічого не видає.
і майстер ще повідомлення не прочитала.
Пліткарка
• 04 апреля 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Это в целях экономии? Высота какая потолка?
так.
2,45
Кукарикуууууу• 04 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
половина дверей дзеркало, половина МДФ
У нас все зеркало. Делайте, сколько барахла прячется, и порядка больше, зачехлили и ничего не видно
Идеальная оптимистка• 04 апреля 2023
Мені зручно але моїй шафі купе вже більше 10 років. Із мінусів інколи вискакує з пазів, але легко виправити. Рекомендую! Робити шафу на всю стіну та глибоко щоб влізли всередину всі речі. Також рекомендую не робити всі зеркало, бо я наприклад було 4 шт всі зеркало, згодом 2 шт заклеїла бо зеркало на одній стіні набридло. Саме краще робити матові двері з візерунком.
Два-три тижні і фсьо• 04 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
так.
2,45
Поняла. Потому как на наш 2,6 оказалось встроить дороже. Полотно идет нестандарт тогда
Снегурочко• 04 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
що сьогоднішній день в даному випадку?
Смотрите такого плана. Шкаф купе, да ещё полосатый (зеркало/мдф/дсп) это позавчера.
вентиляторная• 04 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
і майстер ще повідомлення не прочитала.
По бокам стойки для вешалок
Пліткарка
• 04 апреля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
робимо 2 зеркало і 2 МДФ.
Баба_Воля• 04 апреля 2023
Ответ дляПупуговка
Не обовязково має бути рівне все, командоровсякі/сенаторські ситеми допускають відхилення майже 2см
Ну якщо під рейсами мається на увазі лагуна то таку лажу краще неставити
Пліткарка
• 04 апреля 2023
Ответ дляБаба_Воля
А що таке лагуна? Можете фото те що можна ставити і лагуни, яку не ставити.
Неправдиша• 05 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Я тоже не знаю, что такое лагуна, но знаю, что такой, как у нас оочень удобный и вместительный. И я именно зеркало хотела, реально иллюзия дополнительного пространства.
Баба_Воля• 05 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Ось такі роліки знизу, тае не ставте
Баба_Воля• 05 апреля 2023
Ответ дляНеправдиша
У вас прихованого монтажу як я бачу, або верхнього/підвісні
Баба_Воля• 05 апреля 2023
Ответ дляСнегурочко
І в якому місці вона купе?
Чи там складні двері?