Пліснявілий сир• 04 апреля 2023

У кого дітки з інвалідністю, підкажіть будь ласка який зараз розмір допомоги

Щомісячної і надбавки мамі по догляду
Инстагра_мерша• 04 апреля 2023
2881, старше 6 лет

автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
2881, старше 6 лет
Дякую! Це і на дитину і мамі по догляду?
Инстагра_мерша• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
так
КрестьянинДиор• 04 апреля 2023
2100, я працюю
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
так
Це недавно підняли чи ще тільки будуть піднімати?Можливо знаєте чи є ще якась допомога для діток з інвалідністю? Знаю, що по 309 постанові можна раз на рік отримати можливість реабілітації.
Бяки-козяки• 04 апреля 2023
2790, тоже старше 6
Инстагра_мерша• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
давно не поднимали. реабилитация - соответствующий санаторий. узнавать у педиатра

автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Обіцяли підняти, чи то мабуть лише дорослим?
Инстагра_мерша• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
не в курсе. последний год цифра не менялась
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
2100, я працюю
Дякую! Не піднімали виплати?
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
2790, тоже старше 6
Дякую! У Вас також сумма за останній рік не змінювалася?
Бяки-козяки• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Было 2662, с июля подняли.
Язикувата Хвеська• 04 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
2881, старше 6 лет
Капец. Живите, ни в чем не отказывайте! Нет слов!
Маю натхнення• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Да.тоже получаю 2881 уже с надбавкой на уход.Такое ощущение что про именно эту категорию детки с инвалидностью до 18 лет.....забывают всегда.....Ну всем поподнимали...всем....и подгруппа А.и Чернобыльцам более 5-8 тыс.дети сироты.взрослым пенсионерам....Так обидно.У меня например лекарство что ребенок пьет каждый день идет в месяц более 4000.их не дают бесплатно.заказывать нужно с румунии и германии.А остальное?Капец просто.
Инстагра_мерша• 04 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
так это ж не содержание ребенка. государство нас обеспечивает дорогостоящим лечением.
Язикувата Хвеська• 04 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А содержание сколько?
Инстагра_мерша• 04 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А содержание сколько?
содержать ребенка должны родители
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Было 2662, с июля подняли.
Зрозуміла. Дякую
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Теж про це подумала. Але не хотіла сумну тему піднімати...

Язикувата Хвеська• 04 апреля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
содержать ребенка должны родители
А ухаживать кто за ребенком будет?
Бяки-козяки• 04 апреля 2023
Но еще могут быть положены лекарства по рецепту. Мы 2 года получали лекарства на сумму 1500 ежемесячно. Правда еще многое докупать приходилось.
Язикувата Хвеська• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Это кошмар. За таким ребенком нужен уход, родитель, очень часто, не имеет возможности работать, да и требуют такие дети больше финансовых вложений. И государство считает, что на 2800 можно прожить?
Маю натхнення• 04 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
это кому как повезет.У нас не зашли препараты к сожалению те что дают
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Напевно, найменші виплати жля наших діток(( за ліки, як варіант, запитайте, можливо Ваші ліки фінансуються з місцевого бюджету
Инстагра_мерша• 04 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А ухаживать кто за ребенком будет?
когда нужно ухаживать - там уже группа А и чет еще. наш диагноз не требует ухода
Мамин тріль• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Реабілітація по статті 309 треба окремо подавати пакет документів в собез. Головне це довідка певного типу(забула як називається) від дільничого психіатра та копії карти реабілітації.
Подаєте весь пакет та чекаєте. Ми подали в перших числах лютого, поки тиша.
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А ухаживать кто за ребенком будет?
Замкнуте коло виходить. Дуже часто діти з інвалідність потребують постійної присутності дорослого.
автор Пліснявілий сир • 04 апреля 2023
Ответ дляМамин тріль
Ми на початку січня- і теж тиша...
Мамин тріль• 04 апреля 2023
В деяких містах є доплата від мерії таким діткам. В Києві є.
Мамин тріль• 04 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Ми на початку січня- і теж тиша...
В травні треба йти в собез, бо вони навмисно можуть так вчинити. Виділити кошти і якщо ніхто їх не використає за призначенням, то повернуть назад в бюджет